Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több, mint fél éve van valakim, de szex közben szinte... fórum

Több, mint fél éve van valakim, de szex közben szinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. 69fcad429e (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 21:57
Akkor bocsánat, hogy kapcsolatfüggőséget emlegettem.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Fidel)
2023. júl. 1. 17:59
De igen. De majdnem 4 évig nem volt senkim előtte. Ha kapcsolatfüggő lennék, akkor nem bírtam volna ki annyit időt társ nélkül…
13. fidel (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 17:53
akkor ezt nem te írtad? - "Több, mint fél éve van valakim, de szex közben szinte mindig másvalakire gondolok."
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 69fcad429e)
2023. júl. 1. 16:21
4 éve volt az utolsó partnerem, azóta nem volt senkim. Szóval az, hogy kapcsolat függő vagyok, az ki van zárva…
11. 69fcad429e (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 12:38
Van akinek ebben az értelemben sose (30-40 év alatt sem) jön el az "igazi". Valamilyen pszichiátriai betegség lehet az, amikor mindig más kellene mint akivel kapcsolatban él az ember. Nem a FI-ról beszélek, őt nem ismerem.
10. 69fcad429e (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 12:32
Nem lehet, hogy kicsit kapcsolatfüggő vagy? Nem 1950-ben vagyunk, hogy "muszáj" hogy legyen valakid. Ha egyik sem az igazi, az nem egyenlő a két szék közül a földre eséssel.
9. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 12:18

A legnagyobb hiba az, hogy a félelem miatt ragadsz bele egy kapcsolatban. Nem szabad! Így soha nem leszel boldog. Én addig cserélgettem a férfiakat, míg meg nem találtam az igazit!17 évig voltam olyannal, akivel csak beértem. Megtapasztaltam, hogy milyen benne ragadni a "jó ez nekem" kapcsolatba.

Vagy megrázni magam ,kockáztatni,nyerni,és olyan emberrel együtt élni, aki 12 éve a legnagyobb szerelmem, barátom, lelki társam.

Nem engedheted el annak a lehetőségét, hogy valódi szerelemben élj.

Persze ezek nem egyszerű lépések,viszont mit bukhatsz? Egy egyébként nem működő kapcsolatot? A szex fontos egy kapcsolatban, de nem elég.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 69fcad429e)
2023. júl. 1. 11:40

Én is tegyük fel szakírók azzal, akivel vagyok, nem tudom, hogy a másik szeretne-e velem lenni. Nyilván kedvel, mert rengetegszer beszélgetünk egymással, nagyon jól kijövünk, de mi van, ha szakítok a mostanival. Két szék közül a földre kerülök.

Ezzel az illetővel csak a szex hiányozna, és lenne egy tökéletes kapcsolatunk, de amikor említettem neki, azt mondta, hogy ő nem fekszik le velem, ha nekem van más. Én pedig nem hagyom ott, ha ő nem fekszik le velem.

7. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 11:27

Elég sokan kalandoznak el másfelé,szőnek a fantáziájukba mást vagy másokat.


Te miért vagy valakivel, akit csak kedvelsz?

2023. júl. 1. 11:26
Csak vedd úgy h két szeretőd van, és kész. Az egyik jobb mint a másik.
5. 69fcad429e (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 11:26
Nyilvánvalóan a másikat szereted...Vagy csak bele fogsz szeretni. Sajnálom, főleg ha ő (is) házas/foglalt 😔
2023. júl. 1. 11:24

"Been there, done that ..."


💔😥❤


Sokszor, NAGYON sokszor a "miért nem szakítasz" kérdés sokkal bonyolultabb mint ahogy azt egy kívülálló elképzeli.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. júl. 1. 09:13
Mert kedvelem. De ezek szerint a másik személyt még jobban.
2. Myra
2023. júl. 1. 08:33
Akkor miért nem szakítasz a pólóval? Hiszen nem érdekel és így élvezni se tudod igazán, a másikat meg becsapod.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook