Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újpalotán melyik jobb környék, a Sárfü utca, vagy Drégelyvár utca? fórum

Újpalotán melyik jobb környék, a Sárfü utca, vagy Drégelyvár utca? (tudásbázis kérdés)


2023. aug. 16. 10:41

Sárfű utcára szavazok én is. Pont azért, amit Channa is írt.

13 évet laktam Újpalotán, én már nem vágyom vissza.

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2023. aug. 16. 08:25

Miért?

Te merre laksz? Miért jobb az a hely?


Én Újpalotán nőttem fel a Fő tér környékén. Szeretem. Most is Ebben a kerületben lakok, csak nem panelben. A mai napig szívesen vagyok abban a lakásban, ahol felnőttem.


Sokkal jobb, mint a legtöbb kerület.

Én Budára sosem költöznék és Pesten is nagyon kevés kerületben szeretek élni. Konkrétan a XV. kerület a kedvencem. A IV-ben elvagyok, de nem szeretem. A X. XIV. XIII. és XVI. kerületben csak egyes részeken élnék szívesen, a többi pesti kerületben sem laknék.

2023. aug. 16. 07:59
Egyik sem.🤣🙈
2023. aug. 15. 18:51

Mindkettőnek van előnye és hátránya is.


A Drégelyvár melyik részén?

Ha a Fő térhez közel, akkor az azért jó, mert ott járnak azok a buszok amelyekkel hamar bent vagy a városban. Ha a másik vége, akkor onnan minden messze van;)


De azt hiszem én a Sárfű utcát választanám, mert közel van a csarnok és a Pólus is. 1 busszal eljutsz Lidl-hez és Aldihoz, illetve orvoshoz is. A környéken minden van. Bolt, patika, stb.


Én lakás alapján választanék.

3. mégegy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 15. 13:10
Sárfű inkább. Ha már választani kellene.
2. kaffma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 15. 12:55

Miért SOS? Ezalapján akarsz lakást venni?

Egyébként attól függ, a Drégelyvár utca egy főút, én pl. inkább egy mellékútra költöznék. Gondolom mindkettő panel, de az sem mindegy, hogy melyik részen, és merre néz a lakás. Egyébként egyik rész sem jobb, vagy rosszabb, konkrétan egymás mellett van...

2023. aug. 15. 11:07
SOS! Melyik jobb környék Sárfü utca, vagy Drégelyvár utca?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook