Torokfájás (beszélgetős fórum)


4. Borian (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. aug. 2. 05:41

Gondolom, pont ezt akarta hallani a TI.


Kedves Jenna! Menj vissza a dokihoz, inkább egy gégészhez, de azért elmondanám, hogy ké éve én is küzdöttem krónikus torokfájással. Több föl-orr-gégésznél jártam, volt, amelyik ki akarta venni a mandulámat, volt, aki refluxot diagnosztizált (de előtte voltam gyomortükrözésen, ahol ezt kizárták), végül elkezdtem figyelgetni magam, és észrevettem, hogy van egy rossz szokásom, llandóan nyeldeklek és torkot köszörülök, ha valamire koncentrálok. Mióta leszoktattam magam erről, elmúlt a torokfájás.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2021. aug. 1. 18:14

Ez így nagyon kevés infó, hogy online diagnosztizáljunk.


De magad is rájöhetsz, ha visszagondolsz, mi történt egy hónapja, ami a torokfájást kiválthatta.

Figyeld meg, hogy étkezéskor/utána mi történik! Mit eszel ilyenkor? Mert lehet, hogy az étkezéseden kell változtatni.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2021. aug. 1. 17:56
1001 oka lehet, sógornőmnek gégerák okozta a torokfájást. 4x írtak fel neki antibiotikumot, mire eájöttek az nem gyulladás.
2021. aug. 1. 17:42
Sziasztok kb egy hónapja fáj a torkom reggel es este az orvos azt mondta kicsit piros a torkom antibiotikumot irt fel illetve sav lekotot hatha az de eddig egyik sem hatott valaki volt mar hasonlo cipoben? Mitol lehet ez meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook