Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudok törölni egy programot, ha nem törlődik a programok eltávolítása/módosítása lehetőségre? fórum

Hogyan tudok törölni egy programot, ha nem törlődik a programok eltávolítása/módosítása lehetőségre? (tudásbázis kérdés)

10. Rozália (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2016. febr. 4. 21:44

Köszönöm, kedves tőled, hogy kicsit lazára vetted a dolgot.

Jó lenne, ha soha nem kellene tanácsot kérni, de ilyesmivel nem megy az ember szervízbe... Általában segít valaki..., a 60 feletti kislánykáknak:)

9. kristo_f (válaszként erre: 8. - Rozália)
2016. febr. 3. 12:10

De nem értem, ha valaki nem ért valamihez, miért kell mindjárt kicsit megtaposni?


????


Ez gond most nem függött nagyon az operációsrendszertöl, de vannak kérdések ahol nagyon is kell, hogy tanácsot lehessen adni

Ezt el szokták felejteni

A kort meg hagyjuk, mert talán elküldhetnélek gyufáért, kislányka :)


Természetesen én is érdeklődök műszaki/WIN problémák esetén/jelenleg is/

Leirok mindent ami jellemző az adott gépre, ne kérdezősködjenek vissza adott esetben.

8. Rozália (válaszként erre: 7. - Kristo_f)
2016. febr. 3. 07:21

Végül sikerült.

Azért kattintottam másodjára a nem-re, mert azt jelölte ki javaslatként. Az igen-re nem törlődött, gondoltam, megpróbálom azt.

Én segítséget kértem, eszembe sem jutott, hogy még az operációs rendszert is írnom kellene:(

Regisztrálni meg azért regisztráltam, mert ahova vitt az az oldal, ott (angolul) voltak dolgok, amikről úgy gondoltam, hogy azok lesznek azok, amik majd segítenek, de követelte, hogy lépjek be, vagy regisztráljak... Hát ezért.

Ettől függetlenül köszönöm a segítő szándékot, úgy nem tudtam törölni. Aztán eszembe jutott, hogy ki-bekapcsolom a gépet és még egyszer megpróbálom. Akkor sikerült.

De nem értem, ha valaki nem ért valamihez, miért kell mindjárt kicsit megtaposni?:( Ezek nem azok a dolgok, amikhez az idősebb korosztály nagyobb része értene... Már bocsánat, hogy ilyet kérdezek.

7. kristo_f (válaszként erre: 6. - Rozália)
2016. febr. 2. 17:38

az "el akarja távolítani" után én a "nem"-re kattintok."

Miért a nem-re?

A legjobb meg az lett volna ha leirod milyen WIN op.rendszer van nálad


És szabadjon megjegyeznem, nem kell regisztrálni sehova

A Win Installert

[link]

mint admin joggal kell futtatni, mondja a link, illetve ahogy alant az olvtárs/nő/ irja le kell álitani a Feladatkezelőben és utána eltávolitani


De akár , megkeresni hol van a programok között, kézzel törölni, aztán ráereszteni pl. a Ccleanert

[link]

Az a programok telepitése törlése közül is törli

6. Rozália (válaszként erre: 5. - Jajjj)
2016. febr. 2. 16:59

Fogalmam sincs, mit mondott, nem tudok angolul:( Annyit azért megértettem, hogy ő mindig azt szerette volna, ha az "el akarja távolítani" után én a "nem"-re kattintok. Azt is próbáltam, hogy a nemre kattintottam, evidens, nem történt semmi.

Most megpróbálom azzal a programmal, amit javasoltál. Már regisztráltam...

Köszi.

2016. febr. 2. 16:50

Igazából az egyetlen különlegesebb lépés, amit látok benne, hogy leállítja a taskmanagerből a folyamatot mielőtt a programok eltávolítására kattint.

Amúgy rákattintottál, hogy eltávolítás, azt mondta h. sikerült eltávolítania, és mégis ott maradt, vagy valami hiba lépett fel az eltávolítás során, és ha odamész a programok listájához, még mindig látod, és még mindig felajánlja az eltávolítást? Az utóbbi esetben, ugyanis tényleg lehet, hogy megoldja a problémát, ha előtte teljesen leállítod a folyamatot.

2016. febr. 2. 16:47
2016. febr. 2. 16:27
Ez konkrétan a CyberLink YouCam7 és belezavar a Skype kamerájába. Nem tudom használni. De ezt a programot próbára töltöttem le...
2016. febr. 2. 16:25
Már töröltem a letöltési mappáját is, mégsem távozik:(
2016. febr. 2. 16:24
Hogyan tudok törölni egy programot, ha nem törlődik a programok eltávolítása/módosítása lehetőségre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook