Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utálom az ovis délutáni programokat, legyen az játszóház,... fórum

Utálom az ovis délutáni programokat, legyen az játszóház,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Csillagszem38 (válaszként erre: 12. - Charlize)
dec. 15. 06:44
Detto😅😅😅
14. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 15. 06:44
A gyereked érdekében kibírod, nem?
13. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 08:22

A gyereked sem akar menni, vagy csak te? Semmi sem kötelező, de ha menni akar, tedd félre ezt az "álszent az egész" szöveget és menjetek el ezekre a programokra.

Neked is jót fog tenni szerintem. 😉

12. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 19:39
Csomó szaron részt veszek a gyerek miatt. Kutya kötelességemnek érzem. Nem baj, ha unom, vagy fárasztó, nem rólam szól.
11. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 18:41
Miért kellene szülőként menned? Azt hittem, te vagy az óvónő 😉
10. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 18:39

És otthon játszol vele pl lámpás felvonulást, barkácsoltok valamit adventkor, vagy vásárosat játszhatok stb?

Nehogy azt hidd, hogy az óvónők ezt azért csinálják, mert nem akarnak otthon lenni a családjukkal! Munkaidőn kívül (akár otthon) készülnek erre, és munkaidejükön kívül maradnak benn az óvodában azért, hogy a gyerekeknek és a szülőknek kedveskedjenek!

dec. 13. 17:20
Képes vagy kihagyni a gyerekedet az ilyen élményekből? Csak mert neked kényelmesebb? Sosem értettem meg az ilyen szülőket! Nem a szülőknek szól, hanem elsősorban a gyerekeknek! Szégyelld magad! Egy óvónő
8. Myra
dec. 13. 14:55
Nem értem miért utálod, a gyerek a gyerektàrsaságot kedveli és pont az való neki. Inkább örülnöd kellene , hogy van ilyen lehetőséged.
7. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 14:38
Csak éppen a gyerekedet hagyod ki ezekből a társas összejövetelekből, szimplán azért, mert te álszentnek találod. A gyereked menne amúgy, vagy telebeszélted a fejét és meggyőzted arról, hogy felesleges álszent dolog?!
6. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 13:52

Lehet őket utálni, de nem miattad vannak ezek a programok.

Hidd el, az óvónő nem haragszik, ha nem mész, örül neki, ha egy szülővel kevesebb nézi, hogy mit csinál, viszont azért haragszik, mert a gyereked így kimarad minden közös, csoportos élményből, amiről a többiek másnap majd lelkesen beszélgetnek, de ő azt sem fogja tudni, hogy miről van szó.

dec. 13. 13:52
A gyereked is utálja? Azt gondolom tudod, hogy nagyon nem mindegy, hogy veled játszik-e a gyereked vagy a kis társaival. Tedd azt, ami mindkettőtöknek a legjobb!
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 13:30
Nem is neked van, hanem elsősorban a gyerekeknek. Ha ő szívesen menne, ne foszd meg ettől az élménytől.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 12:02

Igazából mindegy,,hacsak a gyerekednek nem esik rosszul.

Ha mentem, sosem törődtem azzal hogy ki milyen indíttatásból jön,,a lényeg az volt ha gyerekem akart menni akkor mentünk.

dec. 13. 11:57

Èn se mentem soha!

Suliba is csak a kötelező "pofavizitre" megyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook