Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több vasat a tűzben... csak le ne égjen a kolbásza fórum

Több vasat a tűzben... csak le ne égjen a kolbásza (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. aug. 30. 14:56

Miért van szüksége bizonyos 30 - as, 40 - es éveit taposó férfinak arra, hogy egyszerre 3 - 4 nővel találkozgasson, úgy, hogy ők állandó partnerek, és mindegyik szerető státuszban marad.

Ezen pasik általában elváltak, és nagyon korán ( 20 éves koruk körül) kötötték be a fejüket.

Ezt tapasztalatom folyamatosan, most, miután újra társat keresek, hogy ugyan egyesek tagadják, de mindig kiderül, hogy az ex nem is ex, hanem nagyon is jelen van az életükben. A barátnőik egyrésze korukbeli, aki nagyon ragaszkodna, aztán jön egy fiatalabb, aki előtt persze az illető tagadja a meglévő barátnőt.

Engem már nagyon megvezettek. Mert hagytam. Nem figyeltem a jelekre. Csakhogy eleinte nem voltak jelek. Semmi nőre utaló nyom a lakásában, ahol rendszeresen velem aludt, bemutatott a barátainak, hétvége együtt, igaz, néha elszólította a munka... és hát ugyebár miért is nyomozgatna az ember lánya azonnal, bizalmat kellene szavazni első körben.

Ha nem akar monogám kapcsolatot, miért nem képes megmondani szemtől pofába? Főleg ha a kislány konkrétan rákérdez.

És miért az anyja mossa a ruháit és főzi neki állandóan az ebédet?


Mert kényelmes, mert nem nőtt fel. Talán.


Nem is tudom, mi a jó. Sosem ültem rá senkire, és amikor jelen voltam, akkor pedig nem hiszem, hogy gond lehetett volna velem.


Mi értelme az ilyen szintű hazudozásnak? Örülök, hogy kiléptem ebből, mert egy ilyenben élni maga a pokol. Az állandó bizonytalanságnál nincs rosszabb. Csak azon csodálkozom, hogy vannak nők, akik ezt nem látják. Hogy a pasijuk más után kajtat, mással tölti az éjszakákat. Elviselik ezt, benne maradnak, abban a tudatban, hogy ugyan most bennük van az illető, de néhány órával korábban még másban volt. Nem értem ezt az egészet.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook