Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajon miért tartják vonzónak őket? fórum

Vajon miért tartják vonzónak őket? (beszélgetős fórum)


1 2
11. f1e23b97ee (válaszként erre: 4. - De Luca)
2013. júl. 22. 21:30

Akkor én is vonzó vagyok ezek szerint. Én zongorán játszom....


......gombfocit :-)

10. de Luca (válaszként erre: 9. - 8aaceadaa5)
2013. júl. 22. 21:25
Ilyen névvel, hogy masztimanci, bazz :-D
2013. júl. 22. 21:15
A szaxofon hangjáról mindig a szex jut eszembe,lehet hogy másnak is,és ezért tartják vonzónak?szaxizene=szex-zene ;P
8. 8aaceadaa5 (válaszként erre: 5. - PajkosPóni)
2013. júl. 22. 21:13
akkor egy gitározó Daddyt keresünk neked! ;)
2013. júl. 22. 21:08

Nekem nagyon tetszik a szaxi hangja. És úgy néz ki, mintha nagyon könnyű lenne rajta játszani.

Végül is szólóhangszer, ha a fiú csinos, akkor szaxival vagy anélkül is az.

2013. júl. 22. 21:07

Szerintem teljesen mindegy milyen hangszeren játszik valaki, ha kirí a tömegből és egy fokkal csúnyább is az ördögnél, akkor is rákattannak.

Gondolom a Te barátod a leghelyesebb az együttesben, ezért őt szúrják ki.

2013. júl. 22. 21:06
Szerintem nem szexi! Akkor már inkább a gitár! ;)
2013. júl. 22. 21:06
Minden ember vonzó, aki hangszeren játszik, ez egyfajta érzelmi kifejezőeszköz.
2013. júl. 22. 21:05
mert olyan szexi a szaxi :))
2013. júl. 22. 21:05

En meg nem talalkoztam senkivel, aki vonzodott volna a szaxofonhoz vagy a szaxofonos fiukhoz, de szerintem altalaban a zeneszek vonzzak a noket.

Egy hangszeren jatszani eleg tiszteletre melto es talan az a csodalat, a beleeles, amivel a zeneszek kepesek jatszani...talan ez a vonzo az egeszben.

2013. júl. 22. 21:01

Van egy fiú ismerősöm, mondhatni barátom, aki szaxofonozik egy együttesben. Külföldön élek, így csak néha, de ha van lehetőségem, el-eljárok a koncertjeikre, fellépéseikre és sokszor csak nézek, hogy a lányok mennyire odavannak érte (ez még hagyján) és a hangszeréért is! Sokszor mondja ez a barátom is, hogy teljes csodálattal vannak a szaxofon iránt, kérdezgetik róla, sőt állítólag olyan is akad, aki az elmondása szerint miatta tanult meg játszani a hangszeren.

Persze lehet, hogy van aki hülye és felesleges kérdésnek tarja, de kíváncsi lennék, ti mit gondoltok erről. Miért olyan vonzóak a szaxofonos fiúk? Mi a vonzó bennük?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook