Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tornáztál/edzettél ma? Ha igen akkor mire, milyen gyakorlatokkal? fórum

Tornáztál/edzettél ma? Ha igen akkor mire, milyen gyakorlatokkal? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 23. 06:46
Na azért ma még nem:) De ismét bringával megyek dolgozni. Asszem, mert sajna megtaknyosodtam:/
2013. szept. 23. 06:15
Futáááááááááááás :)
2013. szept. 23. 05:46
felkeltem az ágyból.
2013. szept. 23. 04:58
sosem edzettem,desetalok szinte mindennap 6 km-t,ha az idojaras engedi .
2013. szept. 23. 04:44
Ahh, jut eszembe: a torna DVD-imet is elökotortam, leporoltam, és most azokat is praktizálom a bemelegítés és nyújtás részt legalábbis. A "sima" tornát ripsz-ropsz megunom, mert "kütyü-freak" vagyok; kell egy-két gép legalább: edzötermi masina, bringa, vagy ez a jó kis stepper. :-)
2013. szept. 23. 04:35

Ma leginkább a rágóizmaimat edzettem. :-)

Komolyabbra fordítva a szót: nemrég vettem egy steppert, súlyzókat és pulzusmérö órát. A steppert gyüröm rendszeresen + bringázok. (Szakadnak rólam a kilók! Még gyorsabb ütemben is fogyok, mint ideális lenne. Ki látott ilyet?!) :-D

2013. szept. 23. 04:28
Sziasztok. Gondoltam nyitok egy fórumot amiben összegyűjthetnénk h ki milyen gyakorlatokkal edz... kicsit kifogytam az ötletekből és már unom az edzésterveimet :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook