Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok valódi jósokat mondani nekem? fórum

Tudtok valódi jósokat mondani nekem? (beszélgetős fórum)


8. evakriszta42 (válaszként erre: 8. - Lili577)
2021. szept. 10. 12:07
Én is voltam nála, nagyon rég. Nekem sajnos nem igazán jött be. De ettől eltekintve biztosan van, akinek igen. Egy ismerősöm is nagyon ajánlott valakit, nagyon sok jót mondott róla. Nekem meg nagy csalódás volt. Akit meg én ajánlottam, az meg neki volt csalódás. Szóval szerintem ez sok mindentől függ.
2020. nov. 29. 16:27
Sybill Patricia Trelawney
6. evakriszta42 (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2020. nov. 29. 16:05
Szia! Nem tudom kaptál-e érdemben választ (esetleg privátban), de nagyon nehéz erre bárkit is ajánlani. Voltam egy pár helyen én is, nagyon sok minden bejött, de senki sem tévedhetetlen. Ami nekem jó volt, a barátnőmnek már nem annyira. Vagy fordítva. Neked kell megtalálnod neked ki a megfelelő. Ha érdekel privátban leírom, hogy kinél voltam és mit tapasztaltam.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2020. júl. 31. 15:00

Szia!

Nem tudok neked nevet mondani, még nem voltam jósnál sosem. Viszont játszásiból jósolt sima magyar kártyából egy kolléganőm. A szobában ketten voltunk a jóskolléganőn kívül, neki is bejött és nekem is, amit jósolt.

Kolléganőnek mondta nagy érzelmi és anyagi tragédia éri.

Elvitte a kocsiját szerelőhöz, hazavitte. Majd egy napra rá, becsengettek a lakásába, az édesanyja nyitott ajtót. A pasi azt mondta a szervizből jött, adja oda a kulcsot, mert valamit megszeretne nézni még. Eltelt több év. A kocsi sosem lett meg. Az édesanyja annyira kikészült ezen, hogy 2-3 hét múlva infarktust kapott és elhunyt.

Nekem az egészségemmel kapcsolatban mondott olyat, amire nem is gondoltam és nevettem is rajta, de 1 hónap múlva műtöttek.


Másik sztorim kórházban voltam és egy betegtársam bátyja asztrológus volt. A pontos születési dátumát adtam meg az illetőnek, akire kíváncsi voltam és évre, hónapra pontosan leírta mi történt. Folytatta volna is, de elhagytam a telefonszámát és így sosem tudtam meg a jövőt hosszabb távon, 1/2 éven belül pedig megtörtént az a pozitív dolog , amit leírt az életéről. Annyira minden stimmelt, amit a bolygók állása szerint írt le, hogy félelmetes. Még a betegségei, házassága stb. akkor volt.

Az illető nem tudott rólam sem és a kért illetőről sem semmit. Egy hétvégén végezte el teljesen ingyen.

Állítólag, aki ilyen tudásnak a birtokában van, nem kér érte pénzt.


Tehát én inkább asztrológust ajánlanék, hogy keress fel.

Névvel nem tudok segíteni.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Chills)
2020. júl. 31. 14:46
'Naja, azt is akkor magyarázzák meg, amikor már megtörtént, hogy, ja ez a N. jóslata volt, már akkor tudta. :DDDD
2020. júl. 31. 14:17
Nostradamus
2020. júl. 31. 14:16
Követen
2020. júl. 31. 13:55

Nem nagyon vagyok kíváncsi az "ez csak hókuszpókusz" "úgy se fog bejönni" és egyéb hitetlen vagy csalódott hozzászólásokra.

Mivel közvetlen hozzátartozómnak is úgy jósoltak hogy az illető semmit nem tudott róla és még is úgy lett minden. Mennék én hozzá is de, sajnos már nem lehet. Csalóba viszont nem szeretnék bele futni. Így remélem itt valaki tud nekem ajánlani. Legjobb lenne Pesten de Pest környékén is jó, a lényeg hogy megyén belül legyen.

Előre is köszönöm annak aki érdemben ír, nevet esetleg elérhetőséget. Akár privátban is ha ide nem szeretne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook