Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újra életedben az exed? fórum

Újra életedben az exed? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Újra életedben az exed?

1 2
2009. márc. 23. 14:49

szia!


kérdezz rá egyenesen. velem is volt ilyen. 1évvel szakítás után kezdett utánam járkálni. barátnője volt.heti 1x tuti hívott,üzent,ha találkoztunk-én még kötődtem úgyhogx mentem :/-az arcomat símogatta,kezemet fogta. később szeretkeztünk is, a találkozásainkkor-szigorúan heti 1x,később már barátnő sem volt a képben-úgy bánt velem mint egy királynővel. aztán én is rákérdeztem:voltaképpen mit akar???

nagyon szeretlek, de jelen pillanatban szerelmes nem vagyok,újrakezdeni nem akarom, de elveszíteni se akarlak.kérlek adj időt.. mégis mire??? ez a se veled-se nélküled dolog 1 évig ment. na! véget vetettem a dolognak egy levéllel,h gondolkodjon, ha akar tudja hol talál. soha többet nem jött. szerencsére.:))


persze nem biztos h veled is ez van,de az h a barátnője megvan.. hát nem tudom. persze lehet h újra akarja kezdeni, sztem légy bátor és kérdezz rá!


sok ertőt és sikert!!!!

22. c4bd4891fa (válaszként erre: 21. - 4309b0af13)
2009. márc. 23. 14:13
Nem olvastan végig a topikot-csak bele olvasgattam...
21. 4309b0af13 (válaszként erre: 20. - C4bd4891fa)
2009. márc. 23. 14:01
Nagyon nem egyértelmű mit akar a pasi...
20. c4bd4891fa (válaszként erre: 14. - 4309b0af13)
2009. márc. 23. 13:50
ugyanmár, mindenhez két ember kell, és mind a kettőnek akarnia kell a folytatást-ha ez meg van-akkor miért hagyná el ismét egyik a másikat? Ráadásul jobban odafigyelve az előző hibák kivédésére...
2009. márc. 23. 13:46
Kihasznál... és hülyének néz. Ne hagyd magad, Te ennél többet érsz, SOKKAL! Kapsz több és jobb pasit. Hidd el... Jobbat érdemelsz, ez a sors volt, hogy szakítottatok. Kitartás, ha gondolod keress meg priviben, szívesen segítek.
2009. márc. 23. 13:43

Ne tegyél fel felesleges kérdéseket ,csak éld az életet ,hagyd ,hogy sodorjon arra amerre visz.

Ha összetartoztok ,mindegy hány év és mivel telik majd ,minden alakul magától.

17. 4309b0af13 (válaszként erre: 16. - MelisUK)
2009. márc. 23. 13:31
Ha ennyire imádja ezt a lányt,akkor miért van még együtt a másikkal? És néhány nap után visszajönni,vagy x hónap-1 év után tapogatózni,hogy most mi is van,különbség van a két dolog között.Szerintem a fickó totofhoz menekül ha amásik csaj nem érti meg.Esetleg dugna is egyet-kettőt vele,de semmi több.
16. MelisUK (válaszként erre: 14. - 4309b0af13)
2009. márc. 23. 13:02

Nanana! Káromkodni nem kell!

És ugyan miért csüccsenne le? Nem lehet, hogy rájött a pasi, hogy mekkora hülyeséget csinált és hogy imádja ezt a lányt?

Mi is szétmentünk egyszer, ha - nagy nehezen - nem fogadtam volna vissza, akkor rengeteg gyönyörű élménytől és szerelmi érzésektől és viszonzott szerelemtől lennék szegényebb. Nekem első naptól ő volt az igazi, másfél év után szétmentünk, de már néhány nap múlva jelentkezett is a visszajövés szándékával. Egy hónapig húztuk egymás nélkül, de így is szinte minden nap találkoztunk. Azóta már 7 éve együtt vagyunk boldogan és szerelmesen. Életem legjobb döntése volt visszafogadni őt.

2009. márc. 23. 12:18
Szerintem ne menj bele.Húzz egy határt,meddig mész el ebben a dologban.Ha átlépi,figyelmeztesd.Ez senkinek nem ok.Sem neki,sem neked,sem a barátnőjének.
14. 4309b0af13 (válaszként erre: 7. - Fce93906a8)
2009. márc. 23. 12:16
A lóf@szt jár! Szarabb lesz,mert mégegyszer belelovalja magát aztán jól lecsüccsen,mert a faszi ismét rájön,hogy mégsem ő kell neki.
2009. márc. 23. 12:08

Szerintem kár erőltetni, mivel teljesen nyilvánvaló, hogy csak te szeretnéd ezt a kapcsolatot! Ha ő is annyira akarná, hogy ismét egy pár legyetek, akkor már szakított volna a jelenlegivel.

Fáj sokszor az igazság, de el kell fogadni!

Az meg, hogy tartjátok a kapcsolatot szerintem csak ront a helyzeten és olyan dolgokat magyarázol bele, ami nincs is!

Lehet, hogy drasztikusnak tűnik, amit most írtam, de én most élem át ezt! Nagyon nehéz volt elismerni, hogy ez már nem működik és csak én akartam igazán, hogy működjön!

2009. márc. 23. 11:59

kerdes hogy te mit akarsz tenni? ha erdekel es meg mindig szeretnel vele lenni szerezd vissza. Viszont azzal szamolnod kell hogy lehet most sem fog müködni. De valamit kezdj a helyzettel. Vagy felejtsd el es hagyjatok egymast beken, vagy valoban hajts ra ujra, mert ez az allapot lehet neki jo, de neked biztos nem lesz az hosszu tavon.

En is voltam ilyen helyzetben, (bar ott az exnek nem volt tartos kapcsolata utanam, hanem nekem) es en ujra belevagtam. Azota mar hazasok vagyunk es van egy 10 honapos kisfiunk ;)

2009. márc. 23. 11:53
Lépj le. Inkább mint egy ideig minden jó, aztán nem lesz átjáróház a fészketek újból. Kellenek a barátok, de nem mindennap! Ha kertes házban laknék, bizonára csak nyáron lenne ilyen kert buli. De akkor se hagynám hogy ugráltasson... Persze tanácsot a legkönnyebbb adni.
10. mimi08
2009. márc. 23. 11:50

Ez a sors! Mint az is, hogy ezt a cikket elolvastam! Kényszert éreztem rá, pedig nem olvasok gyakran cikkeket, és nekem a téma sem aktuális! De éreztem, hogy ezt el kell (és pont MA!!! :))))))


Hidd el, ez a sors!

2009. márc. 23. 11:34

Neki ez nagyon kényelmes!Tudja,hogy rád mindig számíthat!KIhasznál.Tallonban tart...ha úgy alakulna.Szerintem nem egészséges az ex-szel ilyen kapcsolatban maradni,ez csak akkor van így,ha valamelyk fél többet akar még.

Kezdj új életet!Te ennél többet érsz!

2009. márc. 23. 11:31
sziasztok.én véleményem is az hogy ami egyszer véget ért annak oka volt,ott valami nem mukodott..és kevés az esélye hogy nem jonnek elo ujra a problémák ha osszejottok.lehet az elején felhotlen lenne megint,de késobb.....én nem hiszek az ilyenben.ugy érzem beloled a magány szolt ebben a szovegben.utána nem volt senkid,talán ismerkedned kellene hogy rájojj van más is a világon akivel boldog lehetsz.sot,boldogabb:) de a te dontésed..ez csak egy vélemény.tudom nagyon jol mit érzel,én is ebben a cipoben jártam..egyedul voltam és vágytam arra hogy megint olyan jo legyen vele,szemethunyva a rossz dolgok felett.ossze is jottem vele másodszorra is-de márcsak 4 honapig tartott a dolog.
2009. márc. 23. 11:30
mindenkinek jár 1 esély, néha hozunk rossz döntéseket... ha meg is próbálod, ennél szarabb nem lesz ha nem jön be ;)
6. otis
2009. márc. 23. 11:21

kemény leszek, talán így hatásos:


Felejtsd el, kezdj új életet, mert ő egy gyermeklelkű pöcs! Ne légy a "legjobb barátnője". Értékes ember vagy, akinek egy határozott és szintén értékes emberre van szüksége, nem pedig egy kényelmes szarjankóra!

2009. márc. 23. 11:16
Voltam hasonló helyzetben és nagyon rosszul jöttem ki belőle. Szerintem le kell zárni az életednek ezt a részét, mert a kötődésből könnyen lehet viszonzatlan szerelem is. Vagy ha újra kezdenétek, mi arra a garancia, hogy változik valami?
2009. márc. 23. 11:14
sors-van még dolgotok egymással...
2009. márc. 23. 11:09
Szerintem is a sors.
2009. márc. 23. 11:05
Sors keze.
2009. márc. 23. 11:03
Mindenkinél eljön az a pillanat, mikor megkérdezzük magunktól, vajon jól tettem, hogy szakítottam? Vajon van még esélyem annál, akit régen szerettem és tiszteltem? Ez a sors keze, vagy tényleg csak a saját döntéseink következménye?

Ugrás a teljes írásra: Újra életedben az exed?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook