Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki gyermekmodell ügynökséget, ami nem átverős? fórum

Tud valaki gyermekmodell ügynökséget, ami nem átverős? (tudásbázis kérdés)


1 2
24. Channa* (válaszként erre: 21. - Bmaya1986)
2016. márc. 8. 05:26

Nem nagy korkülönbség, de az én fiam 4 éves volt ekkor. És már meg tudta mondani, hogy van e kedve hozzá.

Gyermekruhák, játékok és ami zavart egy kicsit gyermek ékszer fotózás volt. Nem kaptunk pénzt érte és néhány alkalom után közölte, hogy inkább menne játszani a többiekkel:D

23. Channa* (válaszként erre: 15. - Bmaya1986)
2016. márc. 8. 05:21

Ez nem kipróbálás volt:D

A fotós az oviba ment és különböző "reklámokhoz" lefotózták.

A fiam szép kis gyerek volt és nagyon szerették fotózni, mert mindig vigyorgott:D

Külön sehova nem vittem.

És persze nekem nem is jutott eszembe ez az egész.

Egyébként 4-5 alkalommal fotózták, nem lett portfólió, stb., aztán meg is unta szerencsére:DDDD

22. 4975ebdc2f (válaszként erre: 21. - Bmaya1986)
2016. márc. 8. 05:13
Nyugodj meg, de tényleg hagyd a szegény gyereked békén.
2016. márc. 7. 23:53

Két eves igy nem kéri h anya vigyél fotózni ...de pózol es utanna megnézi milyen lett a kep es fotózni is szeret!

A kollnom profi fotós es csinált mar rola de csak nekunk képeket es tok jol tűrte


De mivel a pénzkeresesen es a gyermek munkán at mar a homoszexualitás is szoba jott!!dobbenetes!!!egy ártatlan kérdés miatt ,igy felteszem ujra a kérdést!

Tud valaki egy megbizható ügynökséget?

Csak erre varom a válaszokat !!!!!

Aki vitázni akar,hogy ez miért jo vagy rossz a gyereknek indítson errol egy fórumot es szálljon be aki akar!!

En nem,kosz !!(csak egy ártatlan fotózásra vinnem el a gyerekem,Sztem sokan büszkék lennének ra,ha vmi nívós újság címlapján lenne a gyerekük,vagy mondjuk a Kinder vagy vmi más arca lenne)es ennek semmi köze a pénzhez!

20. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Fogaskérdés)
2016. márc. 7. 23:32

Ez remek megkozelites!

Ha innen nezzuk, lehet mas lesz a leanyzo fekvese :)

19. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Bmaya1986)
2016. márc. 7. 23:24

Ezt amugy a gyerkoc is akarja?

Az en kolkeim (elfogaultsag nelkul) kulonosen szepek, nagy sotet szempilla, cukorpofa, pozolas, megnyero vigyor, de hiaba ajanlottak a fotosok, nem hiszem, hg erre vagynak ennyi idosen...

Ezek nelkul is lehet franko kepeket kesziteni :)

18. Fogaskérdés (válaszként erre: 17. - Bmaya1986)
2016. márc. 7. 23:14

Nem tudtam, hogy kérdéssel is lehet oktatni :D


Az anyaságodat pedig egyáltalán nem jellemeztem!

17. bmaya1986 (válaszként erre: 16. - Fogaskérdés)
2016. márc. 7. 23:10

Mint irtam nem akarok megélni belolle,kedves a feltételezés ,de mivel csak kipróbálnám tízezreket bele ölni se!es hallottam olyan ügynökségekrol akik súlyos tízezrek kel nyúlnak le portfolió címen es aztan sose hívnak többe!

Ezt akartam elkerülni a fórumban érdeklődéssel!

Es nem ki oktatást rendeltem magamnak,rossz anyaság ellen

2016. márc. 7. 23:04

Kipróbálnád?

De ha sokba kerül akkor inkább nem.

De ha nektek fizetnének sokat?

15. bmaya1986 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2016. márc. 7. 22:59

Ezek szerint a tied is kipróbálta?vagy nem jol értem?

Es az meg nem volt versenyeztetés ?

Ahogy irtam egy reklám fotó MEg nem a gyerekem versenyeztetese lenne,Sztem!

14. bmaya1986 (válaszként erre: 13. - Anya4005)
2016. márc. 7. 22:57
Olvasd el kerlek a 7. Hozzászólásom semmi rossznak nem akarom kitenni,kipróbálnám es ha "rossznak " ítélem meg nem csináljuk.semmilyen kart nem tesz a gyerekben ha egyszer lefotózta egy profi fotós ,persze aki a gyerekebol akar megélni es minden heten hat inkabb nem használnám a szót amit te,szoval piszkálja ,pózoltatja...de hogy egyszer lefotozzak,lehet meg élvezne is!ha nem mivel szeretem a gyerekem nem bántom a raeroltetessel!alljunk pozitívan egymáshoz,es a jót feltételezzük !en is anya vagyok!!!nem piszkálos fórumot indítottam!segitseget,nem véleményt kertem,főleg nem bántast!
13. anya4005 (válaszként erre: 2. - Bmaya1986)
2016. márc. 7. 22:46

Gondolom,a fiadnak is minden vágya,hogy naphosszat bactassa egy fodrász,egy sminkes,egy fotós,ahelyett,hogy focizna,biciklizne...


Az én fiaimra is lépten-nyomon mondják,hogy milyen szépek,sőt fotós ismerősöm "kérte" is őket,de nem adtam! Úgy gondolom,majd,ha elég érettek lesznek,eldöntik,hogy szeretnének-e ilyesmivel foglalkozni- ha még elég "szépek" lesznek hozzá!

De én biztos nem tenném ki őket ilyesminek 4-5 évesen...inkább legyenek sárosak,másszanak fára,azt majd én lefotózom,és 30 év múlva nézegetem!

2016. márc. 7. 22:39

Nem kell portfóliót csinálni, majd az ügynökség csinál jó sok pénzért.!



Nem értem a szülőket! Annyi szép gyerek van, sőt! Majd nem mind szép. Miért kell versenyeztetni őket? Tényleg ez az élet?


Az én fiam is nagyon szép volt. Nem kellett sehová vinnem, mert pl. az oviba az óvónénik elintézték. Egyszer behívtak és azt mondták, hogy olyan szép a gyerekem, hogy elküldenék néhány fotózásra, ha engem nem zavar. De ne mondjam senkinek, mert a többi szülő irigy lesz.

Amíg a fiamnak kedve volt ment, aztán amikor megunta, akkor már nem.

Felesleges hercehurca....

2016. márc. 7. 22:38

Szerintem azt is látniuk kell, hogy hogyan viselkedik egy idegen helyen, a fotóssal szemben.

Mennyire magabiztos ilyen helyzetekben, stb...

10. bmaya1986 (válaszként erre: 9. - 74eb6f8385)
2016. márc. 7. 22:33
Muszáj portfolió?az nagyon drága lenne nem?nrm eleg egy ket otthon készült kep?mint irtam nem nagyon akarom bele vetni magunk ,csak kiprobalnank
2016. márc. 7. 22:31

Ha keresni akarsz ilyen ügynökséget, akkor készíttess egy portfóliót a gyerekről, és küldj el néhány képet nekik.


Ha azt szeretnéd,hogy ők fedezzék fel, akkor az ilyen baba, gyerek fotópályázatokra küld őket.

8. elbb (válaszként erre: 6. - 74eb6f8385)
2016. márc. 7. 22:27
pontosan milyen környezetre gondolsz?
2016. márc. 7. 22:26

Nem akartam modellnek adni.es mefvallogatnam mibe es hova engedem.ezert is csekkolnam le a helyet elore !nem akarom egy torz világ nézeteinek kitenni !

En egyszer kipróbálnám,hogy milyen!de hogy értsetek mire gondolok,vagy mit szeretnek de ezt se állandóan,csak egyszer kíváncsiságból ki próbálnánk:

Pl tavaly kerestek a Kinder csoki ra arcot ,eleg szigorú elveink vannak h mit es hova engedném de ez pl tok jo pofa dolog Sztem ,20 év mulva megmutatod a gyerekeknek hogy te is voltál az arcuk.(azert nem küldtük el mert csak 2 eves,szovsl mivel nem csoki célcsoport :)korú vszinu sietettem nem választanak)vagy mondjuk egy bébi újság egyik cikkében ...

Sztem ezzel nem rontanam el es mivel ezt is csak egyszer megpróbálnam semmi kart nem tennék a gyerekben .sztem jópofa élmény lenne neki

6. 74eb6f8385 (válaszként erre: 5. - Klarisszima)
2016. márc. 7. 22:07
Nem ragályos. Egy gyermekre a példák vannak hatással. Egy szép kisfiú ilyen környezetben...
5. Klarisszima (válaszként erre: 4. - Magdalénia)
2016. márc. 7. 21:45
A másság ragályos? Eddig ezt nem tudtuk.
4. Magdalénia (válaszként erre: 2. - Bmaya1986)
2016. márc. 7. 21:29

Nem vagyok ilyen téren tájékozott, de azt hiszem, hogy fényképet szoktak küldeni különféle ügynökségekre és nem a gyereket viszik.


Véleményem szerint nem igazán jó ötlet egy gyereket modellnek adni. Tapogatják, fogdossák, kimerítik stb. Közel fog kerülni a mássághoz. Utána már késő a bánat.

3. 408020f45e (válaszként erre: 2. - Bmaya1986)
2016. márc. 7. 20:55
Ha boldog gyermekkort akarsz adni a fiadnak, akkor engedd játszani, sportolni, barátokkal lenni és örülj neki, hogy van egy szép és egészséges gyermeked. Ha egy kényszerpályára tereled, mindazt amit írtam, elveszed tőle. Gondold át.
2016. márc. 7. 20:27
Annyian mondtak h szep a kisfiam,es vigyem el ilyen helyre,hogy kivancsi vagyok,hozzáértők mit mondanának:)
2016. márc. 7. 20:08
Tud vki gyermekmodell ügynökséget ami nem átverős?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook