Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vágyom egy 5.babára, de nem lehet. 3fiú, és 4.-nek 1 lány, akibe olyan szerelmes vagyok, hogy megint vágyom egy kislányra. fórum

Vágyom egy 5.babára, de nem lehet. 3fiú, és 4.-nek 1 lány, akibe olyan szerelmes vagyok, hogy megint vágyom egy kislányra. (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 7. 22:30
Ez szerintem el fog múlni, amikor már nagyobbak lesznek a gyerekek. Különben bennem is él még az anyai vágy.
2012. dec. 7. 22:29
Lehet, hogy óvónőnek kellett volna tanulnom?
2012. dec. 7. 22:27

Biztos lesznek sokan akik elítélnek, és azt gondolják, hogy hülye vagyok, és tudom, hogy van 4 egészséges gyerekem, aminél többet kívánni sem lehet, de valahogy megint,és még mindíg vágyakozom. Vágyakozom még egy kislányra, de már nem lehet. Az eszemmel tudom, a szívemnek meg parancsolok az eszemmel,dehát akkoris, érzek, és vágyom. Ráadásul szerelmes vagyok a páromba, és még szeretnék belőle, de nem lehet. Miatta se, meg az anyagiak miatt se, meg a gyerekek miatt se, meg az időhiány, meg a rohanó élet.

Nem elítélő szavakra vágyom, nem is bíztatásra, csak valamiféle megnyugtatásra, hogy ez csak egy normális anyai ösztön, és más is van így ezzel, hogy gyerekből nem lehet elég....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook