Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2006. nov. 12. 18:50
Hosszú évekig ugyanebben a cipőben jártam,kipróbáltam a kipróbálhatót,mindenféle deo-kat, hintőport, de semmi jó, azután kb. 3-4 éve rátaláltam a Vichy deodorant anti-transpirant golyósra.Csak gyógyszertárakban lehet kapni. Kétféle van: fehér és zöld tetejű. Nekem csak a zöld kupakos vált be (egyszer véletlen a másikat vettem, meg is látszott az izzadság rögtön. Természetesen a hónalj szőrtelenítés elengedhetetlen. És van még egy dolog. Lehet kapni "izlapot", hogy mi a pontos neve és hol lehet kapni nem tudom, mert nekem a varrónőm szerzi be. Ez egy fehér kör alakú valami, amit, ha bevarsz bármilyen színű blúzba, felszívja az izzadságot. Kivéve a vékony átlátszó blúzt. De sokszor azt is észrevettem, amikor egy világos dolgot felvettem, hogy azért izzadok, mert tudom, hogy ugyis izzadni fogok. Tehát agyilag is tréningezd magad. Eszedbe ne jusson eltávolíttatni semmilyen mirigyet! A dezodor hatása úgy másfél hónap után volt 100 %-os. Most, hogy írok neked, most az az érzésem van, hogy izzadt vagyok, meg is néztem a pólom, és nincs rajta folt, sőt nem is izzadok, csak egy érzés volt. Sok sikert a deohoz. A stressz megmaradt, de az izzadság nem.
2006. nov. 12. 17:02
Tudtok valami más módszert?
2006. nov. 12. 17:01
A problémám az hogy (főként iskolában), eléggé izzadok, kellemetlen szaga nincs, de a ruhámon meglátszik. Dezodort persze használok, sőt már a ledrágábbat is kipróbáltam de nem álltja meg. Mostmár lassan csak fekete vagy fehér ruhát hordhatok mert azon nem látszik, mert azért nem valami esztétikus látvány. Olvastam hogy el lehet távollítatni az izzadságmirigyet, de azután heg marad. Vagy esetleg nyugtatót kéne szedni de azt azért nem akarok.
2006. nov. 12. 16:58
Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook