Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törzsasztal fórum

Törzsasztal (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
756. c95c921ae7 (válaszként erre: 754. - Alfoldi13)
2010. jan. 4. 12:03

Mi sem akarjuk eladni mindet. De ennyi bizti nem kell majd. Egyelőre kivárunk, lesz ami lesz, enni nem kér:)


Jobban vagy? A 2000 mg c vitamint érdemes kipróbálni..

755. alfoldi13 (válaszként erre: 753. - Bared)
2010. jan. 4. 12:02
te ahol dolgozol ott csak dolgozni keresni nem lehet..az tuti...és ha nem változtatsz ez is marad a helyzet ott sőt még tovább romlik...
2010. jan. 4. 12:01

sajnos még itt is sok telek üresen de minden évben ujabb és ujabb tiz cserél gazdát az én telkeim megvárják mig nagyobbak lesznek a gyerekek én nem adom el őket..

lassan megyek Adriért...még pár napig...sajnos 14 telkünk nincsen pedig jó lenne itt ki hamar megtudta melyik részt fogják be építeni és időben vásárólt még az ősei is ebből élnek majd...

mert mint szántóföldet vette meg egy egy polgármesteri hivatalhoz közeli tag...

753. bared
2010. jan. 4. 11:57
hát, úgy látszik, csak nekem ne megy jól(( dolgozni megtanítottak, pénzt keresni nem(((
752. c95c921ae7 (válaszként erre: 751. - Alfoldi13)
2010. jan. 4. 11:54
Na telek az itt is van..14 db telek van, meg négy már eladva:) A falu is gazdagnak számít..de a jég az éjjel keletkezett..reggel még durva volt. Mondjuk a főutat szokták takarítani, az ovi útját nem nagyon..ez inkább hanyagság mint pénz kérdése sajnos..
2010. jan. 4. 10:15
ezért érzem én áldásnak a mi helyzetünket, mert nekünk a pesti lakásunk is nagyonszépen felujított és itt van még két építési telkünk a ház oldalánál tehát mi három hivatalos helyrajzi számra tudjuk majd szedetni a területet itt egyszer és itt nincs rajtam kivül proli csupa cég tulaj stb igazgató az udvarokban két három jobbnál jobb kocsi átlagban a kertekben medence több helyen... ma a leggazdagabb falu Telki ez egész közel van mihozzánk..
750. bared
2010. jan. 4. 10:07

ez legalább jó..én egy proli lakótelepen lakom, ami egyre rosszabb környék(((

az enyém is vásárol 5 éves kora óta, de mi mindig mentünk utána, lestük stb....


az első kv cukor nélkül...ritka pocsék((

2010. jan. 4. 10:00
látod az első gyereket az ember a széltől is óvja.. a sok gyerek edzetté teszi a szülőt is mindennel szemben egyedül megy a boltba és bármit meg is vesz persze amit kérünk kenyér tej édesség stb kakaostekercs..Adri őnnálló és értelmes talán tul vagány is..és itt mi egy teljesen uj részen lakunk itt nincs lumpen mert az nem tudott itt venni semmit itt egy telek 8 10 millió plussz a ház rá.. normálisak laknak erre ..szóval nekem nem igen volt még gondom ez egy uj lakópark szerűség...kb 50 60 uj házzal
748. bared
2010. jan. 4. 09:57

hát, biztos csak én vagyok enynire parás, hogy negyedikig hordtuk oda vissza, illetve kísértük 2 utcával arrébb:DD

az is igaz ez itt egy nagyváros, és néha borzalmas dolgok történnek((

747. bared (válaszként erre: 744. - C95c921ae7)
2010. jan. 4. 09:55
itt 7 ágra süt a nap, épp most olvad el a 12 centi hó maradványa(( engem szomorúsággal tölt el((
746. c95c921ae7 (válaszként erre: 745. - Alfoldi13)
2010. jan. 4. 09:50
Egyedül járkál a faluban ? 4 vagy 5 éves? Az én fiam még nincs négy, de még a kezét sem merem elengedni. Igaz a lányom is nagyon önálló volt már ennyi idősen. A fiúk annyira mások. Legalábbis nálunk..sokkal babásabb, későn érőbb.
2010. jan. 4. 09:46

ezt se mond mert alig tudom velvenni a zoknim bekötni a saját cipőm a hasam miatt rettenetesen diétáznom kell

olyan cipőt vesz fel mindig amilyet akar van itt vagy tiz pár... zokni is van vagy husz pár neki itt..ez a lámpaláz miatt volt csak...egyelőre ebéd után hozom haza...majd az is cifra lesz mikor mondom egy pár nap múlva ő egyedül mehet haza mert hogy mondom tuti.. közel vagyunk olyan hat hét percre..gyalog szerencsére.. de ennek ellenére ő idáig is egyedül közlekedett itt a faluban..

2010. jan. 4. 09:44
Itt hétvégén esett egy rakás hó. ami tegnap megolvadt kicsit. Most teljes jégpáncél van az utakon. Az ovi meg a domb tetőn van. Görcsbe volt a gyomrom, felérünk e...A busz is arra jár, nem tudott felmenni.
743. bared
2010. jan. 4. 09:42

ez annyira aranyos)))))


én pedig képtelen vagyok visszarázódni ebbe az év elejébe...megzavar a napsütés, kicsit betegnek is érzem magam, híztam 5 kilót az ünnepek alatt, úgyhogy böjt van bőven(((( fáradt és kimerült vagyok(((

742. c95c921ae7 (válaszként erre: 741. - Alfoldi13)
2010. jan. 4. 09:39
:D...hát így van ez ha a gyereket apa, vagy nagyapa viszi:) vmi mindig lemarad..de azért a zokni..hát ez jó:)
2010. jan. 4. 09:35

képzeld egyedül öltözött lámpalázas volt nem evett de ez is semmi..

vittem egy pár szandát benti cipőnek és mikor levette a cipőjét kiderült nincs rajta zokni..hát gondos itt a nagypapa igy vihettem egyből a boltból rá egy zoknit..kacagott a folyosó... jo kezdet...

2010. jan. 4. 09:34
Én is megyek holnap..én a nagyimat viszem:(
739. c95c921ae7 (válaszként erre: 738. - Alfoldi13)
2010. jan. 4. 09:33
Akkor nem vagy jól..Engem 2000mg c vitamin és kb 40 csepp Bé.es csepp-ez egyszerre bevéve ki szokott húzni, ha csak nátha a ludas.
2010. jan. 4. 03:04

ma viszem adrit oviba szerzünk egy papirt hogy egészséges ...

Kati bement Pestre Noémihez onnan könnyebb a formaságok intézése..hivatalos dolgok gyes állampolgárság taj kártya stb..

én meg Orvoshoz megyek..először Adrival majd magam ...

737. c95c921ae7 (válaszként erre: 735. - Bared)
2010. jan. 3. 19:22
De..sajnos minden nátha fertőz. Mivel náthás tüneteket vírus vagy baktérium okoz, harmadik lehetőség nincs(csak az allergia) ezért minden náthát el lehet kapni, ha épp fogékony rá a másik:(
2010. jan. 3. 18:38
hát én trüszkölök...Rózáék bementek Pestre.. papirokat intézgetni Kati lesz a felügyelő ott én kurálom magam.. és hizok...mg itt a jobbnál jobb kaja
735. bared (válaszként erre: 734. - Alfoldi13)
2010. jan. 3. 14:41

ha megfáztál, azt nem kapja el,a megfázásos nátha ugyanis nem fertőz...

itt is szakad a hó, -1 fok van, és nem akaródzik kimenni, pedig utószilveszterezni hívtak délutánra, de szerintem meleg te, döglés, egy kis pizza sütés lesz itthon a program...

2010. jan. 3. 14:25
Nálunk nincs nap öröm és bosszúság nélkül ma az idő téliesre fordult...valahol megfáztam ez épp nem kéne a babának...
733. bared (válaszként erre: 732. - Alfoldi13)
2010. jan. 3. 14:16
látod, jól kezdődik az új éve, minden sínen van))
2010. jan. 3. 08:46

Rozi gagyarázik mosolyog Adrival remekül van meg.. és a nagyok is babázhatnak vele..a mama ujra az orgona padnál még este is ott lesz mig itthon van vissza vette a helyét...

Kati megy vele hivatalokba mig noé járja a nagymama babázik mostmár holnaptól Noémi budai lakásából mert ő a Rátz László uton van a lakása

amit a testvérei bitorolnak most... de már a kocsiját visszavette igy kicsit könnyebben mozog..

2010. jan. 2. 18:43
a baba épp most lett tisztába téve a mamája zsámbékon a templomban igy is elég gond az orvos csak johannával szoktam hangosan veszekedni... a többivel hallkan is sikerül el el intéznem a dolgokat..
730. bared (válaszként erre: 728. - Alfoldi13)
2010. jan. 2. 18:33
örülök, hogy ilyen szépen megy minden... ne is netezz most, hanem legyél velük..... aztán minél több képet kérünk majd!))
729. c95c921ae7 (válaszként erre: 728. - Alfoldi13)
2010. jan. 2. 18:31
:D örülök, hogy jó kedv van nálatok:)
2010. jan. 2. 18:28
a babával vagyok babázom.. orvosfüggő minden a baba nagyon aranyos.. Noét nagyon szeretjük nincs idő neteznünk nem volt de épp mintha náthás is lennék...Noémi már orgonálja a misét én feleségemmel imádkoznak én babázok adri orra is folyik és látod a naplómba is felkészültünk mi erre persze az itthon létük alatt fülbevalót is kap majd roza.. irhatom hogy most is kacag mert igy van és azt is el van kényeztetve nálunk mert ez is igaz vagy hogy egyszerre sokan szeretnék tisztába tenni ami megint természetes..
727. bared (válaszként erre: 726. - Alfoldi13)
2010. jan. 2. 18:01

szomorú vagyok...noé naplójában olvastam, hogy megjöttek...

Te pedig semmit nem írsz a naplódba róluk, pl milyen volt az első találkozásod Rózával, Noéval, hogy érzik magukat itthon, mikor mennek vissza, sorolhatnám...

biztos voltam benne, hogy nagyon várod a pillanatot, most meg a csönd...((

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook