Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Udvaron szeretnék feldíszíteni egy fát az ünnepekre. Mivel dekorálhatom, ami mutatós is és aminek nem árt a fagy és az eső? fórum

Udvaron szeretnék feldíszíteni egy fát az ünnepekre. Mivel dekorálhatom, ami mutatós is és aminek nem árt a fagy és az eső? (tudásbázis kérdés)


7. kristo_f (válaszként erre: 1. - Dina2)
2012. dec. 7. 16:28
2cl-es pálinkásüvegek? Nem fagy meg
2012. dec. 7. 15:28
Mi kültéri égősort is teszünk rá.A girland végét rákötjük,vagy csipesszel ráfogatjuk.A színes üveggömböket jól rá kell kötni,a szél miatt.
2012. dec. 7. 14:36

wc papír belső kartonhengere adja a szaloncukor testét.

Díszcsomagolót és alufóliát használj!

2012. dec. 7. 14:27
Műanyag gömböket nyugodtan tehetsz rá. Több helyen láttam már.
2012. dec. 7. 14:07

Szia!

Én üres dobozokat csomagoltam be karácsonyos csomagoló papírral, azután folpackal körbe tekertem, így nem ázik el, nagyon mutatós.

2012. dec. 7. 12:42
fenyőtobozokat felkötni rá,és lehet venni vékony alufóliaszerű anyagból levő csomagolópapírt,abból szaloncukrokat formázni,és összeköztni,hogy füzér legyen.Én régebben mindig eltettem a szaloncukrok üres "papírját",vagyis csomagolóanyagát és abból újrahasznosítottam.
2012. dec. 3. 09:32
Udvaron szeretnék feldíszíteni egy fát az ünnepekre. Mivel dekorálhatom, ami mutatós is és aminek nem árt a fagy és az eső?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook