Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok erre valami jó praktikát, esetleg kenőcsöt vagy bármit? fórum

Tudtok erre valami jó praktikát, esetleg kenőcsöt vagy bármit? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 14. 20:21
Sószappant használj. Keress rá a neten. Körömvirág kenőcs/krém utána nedves bőrre természetesen, ajánlom a bőrt Rozmaring virágvízzel nedvesítsed: "A rozmaring víz a vegyes, zsíros vagy pattanásos, egyenetlen bőr tisztítására és ápolására ajánlott virágvíz. Kitisztítja és tehermentesíti a bőrt, kitakarítja az eltömődött pórusokat, figyelemreméltó összehúzó hatású, segít egyensúlyban tartani a faggyútermelődést. Jótékony hatással van a fejbőrre is."
2020. júl. 12. 01:17
Kenőcsöt igen. black walnut tea tree salve.
5. beYOUtiful (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 11. 23:57
Kémiai hámlasztás, AHA/BHA. Ezekre keress rá az interneten. Tuti megoldás.
2020. júl. 11. 22:56
Contratubex gélt vegyél rá. Csodát művel. Én a műtéti hegeimet szoktam bekenni vele. Szinte semmi nem látszik. Próbáld ki.
2020. júl. 11. 22:45
Sudocrem. Próbáltad már? Az egy csomó mindenre jó. Én a lábamra használtam, mert tele voltam piros pattanásszerű pöttyökkel egy időben, sokat halványított rajta, most meg már alig van pedig nem kenem egy idő óta semmivel.
2020. júl. 11. 22:27
Mivel üzenetet küldeni nem tudok neked, ide tudom csak leirni. A Biocom terméke a MIRTILL krém ami nekünk bevált. Próbáld ki. Olyan 3500 Ft körül van. Fiam használta és meg volt vele elégedve.
2020. júl. 11. 20:43

A helyzet az hogy mióta az első pattanásaim megjelentek azóta az összes nem túlzok, tényleg az összes nyomot hagy rajtam, nem csak az arcomon hanem mindenhol, nyakon mellkason stb... Akkor is ha nem nyomtam ki őket és akkor is ha igen (ezzel mondjuk megoszlanak a vélemények mert hallottam már olyat is hogy akkor nem hagy nyomot ha kinyomod és az ellenkezőjét is). Hosszú kísérletezgetések után végre találtam olyan arc lemosót ami használ, egyre kevesebb jön ki és egyre gyorsabban tűnik el ami kint van de így is nyomot hagy, egytől egyig az összes.

Alig van már az arcomon olyan felület ahol ne lennének miattuk lila foltok. Szóval az érdekelne hogy tudtok valami jó kenőcsöt vagy praktikát ami eltünteti ezeket a hegeket?

A smink nálam nem opció mert mindig is károsnak tartottam így eszméletlen ritkán alapozom le az arcom, igazából csak akkor ha valamilyen alkalomból fotók készülnek rólam, de ha rendszeresen alapoznám is zavarna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook