Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tízmilliószoros nap fórum

Tízmilliószoros nap (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
130. Rinelda
2009. nov. 9. 06:38

Tízmilliószoros fénnyel teli szép napot!


Egy órával korábban ébredtem, hogy szép nyugodtan kezdődjön a napom.


Van még valaki, aki nem tudott mélyen pihenni. A szunnyadó energiák nem hagytak bennünket.

129. elkata
2009. nov. 9. 05:32

Sziasztok, szép jó reggelt!


Nézi valaki most jelenleg a Viasat 3 -on a TVDOKIK-at?


"Véletlenül" a pozitív gondolkodásról van szó benne! Pont ma.... a TÍZMILLIÓSZOROS NAPON!

Klassz!

128. Noncsi18 (válaszként erre: 112. - CzIldikó)
2009. nov. 9. 00:14

Ebben mondjuk teljes mértékben igazad van!!

Én is már régóta húzom!!


Hétfő az én napom!! Elkezdem a tornát, bár az étrendnek még utána nézek :)


Köszönöm a tanácsot, látod már segítettél :)


Na megyek elteszem magam holnapra!


Csak pozitívan :)

127. Rinelda
2009. nov. 9. 00:02

Tízmilliószoros energiát mindannyiunknak a mai nap elkezdéséhez.


Én még megyek alszom egyet.


Angyalkák kísérjék mindenki útját!

126. Rinelda
2009. nov. 9. 00:01

Ma már holnap van.


Kezdjük a pozitív gondolatok szgárzását az Univerzum felé....

125. Rinelda (válaszként erre: 123. - D4464aaf8a)
2009. nov. 8. 23:55

Ebben teljesen igazad van.

Persze, hogy nem lehet mindig vidámnak lenni.

Főleg, ha lelki gondjai vannak. De a padlóról fel kell tudni állni és menni kell tovább. Nem élheted le az életed állandóan azon keseregve " mi lett volna, ha nem ebbe a családba születem, több szeretet kaptam volna...

A jelent kell ÉLNI és nem TÚLÉLNI!!!!!!!

124. 1f59823251 (válaszként erre: 123. - D4464aaf8a)
2009. nov. 8. 23:54
...vagy rájöttünk magunktól, hogy mitől müxik...
123. d4464aaf8a (válaszként erre: 120. - Noncsi18)
2009. nov. 8. 23:51
Szerintem sokat számít, amit írtam, milyen a háttér, megvolt-e a szeretet a családban, vagy szeretethiányban nőttünk-e fel...
2009. nov. 8. 23:48

[link]


Ezt legalább tízmilliószor...

121. Rinelda
2009. nov. 8. 23:47
Mosolyogj a világra és az visszamosolyog rád!
120. Noncsi18 (válaszként erre: 119. - Rinelda)
2009. nov. 8. 23:45
Mi a titkod? Vagy hogy csinálod? Régen én is ilyen voltam :D Olyan jó volt!! Most meg..... itt vagyok fiatal és mindenen idegeskedem, negatív dolgok...... Pedig szeretnék már változtatni! Igaz az elmúlt 2-3 évben nagyon sok rossz dolog ért, amit még lehet nem dolgoztam fel.... :S
119. Rinelda
2009. nov. 8. 23:33
Én majdnem mindig mosolygok, jókedvű vagyok. Olyan igazi "ezer fokon égek" típus. Szerintem így sokkal jobban telik el egy nap, mintha állandóan nyavajognék. Nem is szeretek az olyan emberek társaságában lenni. Hiszen akkor csak az én energiámat szívják el.
2009. nov. 8. 23:29

Köszi, Neked is!!


Jó éjt MIndenkinek, én még maradok...

2009. nov. 8. 23:28

Sziasztok! Én most már kivonom magam.


Mindenkinek kellemes pihenést, és igazán sikeres, Fénnyel teli tízmilliószoros napot kívánok!

116. Csigusz 79 (válaszként erre: 115. - CzIldikó)
2009. nov. 8. 23:27
Pontosan.
115. CzIldikó (válaszként erre: 113. - Csigusz 79)
2009. nov. 8. 23:26

Persze, persze!


A Vonzás törvénye is azért nem működik sokaknak, mert a gondolatokat nem kíséri őszinte és mély átélés és hit.

2009. nov. 8. 23:22
Amúgy én még nem hallottam erről! A pozítív gondolatokról már hallottam (ami ügye nem nagyon megy) De erről a tízmilliószoros dologról még nem! Ha mondjuk arra gondolunk többen is a családból, hogy megnyerünk egy pert, akkor annak mennyi az esélye? Illetve erre mondjuk, hogy gondoljunk? Mert gondolom nem úgy kell, hogy: de jó lenne megnyerni..... ?
113. Csigusz 79 (válaszként erre: 107. - CzIldikó)
2009. nov. 8. 23:22
Persze tudom,mindig ugy mintha már meglenne,de ez is csak akkor működik ha át is érezzük örömmel,boldogsággal hogy a miénk,üres szavak nem érnek semmit.
112. CzIldikó (válaszként erre: 110. - Noncsi18)
2009. nov. 8. 23:21

Értem. Régen én is így csináltam, vártam egy nyugis vagy alkalmas holnapra, ami sokszor nem jött el...


Neked persze összejöhet, ha ilyen szépen eltervezted, de azt gondolom, nyugodtan elkezdheted holnap is. Legalább a tornát...

Ahhoz nem kell különösebb rákészülés. Vársz rá, vágysz rá, hiszen segít Neked, akkor hadd segítsen már holnap, ezen a nagyon erőteljes napon!


Egyébként pedig nem tudhatod, hogy keddre nem jön-e közbe megint valami, aztán majd egy más valami, és akkor csak tolódik minden...


Hétfő a Te napod! A torna a Te segítőd! Engedd, hogy egymásra találjanak!

2009. nov. 8. 23:15

Nektek is, Akik mentek aludni...


Én össze-vissza dolgozom, és ha másnap késő éjszakáig fennt kell lennem, vagy éjjelre megyek, akkor éjjel sokáig fennt vagyok, hogy másnapra átálljak arra, hogy meddig kell talpon lennem...

Most 3 nap délután leszek, utánna meg 4 nap éjjel...

CSak mivel vidéken dolgozom, délután után éjfélkor érek haza...

Egy óra az utazás...

110. Noncsi18 (válaszként erre: 102. - CzIldikó)
2009. nov. 8. 23:15
Mert ma meg holnap még infókat gyűjtök az étkezésről! Meg holnap megyek az interjúra meg önkormányzat meg ilyenek,,,, és azért gondoltam a keddre.... mert az nyugis nap!
109. CzIldikó (válaszként erre: 103. - Elkata)
2009. nov. 8. 23:14

Jó éjt Neked is!

Jó munkát és sikeres napot holnap!

108. Rinelda
2009. nov. 8. 23:13

Sziasztok!


Micsoda véletlen, hogy idetévedtem. Látom nagyon felpörgött téma és mindenkit érdekel.

A holnapi napot a legkedvesebb barátom lelki békéjére fogom szánni, mert nagyon maga alatt van és nem tudom depijéból semmivel kimozdítani. Persze, ha neki jó azzal én csak nyerek, hiszen egy lelket így megmentettem. Nem tudom mennyire hisztek az előző életekben, de ő az én kisfiam volt valamikor réges-régen. Találkozásunk véletlenek sorozatából jött össze és először a sex miatt, de mára inkább barátok lettünk. Valami varázslat, valami láthatatlan kötelék van köztünk.Nektek volt már olyan, hogy belenéztetek a másik szemébe és mindent tudtatok?

Nem lett szerelem, mert harci "sebei" vannak(iraki háború), édesanyukája elhagyta kiskorában, és egy olyan ember bántotta meg aki mélyen bevéste magát a szívébe. Ilyen múlttal én nem igazán rúghattam labdába. Így megmaradt a gödörből való kirugdosása. De azt inenzíven próbálom.

Kedden SVT terápiára megyek, mindazért, hogy megtudjam mi is az Univerzum célja és mi okból jött létre a találkozásunk.


Szerdán pedig 11.11.11 lesz. Erről valaki hallott bővebben? Én is csak ezt találtam.

2009.11.11. ( ha összeadod a 2-est és a 9 -est a Így jön ki)

" Nagy erejű változás. Új kezdet energiája és a 11. megvilágosodást képviselője hatványozottan van jelen...."

Rinelda

107. CzIldikó (válaszként erre: 104. - Csigusz 79)
2009. nov. 8. 23:13

Igen, de nem feltételes módban!


Megveszem, amire vágyom vagy szükségem van, és hálás vagyok érte, hogy van rá fedezet!

106. d4464aaf8a (válaszként erre: 102. - CzIldikó)
2009. nov. 8. 23:12

Ez viszont igaz...


Soha sem holnap kell kezdeni az életmód-váltást, hanem mindig MA(!!) kell hozzálátni...

105. elkata (válaszként erre: 103. - Elkata)
2009. nov. 8. 23:12

gondolatok helyesen : gondolatokat


:-)

104. Csigusz 79 (válaszként erre: 98. - Elkata)
2009. nov. 8. 23:11
Így van,nem a pénzre kell gondolni,hanem amit vennénk a pénzből :)
103. elkata
2009. nov. 8. 23:11

Most mennem kell, de holnap feltétlenül visszanézek ide, mert már most televagyok energiával (már egy órája leakartam feküdni, csak "véletlenül" :-) megláttam ezt a fórumot).


Szép estét mindenkinek, s csupa jó gondolatok holnapra.

102. CzIldikó (válaszként erre: 95. - Noncsi18)
2009. nov. 8. 23:10

A tornára és az életmód váltásra holnap gondolj sok szeretettel, hiszen segítenek Neked.

Jelen időben!


Az mindegy, hogy csak kedden kezded majd el...

(Egyébként miért pont kedden?)

101. Zizisicc (válaszként erre: 98. - Elkata)
2009. nov. 8. 23:07

Igen, jól gondolod, ez a teendő és nem behatárolni a hogyanokat .... a célt kell látni, és megteremteni a fejünkben, és nem feltétlen az utat hozzá ..... ezt bízzuk az Univerzumra, Sorsra, Istenre ....

:o))

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook