Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajon érdemes lenne mostanában turkálót nyitni? Vagy annyi van, hogy a gondolatát is felejtsem el? fórum

Vajon érdemes lenne mostanában turkálót nyitni? Vagy annyi van, hogy a gondolatát is felejtsem el? (tudásbázis kérdés)

1 2
2011. márc. 28. 17:49
Szolnokon állítólag nincs. És én Körösladányban is örülnék egy normálisnak. Volt, csak bezárt. Egerben viszont egymást érik, és hiába van hatszáz, csak egybe járunk.
2011. márc. 28. 17:47

Minőségi áru, normál árazás.

Szerintem menne.

Feltéve, ha nem a sokadiknak nyitod meg. :)

Sok sikert

2011. márc. 28. 17:38
Nem.
2011. márc. 28. 17:35
Sok függ a helyszíntől, van-e bizonyos körzetben még másik, stb!
2011. márc. 28. 17:35

Én Pécs környéki vagyok, itt van sok turi, de igazán jó minőségű, jó árú cuccokat csak kevésben lehet kapni. Szerintem tutira nyerő akkor lehetne a turid, hogy ha ennek meg tudnál felelni.

Sok helyen van darabáras vagy vállfás anyag, azok általában drágábbak. Én pl nem szívesen adok ki 1000 ft-ot egy vállfás cuccra. Sokallom. Persze boltban még drágább, de van olyan turi, ahol meg tudom venni pl kilóárban és a minősége ugyanaz, sőt sokszor még jobb is. Szóval ha ki tudod fogni a jobbik minőségű bálát, akkor minden esélyed megvan a nyerő boltra :)

Mostanság sokan járnak turiba, de szerintem eme szám egyébként még nőni fog.

2011. márc. 28. 17:29
Attól függ.. akár még jövedelmező is lehet:D
2011. márc. 28. 17:26
Vajon érdemes lenne mostanában turkálót nyitni? Vagy annyi van, hogy a gondolatát is felejtsem el?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook