Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani jó nedves-száraz porszívót? fórum

Tudnátok ajánlani jó nedves-száraz porszívót? (tudásbázis kérdés)

2021. szept. 5. 10:11
Pont ezért kérdeztem, mert ahogy írtam is a nyitó hozzászólásban engem kifejezetten a nedves része érdekelne, amivel a kanapéból ki tudnám szedni a mindenapi koszokat. Jó porszívóm van nekem is, az a része nem igazán érdekel...
4. papája (válaszként erre: 3. - Sziszi0528)
2021. szept. 5. 09:53
Nekem a cél az volt, hogy legyen egy jó nagy tartályú, jól szívó, könnyen kezelhető porszívóm. A nedves része nem érdekel, nem fogom használni, így nem próbáltam ki. Szőnyeg és kárpit tisztítást másik géppel oldom meg.
2021. szept. 5. 05:51
Köszönöm ezt olvastam. Néztem én is a Lidl-ben, de nálunk már elfogyott... Azért gondoltam esetleg más alternatívára. Neked kiszedte a Lidl-ös a foltokat (ha volt)? Mert ha tényleg olyan jó, lehet megéri rá várnom...
2. papája (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2021. szept. 4. 17:12

Igen tudunk. Épp a napokban ajánlottunk valakinek Neked is ezt ajánlanánk.

[link]

2021. szept. 4. 15:05

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e ajánlani ár-érték arányban jó minőségű nedves-száraz porszívót? Csakis itthoni használatra kellene, bevallom őszintén a kanapéval nem bírok, mindenféle praktikát kipróbáltam már, és semmi nem használt. Egyszer anyósomnál férjem nagyobbik öccsénél lett ilyen jellegű takarítógéppel kitisztítva a kanapé, amin aludt és mintha kicserélték volna, igaz csak kölcsönbe kapta anyósom a gépet, de emlékszem nagyon koszos víz jött le róla és szépen felfrissült az egész textília. Van-e olyan takarítógép, ami kiszedi ezeket a "mindennapi koszokat"? Semmi extrém, nincs vörösbor, csoki, kávé, egyszerűen a mindennapi használatból eredő elpiszkolódás látszik rajta.

Segítségeteket előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook