Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ügyes fodrászt keresek Bp.-en! Tud valaki ajánlani? fórum

Ügyes fodrászt keresek Bp.-en! Tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. Heide
2013. febr. 11. 18:25
Az enyém a 7. kerületben van, Népszínház u., elámultam, milyen precíz az eddigi tapasztalataimhoz képest. Nem 10 perc alatt dobta össze a hajam, hanem oda is figyelt arra, amit csinált, igaz, én siettem volna, de nem bántam meg, hogy pepecselt vele.
31. slater (válaszként erre: 27. - E5bfff55e3)
2013. jan. 12. 22:01
Attól függ mit akarsz csináltatni,én a 13 kerbe járok a Szűcs Timikéhez,interneten megtalálod..
30. Daizy
2012. dec. 19. 20:08
Sziasztok én is tudok egy jó fodrászt aki házhoz megy,kedves és megbízható. Tudok adni telefonszámot is.
2012. okt. 2. 15:39
Ja és a 2.kerben Varsányi Irén u. 26-ban van a Mamuttól 40 méterre.
2012. okt. 2. 15:37

Sziassztok én Máger Gábor hoz járok


Nem rég jött fel Pestre.

Előtte is hozzá jártam de követem, mert azóta van olyan hajam amilyent szeretnék mióta ő készíti.

Nagyon profi és nem csapja össze a vendégeket, nincs várakozás... csak pozitívumokat tudok mondani

telefonszáma: 0670/414-44-27

weboldala: www.mghair.hu


Remélem segítettem.

Sziasztok!

2012. febr. 13. 10:37
Ügyes kezű, olcsó fodrászt keresek Bp-en. Tudtok ajánlani?
26. staka
2011. júl. 6. 21:06
Sziasztok! Én a 11 kerületben vagyok fodrász,ha valaki szeretne jönni,írjon!!!!
2011. máj. 11. 14:15
Én Margitszigetre járok a Kopf& Brothers-be keress rá a google-ben. Remélem neked is annyira fog tetszeni, mint nekem!
2009. nov. 7. 17:30

Sziasztok!


Ha tud valaki ajánlani egy ügyes kezű, profi fodrászt aki jól vág, azt megköszönném.(Budapesten)

23. Orsova
2009. aug. 23. 19:50

Sziasztok! :)


A Mónika Fodrászatról (Bp. 13.ker Fiastyúk u.) ki - mit tud mondani? :)

Járt már ott valaki? Jól dolgoznak?

Megnéztem a honlapjukat, és az áraik elég barátiak! Az lehetséges Pesten? :D Mert én vidéki vagyok, és csodálkozom hogy "vidéki árak" lennének ott is!

A honaljukon megtaláltam azt is hogy szombati napon , amikor majd menni szeretnék, egy Zita nevű hölgy fog dolgozni. Valakinek készítette már ő a frizuját?


Segítsetek légyszi!

Megéri hozzájuk menni? Vagy hova a 13.ker-ben?


Előre is köszi :):*

22. potyek
2009. jún. 23. 21:45

sziasztok!Én nagy "fodrász-járó" vagyok!

Annyi helyen megfordultam már, hogy na...állandóan kalandozom fodrászról-fodrászra,így mindig elfogy a hajam:o( sajnos és szinte egész életemben csak növesztem!

De van egy fix fodrászom,aki a kilengéseimet elnézi és mindig javítja szegény!

Most már a sok tanulópénzből tanulván nem csaltam meg másfél éve.Nagyon ügyes, belvárosi és az én hosszú (már HOSSZÚ) hajam festése-vágása belefér 7000ft-ba.

Jószívvel ajánlom akit érdekel; Arany Jnos úti metrómegállónál van.

Privibe elküldöm az elérhetőségét akinek kell.

21. mandulaszem (válaszként erre: 19. - 2df174aa9c)
2009. jún. 5. 08:54

Az 5-7 ezer forintot én is nagyon soknak tartom egy vágásért és szárításért.

Egyetértek a Váczi utcás csilivilis dologgal.

20. 2df174aa9c (válaszként erre: 11. - Virág3)
2009. jún. 5. 08:12
A nővéred kb. mennyiért csinálja női hajvágást beszárítással?
19. 2df174aa9c (válaszként erre: 18. - Mandulaszem)
2009. jún. 5. 07:22
5-6-7 ezer egy szimpla vágásért és szárításért szerintem sok pénz, akkor is, ha a Váci utcában béreli a szalonját valaki. Akkor inkább nem olyan elit helyre megyek, amúgy sem attól függ egy fodrász ügyessége, hogy mennyire frekventáltan központi meg csilivili helyen dolgozik...
18. mandulaszem (válaszként erre: 16. - 2df174aa9c)
2009. jún. 5. 07:17

Nem olcsó a fodrászkodás, de ha valaki egyszer megcsinálja a hajam szuperre, tökéletesre, akkor arra nem sajnálom azt az 5-7 forintot, hiszen megfizetem a munkáját.


A fodrász, akiről írtam, a legjobb barátnőm. És nem ezért dícsérem!! De vegyétek figyelembe azt is, hogy egy fodrásznak rengeteg a fix kiadása, plusz élnie is kell valamiből. Fizeti a vállalkozói igazolványt, tb-t, a helyét bérli. Egy jobb helyen ez összességében elérheti a havi 120-130.000 fix kiadást, és még nem beszéltem arról sem, hogy az anyagot egyszerre rendeli meg 2-4 hétre, amihez nem kis tőke kell. Képeztetni is kell magát, ami nem olcsó mulatság. Tehát az árak nem feltétlen magasak, ha ezt figyelembe veszitek. Mindenki magának szabja, vagy a szalon, ahol dolgozik.


Vágás+szárításért sokallom azt a pénzt. 5-7.000 Ft-ért már a festésnek is bele kellene férni.


Tudom, a ti fizetéseteket sem szabják a kiadásaitokhoz, de értsétek meg a fodrászokat is, akik elég rossz helyzetben vannak most a válság idején.


Na nem védem őket inkább, ez az én véleményem, nem szeretnék senkivel sem szópárbajozni, persze érdekel a ti véleményetek is, mert arra nyitott vagyok:)


A fodrászom maximalista és teljesen vendég párti. Figyelembe veszi az adottságokat és ha valamit nem bír el a haj, akkor azt őszintén megmondja és megpróbál lebeszélni róla. Több mint 10 éve a szakmájában dolgozik, és nagyon tehetséges. Mesterfodrászok dícsérik agyon, és ez komoly! Imádja a munkáját és van hozzá fantáziája is. Általában úgy megyek hozzá, hogy nincs elképzelésem, arról, hogy mit szeretnék, de ő feltalálja magát és egyszer sem álltam fel csalódottan a székből.


Ennyi:) Telefonszámot és nevet csak privátban adnék, annak, akit érdekel, mert nem szeretném kiteregtni.

17. 2df174aa9c (válaszként erre: 14. - Bebe89)
2009. jún. 5. 05:51
Igen, szerintem is, írjátok ki nyugodtan a neveket meg a címeket, elérhetőségeket plusz a véleményeket!
16. 2df174aa9c (válaszként erre: 15. - Mandulaszem)
2009. jún. 5. 05:50
Na, azért a belvárosban nem csupán 20-30 százalékkal magasabbak az árak! Én azért pl. egy vágás-szárításért - ami úgy mindenestül egy óra alatt megvan - bizony sokallanék 5-6-7 ezer forintokat, amiket hallok.
2009. jún. 5. 02:18

Itt az a kérdés, hogy mi számít nem túl drágának. Természetesen egy lakótelepen dolgozó fodrásznak 20-30%-kal alacsonyabbak az árai, az átlagnál. A belvárosban pedig pont ellenkezőleg.

Akit érdekel egy átlagos árú, nagyon ügyes és tehetséges fodrász, aki az Egressi úton dolgozik, írjon priviben és szívesen megadom az elérhetőségét.

14. Bebe89 (válaszként erre: 12. - 2df174aa9c)
2009. jún. 5. 00:04

címet adjon, aki tud

és véleményt is írhat!!!


:)

13. benvik (válaszként erre: 7. - Dorka29)
2009. jún. 4. 15:25
Zazukát tudom ajánlani, én kipróbáltam:-)
2009. jún. 4. 15:23

Én is egy jó fodrászt keresek, mert az enyém elment szülni. :(

X. kerület, vagy a belváros érdekelne, olyan, aki ügyes, kedves, de nem túl drága.

11. Virág3 (válaszként erre: 1. - Bebe89)
2009. jún. 3. 22:14
Blahán dolgozik nővérem, nagyon ügyes, csak ajánlani tudom minden elfogultság nélkül. Privibe adom a számát, ha szeretnéd.
2009. jún. 3. 22:03

anyukám nagyon ügyi :)

rengetegen járnak hozzá a szalonba :)

2009. jún. 3. 22:01
Én az Egressi úton tudnék ajánlani egy rettentő profi fodrász csajt!
2009. jún. 3. 22:01

én legutóbb rohamfodrászatra mentem (másnap elutaztam, sürgős volt)

az Árkádban (Örs vezér tér-pláza) alsó szintjéek végén van egy KLIER fodrászat, ott ismeretlenül behuppantam egy nagyn kedves lány székébe. Nevét nem tudom, szőke rövidhajú, szép arca van és kicsit testes. Nagyon ajánlom, a mesterfodrász nem vágott olyan jó hajat még sose nekem, mint ő.

2009. jún. 3. 21:59

Eleged van a régi frizurádból vagy a régi fodrászodból?


Keresd Zazukát Kispesten!


Hoxásoknak 10% kedvezmény.


(Balra van a ez a reklám.)


Írhatsz neki privit vagy a reklámnál ott a száma is.:)

2009. jún. 3. 21:58
Nyugati környékén????
2009. jún. 3. 21:56
Budán: 22 ker, ja és nagyon ügyes!!!
2009. jún. 3. 21:55
Budai vagyok, ezért idejárok :), de Pesten is tudok egyet, de ő drága (Bazilika környékén)
3. 5ac9665679 (válaszként erre: 1. - Bebe89)
2009. jún. 3. 21:54
17.kerületi jó??írj privát
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook