Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok egy kis növésű anyukának könnyű sportbabakocsit ajánlani? fórum

Tudnátok egy kis növésű anyukának könnyű sportbabakocsit ajánlani? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 6. 18:47

Nagyon kedvesek vagytok!

A földszinten nincs hely, a pincei tárolót nem használhatjuk, a tulaj telepakolta, a garázsbeállónál lehetne még, de odaszoktak a macskák, és mindent össze@nak.

Esetleg úgy tudnám odatenni, hogy letakarom, de még onnan is van egy jópár lépcső gyalog, mert hegyoldalban van az épület. Hát hülyék voltunk, mikor ezt a lakást választottuk.

2021. máj. 6. 09:31

Nálunk is a lépcsőházban sorakoznak a babakocsik, igaz, hogy kódos kapunk van, még sohasem veszett el egy sem. Ha van rá mód, akkor a földszinten kerékpár tárolóba, egyéb közös rakodós helyekre betolni. Valóban nem szoktál felcipelni az emeletre. Hiszen kézben a baba, és egyéb csomagok.

Inkább beszélj a közös képviselővel, mások hogyan oldják meg.

2021. máj. 6. 07:01
4. emeleten laktam, lift nélkül, szintén 157 cm magas vagyok és nekem 21 hónap különbséggel született 2 lányom. Én ezt úgy oldottam meg, hogy a pincében volt a babakocsi, oda vittem le hordozóban vagy kenguruban és ott beültettem. Eszembe nem jutott volna cipelni, pláne mikor megszületett a 2. kislányom is és császáros is voltam. Nekem ez így nagyon kényelmes és praktikus volt.
3. BabyBaby2 (válaszként erre: 2. - Delbuk)
2021. máj. 5. 23:26
Köszönöm!
2. delbuk (válaszként erre: 1. - BabyBaby2)
2021. máj. 5. 20:29

Hasonlo a parameterekkel azt mondom, nem hiszem, hogy van olyan, amit jo lecipelni. Nem tudom, mit csinalnek, ha nem lenne babakocsi tarolonk.

A legkonnyebb talan a babyzen yoyo, de kerdes, hogy mennyit akar a gyerek benne lenni, mert altatni pl. szerintem nem kenyelmes.

2021. máj. 5. 17:00
3. emeleten lakunk, lift nincs, a gyerek 10 kg, én 157 cm vagyok. Összecsukható könnyű babakocsi kellene, amit gyerekkel a kezemben tudok le fel cipelni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook