Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon megcsal? fórum

Vajon megcsal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. jún. 11. 16:23
Hát sziasztok!Nekem is gondjaim vannak ilyen téren. 2 éve vagyunk együtt a párommal, azóta együtt is élünk. Elején rendben volt minden, a sex is minden napos volt. Mostanában viszont megváltoztak a dolgok. Először tavaly nyáron volt konfliktusunk, jött egy sms neki egyik éjjel fél 24kor. Ő már aludt én nem tudtam. Bele lestem a telóba, de egyből szóltam neki hogy ki ír neked ilyenkor?Láttam, hogy a volt nője és egyből kitépte a kezemből a telefont és orditozott hogy mit képzelek hogy nézegetem a telefonját. Nagyon kiborultam, próbált hazudni hogy csak egy kuncsaftja írt. . . Egyből kitörölte, hogy nehogy elolvassam!Hiába mondtam hogy de láttam ki volt. Másnap bocsánatot kért blablabla. Innentől nem bízom benne. 2 hete történt, hogy vmit néztem a gépén és az előzményekben találtam meztelen nőkről képet. Kiborultam szintén és ő támadott vissza. Ráadásul olyan volt mint mikor kurvák hirdetik magukat, napszemüveges eltakart arcban. Persze egyből kitörölte, hogy véletlenül se tudjam megnézni milyen oldal is ez. Nekem meg azzal jött hogy fáradt mindig és ezért nincs sex. . . Magamban keresem a hibát, elkezdtem tornázni stb. . . Most minden rendben van ismét, de nem bízom benne egyáltalán. Régen mindig dicsérgetett és büszke volt rám, most már ezek elmaradnak. Mi a véleményetek???Segítsetek!!Úgy teszek előtte mintha erős lennék, de azóta is azok a képek vannak előttem. Nagyon fáj. A legjobban pedig, hogy egyből kitörölt mindent a gépről. Ráadásul mindez pont akkor, mikor a saját kecómat kaiadtam és odaköltöztem. Nem tudom mit csináljak, mert ha el akarok menni akkor visszatart, mert hogy ő szeret blabla
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook