Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Újra hódít a retro" fórum

"Újra hódít a retro" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
17. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 16. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 3. 09:46
Ja,és utálom a ketchup-öt,de ebben mindig úgy kértem,hogy ez is és mustár is :)
16. fd32e0aabb (válaszként erre: 13. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 3. 09:44

Tényleg, hagyma!

Apró kockákra vagdalva, ketchup, uborkamaszatka, mustár, a hagymát keresheted nagyítóval :-)

15. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 14. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 3. 09:36
Fú,erről tudnék mesélni :)) GYŰLÖLÖM!! :))
2012. febr. 3. 09:30

Igen, ahogy többen írjátok, amit ma is gyártanak retroként, az már csak a csomagolás.

S a valódi oldalt csíkos kék és piros melegítőgatyát, amit a kocsmákban, meg a focimeccseken a szurkolókon lehetett látni, azt már akkor is utálta egy jobb ízlésű ember.

13. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 12. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 3. 09:28
A mekis retro az cart sem ér!!A kis büfékbe,a mamiknál,na ott van igazi kétkezes retro hambi :)) Imádom!! Abban még a hagymát is megettem!
12. fd32e0aabb (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 3. 09:25

Nem kifejezetten a hambi hiányzik, (lehet olyat is találni, ha akar az ember, bár az igazat megvallva a mai bucik, már nem olyanok, mint régen - hanem az háborít fel, hogy azt a kis sz....-t retroként árulják, mert van benne csalamádé.


Nem azt mondom, hogy én sose megyek be egy gy.étterembe, de EZT nem fogom megvenni. Mint ahogy a nagyítóval látható kislángost sem 400 Ft-ért.

Rendes nagyot a piacon most is kapni 200-ért.


Persze a mai tizen-huszonéveseket meg lehet vezetni, mondván "Ezt ették anno fiatalon anyádék?"

Hát, nem ezt ették.

2012. febr. 3. 09:23

Az édességek közül semmi nem olyan már.Vannak ilyen retro napok a boltokban,szoktam is venni,de csak a csomagolása a régi.A Macsaknyelv,a télifagyi a Dunakavics,mind-mint egész már.


Ja,volt egy édesség,olyan fehér színű volt,finom,amolyan tejszines íze volt.Arra emlékszik vki?Nagy kedvencem volt,a mai napig a számban van az íze! :))

10. fd32e0aabb (válaszként erre: 3. - 9bbaa658f2)
2012. febr. 3. 09:18
Hűha, én azt már nem ismerem. :)
2012. febr. 3. 09:08

Nekem sok minden hiányzik:(

Hétvégén tönkrement a robotgépem, amit még ezer éve vettünk. Volt rajta daráló, botmixer, habverő, dagasztó, stb. És olcsó volt, a mostani nem tudom mennyibe kerül, de azokhoz csak habverő van.

A régi édességek nagyon finomak votak. Volt egy cukorka, ami puffasztott valami volt és karamell bevonattal, vagy a kis tejcsokik, az a tiszacipő...

És az a konfekció méret! nem sírva jöttem ki a boltból, hogy én vagyok a világ legkövérebb nője...

2012. febr. 3. 08:05
Esténként sajnosa mániám a savanyucukor.A boltokban töltetlen savanyúcukorból összesen 3-4 féle van ezeket vagyok kénytelen váltogatni. Sokszor gondolok vissza a régi idõkre amikor sokkal többféle volt, emlékszem a meggyfuré kávéfuré ízére, a korfu csokira na és a kedvencre ami olcsó és finom volt. Nemrégiben ráakadtam egy üzletben vettem egyet, hát merõben más.Rájöttem minden csak a nevében retro a tartalmában köze nincs hozzá.Használati tárgyaim és butoraim is vannak a 30-40.-es évekbõl. A szekrény polcára akár befekhewtek azt is kibírja, próbáld meg egy mostanival.Valahogy ezek még tisztességesen össze lettek rakva.
2012. febr. 3. 07:51
tejdropsz...
6. tökvirág (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 3. 07:43
A milka nagyon regen nem olvad ugy a szajban. :( Azt en is siratom...
2012. febr. 3. 07:40

Ha csak a hambi hiányzik,akkor nincs gond :)) Olyan kétkezes,csalamádés hambi több helyen is van.

Nekem a Donald rágó hiányzik,azt úúúgy imádtam :D

De jó volt még diavetítő (mondjuk van,de....),a régi játékok,a sok finom édesség.És már a Milka sem olyan,mint régen....

2012. febr. 3. 07:32
Hat a hambi az marikaneninel van az Angyal utcaban... Tenyleg! Keress ra marikaneni kavezojara!
2012. febr. 3. 07:19
Én legjobban a Nebuló cukrot hiányolom....
2. globus (válaszként erre: 1. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 3. 07:17
Csak retro majomkodás van :) Azt a régit, eredetit fel sem venné senki: ruhát, cipőt, kabátot. Ha valakit érdekel, turkáljon nagyi szekrényében naftalinos ruhák után, de ugye ez nem jó :)
2012. febr. 3. 07:14

Ez a szlogen.

Ami azért - valljuk be - messze áll a valóságtól.

Hol van ez a mostani csöppség ahhoz képest, amelyiket valaha valóban hamburgernek emlegethettünk?

Az az óriási buciban lévő átfoghatatlan, átharaphatatlan hatalmasság, amit a kis bódékban árultak, s lehetetlen volt úgy enni, hogy ne két marékra fogd, s még úgy is mindenhol maszatos lettél tőle :)

Igen, a csalamádé elengedhetetlen volt hozzá, de emiatt retroként emlegetni a semmi másban nem hasonlító "kisöcsit"?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook