Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unatkozom, nem tudom mivel lekötni magam, mit tegyek? fórum

Unatkozom, nem tudom mivel lekötni magam, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. ariana (válaszként erre: 1. - Tóth Málna)
2018. aug. 7. 18:21
Menjél be helyettem dolgozni. :)
6. globus (válaszként erre: 3. - Zsombor1988)
2018. aug. 7. 17:17

Még jó, hogy dolgozni készülsz.

Mi pedig indulunk pihenni. Drukkolj! :)

5. globus (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2018. aug. 7. 17:15
Ilyen egy lelkiismeretes, szorgalmas pedagógus :) Sokallja a szünetet, alig várja, hogy két hét múlva munkába állhasson.
4. 4ed636659d (válaszként erre: 1. - Tóth Málna)
2018. aug. 7. 16:38
Hoxázzál.
3. Zsombor1988 (válaszként erre: 2. - Kékmacska)
2018. aug. 7. 15:42
Fura, mert más a nyarat, a nyaralást, a szabit várja én meg alig várom, hogy emberek közt legyek, dolgozzak, kezdődjön a pörgés. Még jó hogy már 4 hét lement és csak 2 van hátra!
2. Kékmacska (válaszként erre: 1. - Tóth Málna)
2018. aug. 7. 15:36
Csinálj olyan dolgot, amire nincs időd amikor dolgozol. Én már rendet raktam, selejteztem az összes szekrényben, iratok között. Egyébként hidd el, csak elindulni nehéz bárhová, gyorsan belejössz. Én munkanélküli vagyok még elméletileg 3 hétig, de pörögtem az elmúlt hetekben is, nem jó ha az ember eltunyul. Menj moziba, a Mamma Mia majd feldob:)
2018. aug. 7. 15:24

Sziasztok!


Munkámból adódóan csak nyáron vagyok szabadságon, de ilyenkor meg egyszerre másfél hónapot, ami nagyon sok. Ilyenkor augusztusban már rettenetesen unatkozom, szinte csak alszok egész nap. Alig várom már hogy 20-a után mehessek dolgozni. Barátaim külföldön, egyikük meg vidéken, szüleimmel nem nagyon tudok miről beszélgetni, gyakorlatilag nézem a négy falat. Kimozdulni egyedül nincs kedvem sehova. Tudtok valami jó ötletet, mit csináljak még 2 hétig?

Köszi!!

30/L

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook