Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki folyton segít fórum

Valaki folyton segít (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valaki folyton segít

2010. dec. 5. 00:50
Köszönöm, hogy olvashattam ♥
9. 39ff6fe670 (válaszként erre: 7. - Agnesss0129)
2010. dec. 4. 07:41
igen :)
2010. dec. 3. 15:12

Szeretettel üdvözöllek benneteket, kedves olvasóim!

Most kell megragadnom az alkalmat és elnézést kérnem, hogy csak egy kis időre nézhettem be és kicsit még ezután is távol kell lennem, de amint tudok jövök a Hoxára, közétek.

Addig is mindenkinek a lehető legjobbakat kívánom és nagyon köszönöm a megtisztelő figyelmeteket.

2010. dec. 3. 12:15

Szia!

Mi előtt meg néztem volna ki is írta,akkor már tudtam a címből,hogy te lehetsz!El is mosolyogtam mikor az oldal aljára tekertem mielőtt el olvastam volna,és rá jöttem megint nem tévedtem!Annyira rá szoktam érezni az írásaidra,mindnek nagyon sok mondani valója van,és nagyon is el gondolkodtatók.

Sok pussz!Ágica

2010. dec. 3. 11:38
Nagyon szépen megírtad, jó volt olvasni!:) Köszönöm szépen!!!
2010. dec. 3. 11:03
MINDEGYIK LÉLEKTÁGÍTÓ"FEL"EMELŐ ALKOTÁSOD-köszönöm:)))
2010. dec. 3. 10:27

Ezt a cikket érdemes lenne beküldeni egy szerkesztőségbe, ahol megjelenhetne egy újságban is és sokan elolvasnák, mert az írás rendkivül kedves, de egyben szomorú is, de ezzel ellentétben érdemes

lenne ajánlani. Előre is köszönjük, hogy megosztottad kívánunk mindannyian jóegészséget.

Üdv.Ágnes

2010. dec. 3. 10:15

Köszönöm, hogy elolvashattam... ezt is. :)

Nagyon szép.. mint minden írásod!

<3

2010. dec. 3. 10:09
Ez az írásod gyönyörű ♥
2010. dec. 3. 10:08
Feje zsongott. - Micsoda tavasz! Micsoda finom süti illat! - gondolta, ahogy szétnézett maga körül. Minden szokatlanul eleven és szépséges volt. Szeme a pici urnakripta vésett betűire tévedt:
- Nahát, mami! Nem csak álmomban találkozhatok veled? - ujjongott a lelke még most sem szűnő örömében. Torka kissé elszorult, szeme könnyezni kezdett. Nagy megtiszteltetést érzett.

Ugrás a teljes írásra: Valaki folyton segít

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook