Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudjátok, hogy módosítani szeretnék a gyes-t? fórum

Tudjátok, hogy módosítani szeretnék a gyes-t? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2008. ápr. 12. 14:58

MINDENKINEK!A neten olvastam,söt egy másik honlapon is foglalkoztatja az embereket!Nem úgy néz ki,mintha kitaláció lenne,mert ott ellenben ezzel az oldallal,lehet politizálni!!!!!!!

Annyi a lényeg,hogy bizonyos rétegeket akarnak kiszürni,mert köztudott,hogy sokan ebböl élnek és inkább szül 5-6 gyereket,csak nehogy dolgozni kelljen!Vissza akarják hozni,365nap munkaviszony és jogosult vagy a gyesre.DE EZ RÉGEN IS IGY VOLT,SÖT CSALÁDIPOTLÉKOT IS CSAK AZ KAPOTT,AKI DOLGOZOTT!!!!Nem lenne jogos????

2008. ápr. 12. 14:52
Ez sztem csak kacsa!,de ha valóban beszüntetnék(amit kétlek)akkor vajon mit vezetne be helyette,vagy az ovi 2 éves kortól lenne kötelező.??Gondolkozzunk már egy kicsit mielőtt a szóbeszédre adnánk.(megsérteni nem akartam senkit)
2008. ápr. 12. 14:33

Kóka tervbeiben van, hogy rászorultsági állapottól tenné függővé :S

De ha még csak Kóka tervbeiben van, kétlem, hogy megvalósulna, hisz mire hatályba lépne a dolog, pont a választások előtt lennénk, és azt nem hiszem, hogy akkor be mernének vezetni egy ilyen "népszerű" döntést. De mindez egyéni vélemény...

2008. ápr. 12. 14:15
Tudjátok, hogy megakarják szüntetni a gyes-t?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook