Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törtent mar veled valami vicces vagy kinos dolog veled? fórum

Törtent mar veled valami vicces vagy kinos dolog veled? (beszélgetős fórum)

2012. nov. 13. 22:48
Fel akartam állni az asztaltól ma munkahelyen és majdnem a Főnököm ölében landoltam, mert megbotlottam a lábában...:)))
2012. nov. 13. 20:53
Barátaimmal este sétáltunk az utcán és átszaladt előttünk egy fekete macska. Megállapítottuk, hogy nem vagyunk babonásak, de meg kellene várni,amig jön valaki, aki keresztezi a macska útját. Pár percet sem kellett várnunk, arra jött egy párocska és a pasi a lépcsőn akkorát esett mint egy ólajtó. Szégyen, de majd bep.....nk a röhögéstől. Ja , és így nyugodtan továbbmehettünk.
2011. ápr. 3. 20:43
köszi :)
2011. ápr. 3. 20:41
Nagyon megrándult a derekam, és volt egy kis aranyos tacskókutyám, mivel egyedül voltam /Ez vagy 20 évvel ezelött volt/ valamit enni kellene mit csináljak. Ki mentem valahogy a konyhába és tocsnit csináltam volna de ahogy az olajba tettem a masszát rá fröccsent a csuklomra a forró olaj,azonnal ott hagytam. Azt be cammogtam a szobába és fujni kezdtem a csuklómat, erre aa kis kutyám pitizni kezdett mert azt gondolta, hogy valami finomat fujok és adjak belőle, hát az egyik szemem sírt a másik meg nevetett.
2011. ápr. 3. 20:32
Ici-picit kinos volt angolul elmagyarazni az idos gyogyszertaros neninek, h nekem milyen fajta fogamzasgatlora lenne szuksegem..foleg miutan kiderult, hogy o csak az ovszert es a gyogyszert ismeri..hupsz! xD
2011. ápr. 3. 20:28

Nem olyan vészes, de nekem kínos volt.


Szabadnapom volt, csatangoltam a faluban, és megláttam "Erzsi Néni"-met. :)

Kiabáltam ezerrel, hogy: Csókolom Erzsi Néni!; átfutottam az úton is, mire a néni megfordul, néz rám értetlenül. Én meg győztem elnézést kérni, mire ő: Én is Erzsi Néni vagyok! :)))

Aha!

Csak nem az enyém! :DDD

2011. ápr. 3. 20:23

Törtent mar veled valami vicces vagy kinos dolog veled?


Hazi feladatot kene irnom de semmi nem jut eszembe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook