Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túl vastag szemöldöktetoválás fórum

Túl vastag szemöldöktetoválás (beszélgetős fórum)


14. mtbrigi (válaszként erre: 13. - Pompom2)
2023. márc. 11. 08:00

Kedves Pompom2!

Tegnap voltam én is tetováláson. Csúnya vastag és sötét. Úgy érzem magam mint egy bohóc😭. Neked mennyit változott?

13. Pompom2 (válaszként erre: 12. - Józsibirka)
2022. dec. 3. 13:20
Mondta, hogy változni fog, nem marad ilyen. De egyenlőre nagyon hihetetlennek tartom.Szerinted?
12. Józsibirka (válaszként erre: 11. - Pompom2)
2022. dec. 3. 11:16

Aszt aki felcsinálta neked a tintát , mitmondott?

Nem kérdezed meg aőt?

11. Pompom2 (válaszként erre: 1. - Zsike88)
2022. dec. 3. 11:12
Kíváncsi vagyok,mennyire volt valós a félelmed. Most vagyok ugyanebben a helyzetben, és ezerszer megbántam, hogy megcsináltattam.a frissen tetovált méret mennyire változik? A színt megértem, hogy halvanyodik de a méret??
10. Pompom2 (válaszként erre: 8. - Ancsi552)
2022. dec. 3. 09:50
Én meg tegnap voltam, és csak reménykedem, hogy nem maradok ilyen. Csúnya, vastag. Gondolom, direkt nem akart elcsufitani.
2022. okt. 31. 05:55
Én egy hete voltam tetkón, és felrajzolàs utàn én is vastagnak találtam. Szóltam, így vékonyabbra csinàlta.Viszont, ha ez vékonyabb lesz gyógyulàs utàn, akkor lehet, hogy túl vékony lesz😄
2022. máj. 20. 08:04

Sziasztok, már 1 éves a poszt, de kíváncsi lennék, hogy tényleg jobb lett-e egy idő után.

Én tegnap voltam és eléggé kivagyok borulva, de próbálok pozitív lenni, hogy valóban jobb lesz majd.

7. zsike88 (válaszként erre: 6. - Jojócska)
2021. márc. 2. 19:11
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat. Megnyugtató, hogy másnak is vastag volt. A szín forma rendben de a vastagság.... De a lényeg hogy akkor helyre fog jönni.
6. jojócska (válaszként erre: 1. - Zsike88)
2021. márc. 2. 13:47
Kedves Zsike! Pár nap múlva már sokkal jobban fogod érezni magad. Ahogy a var szépen lehámlik, máris vékonyabbnak és világosabbnak tűnik majd. Még utána is sokat gyógyul, egy-két hét mire összehúzódik. Ez az én tapasztalatom.🙂 De amikor friss volt a szemöldököm én sírtam és nem akartam emberek közé menni, annyira sötétnek, vastagnak és ijesztőnek láttam. De szép lett és Tiéd is az lesz meglátod🤗
5. zsike88 (válaszként erre: 4. - Pici1978)
2021. márc. 2. 12:44
Én is kb ott tartottam... már alig várom hogy kialakuljon a végleges vastagsága
4. Pici1978 (válaszként erre: 3. - Zsike88)
2021. márc. 2. 09:00
Már a kocsiban is majdnem elsírtam magam, hogy elb.. ta. Pár nap múlva megyek a korrekcióra, a végét vastagabb rá kérem, és lehet picit sötétebbre.
3. zsike88 (válaszként erre: 2. - Pici1978)
2021. márc. 2. 08:57
Szia! Köszönöm! Ez azért megnyugtató! Már a sírás határán álltam. Még a kislányom is azt mondta anya én nem akarom ezt a szemöldököt... De akkor jó ha nem csak én vagyok ezzel a problémával és megoldódik 😊
2021. márc. 2. 08:54
Szia! Egy hónapja voltam úgyhogy friss az érzés. Én is nagyon vastag aki, sötétnek éreztem, de ahogy leesett a var sokkal vékonyabb lett, világosabb.
2021. márc. 2. 08:52

Sziasztok!

Tegnap voltam szemöldök tetováláson. Már a felrajzolásnál szóltam hogy ez túl vastag nekem. Mondta a csaj, hogy csak egy keret és ebben fog benne maradni így vékonyabb lesz. Amikor kész lett is mondtam hogy túl vastag. Azt mondta ez fog összehúzódni még.

Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi....

Próbálok bízni benne de a tükörben a kép nem túl biztató.

Tényleg összehúzódik valamennyit? Nagyon félek hogy ilyen marad....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook