Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok ajánlani olyan magyar nyelvű programot amivel kitudom törölni a duplán szereplő programokat, fájlokat? fórum

Tudtok ajánlani olyan magyar nyelvű programot amivel kitudom törölni a duplán szereplő programokat, fájlokat? (tudásbázis kérdés)


10. 07c4794583 (válaszként erre: 8. - Bogyoka53)
2011. dec. 11. 16:29

Az a baj, hogy ezt egyenként lehet a legjobban megítélni, általánosan nem.


A legjobb, ha az ember rendet tart a gépen: egy Képek nevű mappában a fotókat (ezen belül persze lehet almappákat csinálni), mondjuk a dokumentumokat a Dokumentumokban, videókat a "Videókban", és akkor ugye a telepített programokat meg mindig a C:/Program Files-ba telepíti. Ekkor átlátható a gép, és tudod, hogy mi hol van, és mi az, amiből tényleg kettő van.

2011. dec. 11. 16:26
gondolom,hogy többször töltötte le a programot, és a felesleget szeretné törölni
2011. dec. 11. 16:26
Én olyanra gondoltam, ami magától szűri ki, hogy melyikből van kettő vagy több, és csak azt törüli ki magától amire nincs szükség. Én laikus vagyok, nem tudhatom, hogy a sok duplából melyik kell és melyik nem. Azt már megtudtam nézni, az Easy Cleaneren, hogy rengeteg duplázott fajlom van, de én nem merem magamtól törölni őket, mert irja, hogy van olyan program amihez kettő ugyanolyan fájl is kellhet.
2011. dec. 11. 16:21
Hát azért tényleg csak óvatosan...
2011. dec. 11. 16:21

találtam egy w7-en is működő, magyar nyelvűt:

[link]

2011. dec. 11. 16:16
régen az Easycleaner-ben volt ilyen funkció, csak az angol és asszem xp-ig jó.
2011. dec. 11. 16:09

talán erre gondol:

[link]


azért a duplikált fájlok törlésével csak óvatosan, ha nem tudod mit csinálsz pontosan, gyorsan újratelepítés lehet a vége:)

2011. dec. 11. 15:51
ezt én se értem
2011. dec. 11. 15:35
Kuka vagyok ehhez, de hogyan szerepelhet egy program duplán a gépen?
2011. dec. 11. 14:12
Tudtok ajánlani olyan magyar nyelvű programot amivel kitudom törölni a duplán szereplő programokat, fájlokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook