Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utálom, hogy sokan úgy írnak egy-egy fórumon, hogy nem... fórum

Utálom, hogy sokan úgy írnak egy-egy fórumon, hogy nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2022. okt. 1. 13:07
Nem lehet egyszerű veled az élet. A férjed helyében csak leülnék egy pontra, aztan egesz nap onnan el nem mozdulnék. Levegőt se vennék. Húznék a fejemre egy zacskót, hátha nem veszel észre. :D
50. Mimóza07 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 13:05
Azóta az van, hogy folyamatosan olvasom a hozzászólásaid, azt is amiben a moderátort vetted górcső alá, aztan nem értelek. Ha ennyire nem jó itt neked, van itt egy kilépő gomb is. Megnyomod, aztan vége a problémáknak. Megmutatod a felmérésed? Én hol végeztem, vagy melyik statisztikai adathalmazba tartozok? Listát is vezetsz azokról akik szimpik, meg akik nem? Mimóza, 2 feketepont. Channa, leülhetsz egyes. Piroska52, game over, kiestél a játékból :D
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Mimóza07)
2022. okt. 1. 12:58
Tegnap ennél sokkal jobbat mondtál, és válaszoltam is rá. Mi történt azóta?
2022. okt. 1. 11:35
Szerintem nem mérsz te fel semmit, hanem csak egyszerűen rombolod a közhangulatot. Valami nagyon félrement az életedben. :(
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Syria)
2022. okt. 1. 11:29
Nem doktori, de valami hasonló, céloztam rá ott is, és olvastad is ott is. Hiszen a te hozzászólásod volt ott a legjobb. :)
46. syria (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 11:19

Biztos, hogy nincs ebben igazad. Szerinted kinek van ideje több fórum, több oldalát végigolvasni? Ha meglátok egy fórumcímet és van hozzá véleményem, leírom anélkül, hogy befolyásolna mások gondolata. És ha ugyanazt elmondták előttem, az azt jelenti, hogy nem csak én gondolom azt, amit.😀

Miért feszegeted a dolgot és írtad ki a „Miért jó? (Olvasd el a fórumnyitót, mielőtt válaszolsz.)” fórumot? Talán doktori disszertációra készülsz a témákkal kapcsolatban? Ez esetben megértem, egyébként nem fárasztanám magamat mások fórumozási szokásainak elemzésével. 😉

2022. okt. 1. 07:36

Végig olvastam, elejétől kezdve.


Szerintem ezekben a hónapokban nem szabad elfelejteni, hogy kétféle ember van: a konfliktus-kerülő, és az, aki így, vagy úgy kiadja magából a feszkót.


Amikor a minden napjainkban mindenkit a rezsi-csökkentés csökkentése,!! és a határunk tuloldalán zajló események, és az egyre vékonyodó pénztárcánk foglalkoztatnak, de itt ugye nem politizálunk!, akkor:

- a feszültség levezetéseként, van aki naponta beírja, hány kávét ivott, mikor ébredt, stb. stb.

- vagy éppen a különböző fórumokban trollkodik, vagy beleáll a másikba, vagy "csakazértis" hülyeségeket ír... inkább itt, mint otthon, elgondolásból.


Nem kell foglalkozni vele! Ezek nem létfontosságú dolgok. Valószínű nálad is vannak, kedves FI elfojtott indulatok, azért zavar mások ilyen-olyan viselkedése. Most itt, ebben a formában kiengedted magadból a feszkót, és egy ideig megy az élet tovább.

Köszönjük, hogy megírtad ezt a vallomást, és megnyílt hozzá ez a fórum, mert ezzel lehetőséget adtál sok embernek, hogy szintén kiadjon magából ezt-azt. :))

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Cidanoi)
2022. okt. 1. 07:08

Jujj, Depeche Mode. :) Nem a kedvencem, de mostanában egyre jobban értékelem őket. :)

Mi a tipped, be mer még nézni ide bárki is? Na persze, igen, ha nem olvassák el az előzményeket. :DD

43. Cidanoi (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 23:59
Osztom a véleményed. Lehangolt. "Enjoy The Silence"
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Cidanoi)
2022. szept. 30. 23:52

A felületesség az, amit nem bírok. Minek csinálnak bármit is, amiről kukkjuk sincs, hogy mi az?

És jön valaki, hogy á, nem nézi meg, hogy miről van szó, tudja anélkül is, hát az meg tejesen felháborít. Na persze nem, a franc fog ilyen hülyeségen problémázni, de tuti, hogy azzal az egyénnel soha többé nem akarok találkozni.

41. Cidanoi (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 23:38
Nem mondom, hogy tipikus. De nagy vonalakban az emberek, felületesek, és nem vesznek észre dolgokat, olyanokat sem ami ott az orruk előtt. Én egy dolgot nem szeretek, de azt nagyon nem! Amikor valaki pontatlan. Aki késik, elvágta magát, és sok ilyen van. Onnantól fogva megszűnik minden a bizalom.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Cidanoi)
2022. szept. 30. 23:30

Bárcsak kb lenne, de pontosan ez van, ahogy látom.

És szerinted ez tipikus magyar viselkedés?

Távol álljon tőlem bármelyik nép elítélése, de asszem egyetértek veled. :))

39. Cidanoi (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 23:21
Nálam a munkahelyen, ki van írva nagy betűkkel 3 nyelven ne kopogjanak. Nos a külföldiek elolvassák és megértik. Mit csinál a Magyar? Nem lát, nem olvas, csak kopog, és mindennap van egy tökfej :) Kb. ez van online is.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Cidanoi)
2022. szept. 30. 22:44
Nem tök szomorú, hogy így van?
37. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 22:26
Ez van a való életben is. Miért lenne másképp online?
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Piroska52)
2022. szept. 30. 21:33

A fórumomon meg arról is értekeztem, hogy egyesek bizonyos esetekben rögtön lelépnek. :))

De mindegy, most jó kedvem lett ettől az Erdélyi Mici nótától. :)

35. Piroska52 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 21:20
Pá, kis aranyom pá.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Piroska52)
2022. szept. 30. 21:13
Na hát pontosan erről beszélek a vallomásban, hogy sokan nem is nézik meg, hogy mire írnak. Köszönöm, hogy ezt fényesen bizonyítottad.
33. Piroska52 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 19:39

Nem kellett megnéznem, már a cimből tudtam, további jó szórakozást.

Viszlát.

32. libikóka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 19:37

Mint írtam,nem baj.

Nekem ez ennyi volt,nem több.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Mimóza07)
2022. szept. 30. 19:34

Fúú tök jó vagy... De nem mondom meg itt. :)

Asszem tudnánk beszélgetni arról, hogy mi hogyan normális. Nem, a gúny és a görénykedés, ahogy nevezni szoktam, nem kompenzálás. Az igazi életem nem hozom ide, itt mást játszom, és páran értik is már, akik már régen ismernek. Régen? Kb két hete vagyok itt, de az is sok idő. :)

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Piroska52)
2022. szept. 30. 19:28

Nem elég nyílt neked az adatlapom linkje, ahol bárki megtalál mindent rólam?

Ott van abban a hozzászólásban, amire most válaszolsz, nem vetted észre?

[link]

És van fórumom is, ahol tovább kötözködhetsz köszönés nélkül is.

[link]

29. Piroska52 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 19:09
Mondtam ugye, nyiss magadnak egy fórumot, de ahhoz már nem vagy bátor hogy nyíltan tegyed.
28. Mimóza07 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 18:48
Pedig igyekszem egyenes lenni másokkal. Mondjuk ezt is lehet normálisan is csinálni, nem úgy mint te. A te szavaid tele vannak gúnnyal. Mintha kompenzálni akarnál vmit. Szomorú vagy?
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Mimóza07)
2022. szept. 30. 18:43

Aha... Eddig nem így láttam, mert csak futólag néztem meg, hogy mit csinálsz, de ahogy most írsz magadról, az tök jó, egyszer talán lehetünk cimborák. :)

Teljesen egyetértek az agarakkal kapcsolatban, túl messzire sose megyek én se, a neten kívül főleg nem. :)

26. e620d9d97b (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 18:29
Viszlát! 🙋🏼‍♀️
25. Mimóza07 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 18:28
Nincs ezzel baj, nem vagy egy meghunyászkodó alkat, az tisztán látszik. Amúgy én bírom az ilyen embereket, mert én is ilyen vagyok legtöbbször. Cinikus, néha öntelt, talan még egy kicsit gonosz is. De amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, ezt azért ne felejtsd el. Néha visszabb kell venni az agarakat. ;)
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 30. 18:25

Bírom, hát nem látod, hogy mit írok másoknak? :)

Tök jól bírom, különben a franc se vacakolna itt, megyek inkább Józsibirkával és Vigyefenével szőlőt szüretelni és horgászni akkor. :))

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Mimóza07)
2022. szept. 30. 18:21

Te vagy a harmadik, aki ezt mondja. Nem tudom, hányan, talán csak százan lettek velem kapcsolatban itt a hoxán, de mindegy, százból három nem sok.

Ja és az előző kettőből egy már megváltoztatta a véleményét, de az is mindegy, tök igazad van, csak zűrt keltek itt a nagy fekete vánkosomon.

És ha tényleg figyelmesen olvastál, akkor azt is tudod, hogy miért. Igen, alapból vagyok ilyen.

22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 18:14

Ha nem bírod idegekkel, jobb megoldás nincs. :)

Olyan ez, mint a TV-ben a műsor, ha nem tetszik tovább kell kapcsolni, vagy be sem kell kapcsolni. Ennyi választási lehetőségünk még van, tényleg nem cinikusnak szántam, de ennél hegyekkel nagyobb problémák vannak, ilyen pitiségeken ne akadjunk fent.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook