Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update1 ételek a Teletáltól-vélemények? fórum

Update1 ételek a Teletáltól-vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. bébice (válaszként erre: 46. - Miel77)
2011. ápr. 30. 12:10

Szió!


Én azóta is eszem,most az U15 menüt rendeltem meg csütörtöktől.Kíváncsi leszek,mert csak az ebéddel nem fogytam.Mindent betartok,kalóriát,CH-t számolok és nem fogyok.Vagyis ingadozok.Van mikor 82 és van amikor79 kg.Úgyhogy nem tudom hány kiló vagyok.3 hónapja csinálom ezt és 6 kió ment le,1 hónapja semmi.Nem értem és kezdek belefáradni.

A témához visszatérve,megint az van,ami régen is,ha a nokedlis ,tésztás dolgaikat eszem,akkor ugyan sose érzek éhséget,de egyáltalán nem is fogyok.Szóval,szerintem ellentmondásosak ezek a dolgok.

46. miel77
2011. ápr. 13. 16:50

Haliii!!

Vagytok még errrefele? ez a harmadik hetem az update rendelt kajákkal, és azt kell mondjam mindegyik nagyon finom volt. Mellesleg segít a fogyiban, mert 1 kg-val kevesebb lettem, pedig ettem mellé néha popcornt meg csokit meg bűnős étkeket.... szóval lassan,de beindult a fogyim, mellette kalóriát számolok, és próbálok odafigyelni de nem mindig megy. De legalább az ebédem meg van, és nem kell mindig salit készítenem :))) Ha vki pontosan betarja mellette az updatet, garantált a siker, sztem sokkal gyorsabban :)))

Másnak használt, rendelitek még?

2011. ápr. 1. 05:42
A Gastr@yal szar,próbáltam!És nem is fogytam.Norbival igen!
44. miel77 (válaszként erre: 43. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 31. 14:22
Én sztem az első könyvet vettem csak meg... szóval akkor a csodaliszt titka egyelőre még rejtély marad számomra.
43. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 42. - Miel77)
2011. márc. 31. 14:09
Pedig finom kaják vannak benne! A lúdláb torta egyenesen isteni! Az első két kötetben ő is norbi lisztet használt, a harmadikban van leírva a saját lisztkeveréke!
42. miel77
2011. márc. 31. 14:01
Ja én karácsonyra anyukámnak Szoó Judit könyvet vettem, de még nem sütött belőle semmit... majd lehet kölcsönkérem már :)
41. bébice (válaszként erre: 38. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 31. 13:59
Pont tegnap olvasgattam a honlapját,jó kis dolgok vannak.
40. bébice (válaszként erre: 39. - Miel77)
2011. márc. 31. 13:59

Nem,dehogy spriccelik csak az Updates zsemlemorzsás húst olivával és sütőben sütik meg.

Mondanom se kell,hogy közelébe sem megy a fincsi rántott husiknak.


De jó neked,hogy van nálatok Update pékség,itt sehol nincsen.Mondjuk lehet,hogy jobb is,mert tuti egy csomó pénzt költenék el mindig.

Én is csak sűrítésre használnám,meg panírozáshoz,ilyesmi.De pl. kenyér,meg sütihez ahhoz nagyon húzós.

39. miel77 (válaszként erre: 37. - Bébice)
2011. márc. 31. 13:45
Hát sajnos az én közelemben nincs auchan... csak tesco meg cora, metro, viszont update pékség itt van 2 utcára, de még sosem mentem be, húúú 1000 ft fél kiló, van ám ára.... mondjuk főzelék készítéshez sokáig elég, de sütihez azért kell belőle rendesen. Egyébként miben sütik ki a rántott dolgokat? Ezt tudja vki, vagy úgy simán bele olajba? :)))
2011. márc. 31. 13:14
Van egy un nevezett kilofaló lisztkeverék, amit Te magad állítassz össze mindenféléből. Az is nagyon jó! Szoó Judit könyvében van a leírása!
37. bébice (válaszként erre: 32. - Miel77)
2011. márc. 31. 13:05

Én is pont ezért próbálom ki,ha jó veszek ilyen hozzávalókat,aztán a franc fog ennyiért rendelgetni.

Egyébként ma láttam az Auchanba egy ugyanilyen összetételú lisztet,rá is volt írva,hogy fogyókúrázóknak és 1 kg. 777 ft.- volt.Norbiéból fél kiló 1000 ft.-

36. bébice (válaszként erre: 33. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 31. 13:03

A Gastros másé,én a norbi.hu-ról rendelem.

Egyébként van a jokerfood az a legolcsóbb és még az iehető,ott is van CH.szegény menü.

2011. márc. 31. 12:53
Köszi, akor utána nézek...
34. miel77
2011. márc. 31. 12:52
A norbit a teletál csinálja, a gastr. az sztem más... de láttam már fórumját, keress rá :)
2011. márc. 31. 12:22
A Gastos az Norbit csinál ugye? Én rájuk gondoltam! Mindenesetre megnézem az árikat, mert nekem az is NAGYON FONTOS tényező!
32. miel77 (válaszként erre: 30. - Bébice)
2011. márc. 31. 12:20
jaja a liszt engem is érdekel, mert ha jó lenne, akkor vennék a főzelékekhez, meg pl. muffin sütéshez :) :) én két hétig most tutti eszem ebédre, majd megírom mi lett az eredmény.
31. bébice (válaszként erre: 29. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 31. 12:13

Melyikre gondolsz a GASt....-ra?Az is ugyanolyan.

Már mindet próbáltam.Egyedül a Benke Laci bácsijét kerüljétek,mert az igazi moslék,valami borzalom.A legminőségibb pedig a FoodE....Az tényleg nagyon jó.

30. bébice (válaszként erre: 28. - Miel77)
2011. márc. 31. 12:11
De diétázom,a szénhidrátból nagyon keveset eszem,csak ebédre van az UPDATE.Csak a lisztje,zsemlemorzsája miatt vagyok kiváncsi a fogyásra.
2011. márc. 31. 11:55
Én a másik ételhordós cégen gondolkozom. Nem tudom azok vajh milyenek?
28. miel77 (válaszként erre: 27. - Bébice)
2011. márc. 31. 11:47

:))) kössziii :))

Te most akkor nem is diétázol? Csak teszteled a kajcsit?

27. bébice (válaszként erre: 26. - Miel77)
2011. márc. 31. 11:36

Igen,elírtad... azért értettelek félre.DD..

Nem baj,akkor előbb-utóbb lemegy az a pici és bizony azért az étkezés is számít ilyen kevésnél is!Sok sikert neked!

26. miel77
2011. márc. 31. 10:12
kimaradt a többet már nem tudok... :)))
25. miel77 (válaszként erre: 24. - Bébice)
2011. márc. 31. 10:11
Én is azt írtam, hogy a nekem nincs nagy súlyfeleslegem, és pont a nagyobból lehet könnyebben fogyni... lehet kicsit rosszul fogalmaztam, és azért gondoltam hogy nekem lehet nem használ majd ez a kaja, mert sok.... tudom, hogy azt a kicsi súlyt a legnehezebb leadni, de mozgok sokat, ettől többet már tudok, és pont az a durva, hogy ezzel ez a poci nem megy le :'(( szóval nagyon számít a kaja a sport mellett.
24. bébice (válaszként erre: 23. - Miel77)
2011. márc. 31. 06:32
Szerintem tévedsz,azt a kevés felesleget a legnehezebb leadni!Nagy súlyfeleslegből eleinte peregnek a kilók.Szerintem inkább mozognod kellene.
23. miel77 (válaszként erre: 22. - Bébice)
2011. márc. 30. 20:13
Nekem még olyan félelmem van attól az update kajától, hogy nekem nincs nagy súlyfeleslegem, és ugye abból könnyebb fogyni, lehet az én 5 kg pluszomhoz csak szinten tartásra lesz elegendő...
22. bébice (válaszként erre: 21. - Miel77)
2011. márc. 30. 19:32
Nem próbáltam Norbiéknál,de én már mindegyik ilyen cégtől rendeltem és minden gyümileves csak lé,gyümölcs csak elvétve van benne.Leveseket abszolút nem érdemes rendelni sehonnan,ráadásul mind egyenízű.
21. miel77 (válaszként erre: 20. - Bébice)
2011. márc. 30. 19:20
Hmm hnapra kértem levest, mert megtetszett a palócleves, majd kiderül... de ha tényleg csak lé, akkor nem nagyon éri meg az árát, levest én is könnyen-gyorsan össze tudok dobni. Esetleg próbáltad már a különböző gyümölcsleveseket? Azok milyenek?
20. bébice (válaszként erre: 19. - Miel77)
2011. márc. 30. 19:16

Én is jövő héten úgy tervezem,hogy az alacsony GI-ket fogom csak,de úgy meg nem derül ki az igazság.DD..

Igen,de a levestől én nem lakom jól,mert az szinte csak lé.Nem egy tartalmas levest küldenek,az biztos.

19. miel77 (válaszként erre: 18. - Bébice)
2011. márc. 30. 18:41

Pont ettől félek én is, hogy annyira jónak tűnik ez a kaja, hogy mi van ha hízik Tőle az ember, egyelőre én is csak tesztelem. Finomnak finom, de nem tudom elképzelni, ha mindennap tésztát rendelnék fogynék... próbálom nézni, hogy a legalacsonyabb ch és glikémiás indexűt rendeljem...

Levest még nem mertem kérni a főétel mellé, mert azt soknak tartom, lehet vacsira kellene rendelni azt :)

18. bébice (válaszként erre: 1. - Eperke9)
2011. márc. 30. 16:43

Sziasztok!


Én is két napja eszem,de csak a menüt.Én is soknak és ugye drágának tartom az egész napi kaját tőlük.Kétszerre eszem meg az ebédet,mert annyira laktat.Jövő héten már menüt biztosan nem fogok rendelni,mert a levest ha megeszem,akkor utána a második már nem nagyon kell.Úgyhogy csak egy főételt.

Egyébként én csak azért próbálom ki,mert kiváncsi vagyok tényleg a hatására,hogy nem hízlaló-e a lisztje és stb...,mert azokból akarok bevásárolni ha valóban nem hízok.Ugye azért pl. az Update fél kilós liszt is 1000 ft.-.

Egyébként én már pár évvel ezelőtt mikor fogytam már vagy 15 kilót,akkor is rendeltem egy hétig az ebédet tőlük,és sajnos azalatt az egy hét alatt híztam tőle.De gondoltam most újra kipróbálom,mert már azért változtatott Norbi az összetételén a dolgoknak.Kíváncsi leszek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook