Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újból fellángolás elérése... fórum

Újból fellángolás elérése... (beszélgetős fórum)


1 2
12. babli (válaszként erre: 11. - D84afa853b)
2011. márc. 21. 13:19
A nagy 3 éves az ikrek meg 15 hónaposak múltak
11. d84afa853b (válaszként erre: 6. - Babli)
2011. márc. 21. 13:18

Persze megértelek:-)

Egyébként gondolom elég kicsik még akkor a gyerekek is ahhoz, hogy könnyű legyen esetleg megoldani az édes kettest?

10. babli (válaszként erre: 4. - D84afa853b)
2011. márc. 21. 13:18

De visszagondolok,hogy mik voltak azok amik most nincsenek meg.


Moziba el szoktunk járni,vacsizni is,ami nincs az mondjuk az,hogy vasárnap felkelünk s akkor elmegyünk Plázába sétálni vagy csak körül nézni

9. Venu (válaszként erre: 6. - Babli)
2011. márc. 21. 13:18
Hát ez így tényleg nehéz :D
8. Venu (válaszként erre: 5. - Babli)
2011. márc. 21. 13:17

Akkor vacsi :D

De az előttem szólókhoz csatlakoznék, egy gyerek mentes hétvége kellene!

Mi egy szabad hétvégén elmegyünk egy szállodába és este 6-tól reggel 10-ig ki sem kelünk az ágyból csak nasizunk, tévézünk,pezsgőzünk és hát szerelmeskedünk :)) Napközben sétálunk, ebédelünk egy jót, ilyenek.

2011. márc. 21. 13:16
Vacsorázni meg ha megyünk akkor kettesbe,de múlt héten felvetette,hogy miért csak ketten megyünk vacsorázni,ráérünk 40 évesen is romantikázni,valamilyen szinten a társaságra vágyik
6. babli (válaszként erre: 4. - D84afa853b)
2011. márc. 21. 13:15

A nagy lányomat aki 3 éves elvitte a keresztszülei egy hétvégére,teljesen ki volt,hogy nincs ott az ő kicsi lánya így nem is ment úgy semmi mint ami addig ment hogy otthon volt a nagy is,remélem érted mire gondolok:-)


Amúgy megfordult a fejemben nekem is egy kis kiruccanás,de félek nem lenne olyan jó,mert nem érezné jól magát.

5. babli (válaszként erre: 3. - Venu)
2011. márc. 21. 13:13
Az igazság az,hogy nem igazán szeret táncolni,szóval ha lehet akkor inkább kihagyja a táncot:-)
2011. márc. 21. 13:13

Szia!

Szerintem egy kis gyerkőcmentes időre lenne szükség, ha megoldható egy hétvégi kiruccanás kettesben az elég jó lenne.Persze, ha erre nincs lehetőségetek, akkor egy romantikus vacsora, beszélgetéssel és utána a többivel is sokat segít.Szerintem gondolkodj abban, hogy az elején milyen programokat csináltatok kettesben, amik ugye a gyerekek miatt elmaradtak, vagy megváltoztak.Hozd vissza ezeket és biztosan segít.Nekem bevált:-)

3. Venu
2011. márc. 21. 13:11
Néha elmegyünk valami táncos helyre ahol iszogatunk, táncolunk, egymáshoz simulunk. Új frizurát csináltatok, más stílusú ruhát veszek fel mint amilyet általában szoktam hogy felkeltsem a Párom figyelmét.
2011. márc. 21. 13:09

Szia!

Mi rendeztünk egy kis "medence partit" egyik nap. Persze medencénk nincs, de amikor még a gyerek oviban volt a férjem lelépett egy kicsit hamarabb a munkahelyéről és elmerültünk a habokba gyertyafény mellett. Jól esett 2 óra romantika gyerek nélkül. Meg vannak erotikus társasok ha esetleg szeretitek a játékos dolgokat.

2011. márc. 21. 13:02

Sziasztok,ötleteket várok mivel lehetne a kapcsolatunkat újból olyanná tenni mint az elején volt.


Röviden:

9 éve vagyunk együtt, van 3 csodaszép lányunk :-) Persze időnk így nem nagyon jut egymásra,de olyan jó lenne ha újból annyira lángolna mint régebben:-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook