Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki egy megbízható au-pair ügynökséget? fórum

Tud valaki egy megbízható au-pair ügynökséget? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 13. 21:13

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni valaki tudna ajánlani egy jó ügynökséget mert a magán úton való kijutástól egy kicsit tartok!?

2010. febr. 10. 14:55
sziasztok Hungarian Au Pair Agency angliai székhelyű ügynökséggel ment ki vki? vélemények? mennyi idő alatt találtak családot? a válaszokat köszönöm!
2010. jan. 14. 13:35

hali!

Au-pairt keresek magam hejett, egy telleg nagyon kedves londoni csaladhoz. egeszsegugyi problemak miatt kell hazamennem. ha valakit erdekel, irj privit, es leirom az informaciokat. :)

5. Solyacska5 (válaszként erre: 4. - Solyacska5)
2008. szept. 2. 10:11
Jaj, de hülye vagyok, nem jól írtam le a címet, bocsi, szóval az aupaironline.co.uk oldalon találtam, most tuti jól írtam:)
2008. szept. 2. 10:02
De jó neked, ciprus, nem semmi hely lehet:) Te melyik cégen vagy ügynökségen keresztül mentél ki? Én szintén az aupaironline.com oldalon keresztül találtam a melót.
2008. szept. 1. 11:26

en is aupairkent dolgozom most itt cipruson egyelore, de otthon a gyereksziget.hu oldalt ajanlanam, ott szerintem talalhatsz megfelelot, vagy fel is adhatsz hirdetest...

en egyebkent a newaupair.com oldalt is jonak tartom

2008. szept. 1. 11:09

szia, én egy közvetítőt tudok neked ajánlani, a nevük Aupair Online, én is rajtuk keresztül találtam a családot.

itt megtalálod: www.aupaironline.co.uk

Sok sikert! Remélem még aktuális:)

2007. febr. 15. 11:17
Tud valaki egy megbízható au-pair ügynökséget??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook