Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tízmilliószoros nap fórum

Tízmilliószoros nap (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. júl. 14. 11:06

Figyelem!!


Ma Tízmilliószoros nap van!!!

2010. máj. 27. 15:52
Jah, a másik meg pont a szülinapomon van. Érdekes.:))
2010. máj. 27. 15:51
Én meg ma voltam utoljára a munkahelyemen. Váltás következik pár nap múlva.:) Ez nem tudom, mennyire tízmilliószoros boldogságosságot hoz majd az életembe. :D
2010. máj. 27. 14:51
Príma. Kozmikusan lett jó kedvem. :))
2010. máj. 27. 14:38
Úgy legyen:)
2010. máj. 27. 10:13

10 milliószoros erő napjai



* Február 28. vasárnap

* Május 27. csütörtök

* Július 15. csütörtök

* Október 29. péntek



Ezeken a napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat.



Fontos, hogy arra gondolj, amit teremteni szeretnél az életedben.



Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket.


A nagy terheid feloldását érdemes erre a napra időzíteni.



Küldj fényt a Földnek és az emberiségnek!


Képzeld el a Földet egészségesnek, a rajta élő embereket pedig békésnek, szeretettelinek.


Lásd a Világbékét ünnepelni!



Tegyél meg mindent, amit szeretnél,10 milliószoros erővel fog hatni!



Ezeken a napokon egy pulzáló ultraviola (UV) sugár keresztezi a Föld útját, amely a 2. univerzumban lévő, magasabb dimenziók egyikéből érkezik. A Föld körülbelül 17 órán keresztül marad ebben a sugárban.


Ez a sugár a szív csakrával rezonál, ragyog és fluoreszkál, a színe pedig kék/bíborvörös. Bár ebben a frekvencia-csoportban is rezeg, felette áll az 1. univerzum (amelybe a Föld is tartozik) színfrekvencia-spektrumának. Azonban lelkünk természete, valamint a 2. univerzum frekvencia-csoportjaiban működő lélekcsoportok miatt a hatás itt is érezhető lesz.


Ez a hatás a következő: minden gondolat és érzelem a tízmilliószorosára növekszik. Igen, minden megsokszorozódik, a tízmilliószorosára.



Minden gondolat, minden érzelem, minden szándék, minden akarat - függetlenül attól, hogy jó, rossz, beteges, pozitív vagy negatív - tízmilliószor erősebb lesz.



Mit jelent ez?



A valóságunkat gondolatainkkal teremtjük meg. Valóságunkat tehát az határozza meg, mire irányítjuk a fókuszunkat, mire összpontosítunk. Minden anyag gondolataink eredményeképpen manifesztálódik. Ez az UV sugár felgyorsítja ezeket a gondolatokat, és gyorsabb ütemben szilárdítja meg őket. Így tízmilliószor gyorsabban jelennek meg az anyagi világban, mint egyébként.



Nagyon fontos, hogy ezen a napon tudatos legyél, mert ez a gyorsulás veszélyes is lehet, ha olyan gondolatokra fókuszálsz, amelyek számodra nem tetsző dolgokról szólnak, hiszen azok is gyorsabban jelennek meg a valóságodban. Ugyanakkor ez az UV sugár ajándékká is válhat, ha úgy döntesz.


Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket.



Te határozod meg gondolataid természetét, de ne feledd: bármire is fókuszálsz, az gyorsabban fog megvalósulni, mint egyébként.



Fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre, a hálára.



Nem szükséges meditációba merülnöd ezen időszak alatt, bár jó lenne, ha megtehetnéd. A kulcs időszak (időzónáktól függetlenül) a 17:10-es csúcspont. Ha ebben az időszakban lehetőséged van arra, hogy találj egy csendes helyet, akkor telepedj le ott, hogy fókuszálhass.



Gondolataidat összpontosítsd bármire, amire vágysz. Amire a Földnek és az emberiségnek szüksége van, szeretetteljes, pozitív gondolatokat táplálj.



Szólj minél több embernek, hogy ők is tudatosak lehessenek ezen a napon és arra használhassák ezt a kozmikus eseményt, hogy pozitív, jóakaratú gondolatokra fókuszáljanak.


Kicsivel több, mint egymillió emberre van szükség ahhoz, hogy egy olyan változás induljon be az emberiség történetében, ami kiemeli az embereket az elkülönültség és szétdaraboltság állapotából, és elhozza az egyesülés, az egység állapotát.


Ez egy lehetőség arra, hogy visszavegyük, ami jogosan a miénk: a békét és a bőséget a Föld és az emberiség számára.


Ez egy ajándék, válasz az imáinkra, egy úgynevezett életvonal, amely a mi univerzumunkból érkezik.


Hogy mire használjátok, és hogy részt vesztek-e benne vagy sem, az rajtatok áll.


Dharmacsakra napoknak is hívják őket.

A tibeti és a maya kultúrában is megemlítik. Azt mondják, ezeken a napokon egy pulzáló energiasugár érkezik egy másik dimenzióból, ami körbeveszi a Földet.


Ez segíti a Földön a gondolatok, érzelmek, tettek, szándékok és cselekedetek megsokszorozódását.

154. Rinelda
2010. máj. 26. 07:42

Május 27-én , vagyis holnap a következő tízmilliószoros nap!

Remélem, hogy a ti életetekben is olyan pozitív változásokat hozott az előző, mint az enyémben.


Szép napot!

2010. febr. 25. 11:06

Tízmilliószoros nap!


A tibeti hagyományok szerint négy olyan nap van az évben, amikor az energiák tízmilliószorosan hatnak vissza ránk, ebben az évben az első 02.28.-án lesz.

Minden amit gondolunk, mondunk, teszünk, tízmilliószoros erővel hat vissza ránk.


Ezeken a napokon az energiák jóval erősebben hatnak, mint máskor. Ilyenkor érdemes arra gondolni, amit szeretnénk, hogy megvalósuljon az életünkben. A negatív érzelmeinket, gondolatainkat pedig könnyebben elengedhetjük. A tisztítások, gyógyítások, elengedések is 10 milliószoros erővel hatnak, azaz minden nagyon gyorsan megteremtődik. Ezért ezeken a napokon a legjobb, ha már reggel kinyilvánítjuk mit szeretnénk elengedni, ill. megteremteni az életünkben, és elképzeljük, átéljük (a nap folyamán akár többször is), amint már be is következett, meg is valósult. Igyekezzünk, hogy az öröm, a harmónia, a béke és a szeretet járjon át bennünket egész nap, és ezeket az érzéseket terjesszük ki családunk tagjaira, barátainkra, az emberiségre, minden élőlényre, és a Földre is. Képzeljük el, hogy a Föld és a rajta élők egészségesek, a harmóniát, a békét és a szeretetet árasztja minden, és mindenki!

Ha valamit "teremteni", elérni szeretnénk az életben, ezeken a napokon mindenképpen gondoljunk rá sok-sok pozitív érzelemmel! Ha negatív érzelmek, gondolatok merülnek fel bennünk, nyilvánítsuk ki, hogy elengedjük őket!

A nagy terhek feloldását is érdemes erre a napra időzíteni.

Az évnek ennek a néhány napján tegyünk meg mindent, amiről azt kívánjuk, hogy 10 milliószoros erővel hasson! Legyen ez akár a legkisebb hétköznapi vágy (pl. kiegyensúlyozott hétköznapok, szerető család, egészség, sikerek stb.), de lehetnek globális gondolataink, kívánságaink is.

2009. nov. 12. 20:11
Tízmilliószorosan?
2009. nov. 12. 17:24

Azóta a nap óta tök rendes velünk a közvetlen felettesünk...


Nincs cseszegetés, és a munka is jobban megy nyugalomban...



Maradjon így továbbra is, és legyen meg a szerződéshosszabbítás is, mert jól dolgozunk, és nagyon megérdemeljük!!!!

150. Rinelda
2009. nov. 10. 09:09

A mai napot is kezd mosollyal az arcodon!

Ma is csak szép gondolataid legyenek és így meglátod szebb lesz az életed!

2009. nov. 10. 00:17
Szia!! Köszi, és úgy legyen!!!!
148. d4b0dd2692 (válaszként erre: 147. - D4464aaf8a)
2009. nov. 10. 00:13

Szia!

Sok ilyen szép napot kivánok!

2009. nov. 10. 00:11

Sziasztok!!


Nekem végre ma először jól alakult a napom a munkahelyemen...


A sorvezetőnk, aki eddig naponta leordította Mindenki fejét, lejáratva mások előtt bárkit, ma tök rendes volt, és nyugalomban dolgozhattunk...

Ma először szólított a nevemen, eddig csak Ő voltam, meg "Neki"...


Ma már volt nevem is...

Aztán a nap végén mindenkit megdícsért, hogy jól dolgoztunk...

146. Beabe (válaszként erre: 145. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 9. 23:27

Szió:-)

Bocsi én pedig elkalandoztam másfele...

no majd holnap:-)

Jó éjt!

145. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 144. - Beabe)
2009. nov. 9. 22:40
szia én még vagyogatok :)
144. Beabe
2009. nov. 9. 22:38
Sehol semki?:-(-én is csak most tudtam jönni...
2009. nov. 9. 15:09
én meg ma tanulok egész nap, és közben megy a 101 pozitív állítás... :)
2009. nov. 9. 13:53

Tudjátok, én hogy kezdtem a mai napot?


Reggel felírtam egy szép papírra 4 kívánságomat, amiket most nagyon fontosnak érzek.


Ezt a papírt kiragasztottam a könyvespolcom elejére, hogy egész nap szem előtt legyen.


Aztán leültem szemben vele, és sorban meggyújtottam egy-egy mécsest a 4 kívánságomért, és minden egyes kívánságért meditáltam egy kicsit.


Végül gyújtottam egy ötödik mécsest is, és annak a fényét a bolygónk, az emberiség jólétéért ajánlottam.


A mécsesek szépen égtek egészen idáig. Mostanra 4 már kialudt, már csak az 5. ég, de a hozzájuk kapcsolódó kívánságok, érzések itt maradtak velem.


Sikeres napot kívánok mindenkinek!

141. CzIldikó (válaszként erre: 137. - Beabe)
2009. nov. 9. 13:48

Szia Beabe!


Ez nagyon jó mottó a mai napra.

Szép napot Neked és mindenkinek!

140. Beabe (válaszként erre: 139. - 93f8940be5)
2009. nov. 9. 12:46

Köszönöm és viszont kívánom!

Most mennem kell..este jövök.

139. 93f8940be5 (válaszként erre: 137. - Beabe)
2009. nov. 9. 12:45

Köszönöm. Ezt is tovább fogom küldeni!

Kívánom szívből, hogy neked is teljesüljön minden kívánságod!

138. Beabe (válaszként erre: 134. - 93f8940be5)
2009. nov. 9. 12:42
Nagyon szívesen:-)-további szép napot!
137. Beabe
2009. nov. 9. 12:41

-és akkor itt van még egy szösszenet...

...annak küldöm, aki megérdemli!A legerősebb kívánság !


Amikor a Jó Isten kinyitott egy

ablakot, meglátott engem és

megkérdezett:


Gyermekem, mi a legnagyobb kívánságod a

mai

napra?

Én

azt válaszoltam: Uram, arra kérlek, vigyázz arra, aki

olvassa ezt az

üzenetet, és a családjára és barátaira is, mert megérdemlik,

és

nagyon szeretem Őket. Isten szeretete olyan, mint az óceán: a

kezdetét

láthatod, de a végét nem.


Egyeseknek badarságnak tünhet, de az, aki

nekem

küldte,

lassan átérezte az üzenetét. Én is átéreztem...Nézzük meg közösen, hogy

működik-e.Kívánj valamit!

ANGYALOK

IGENIS LÉTEZNEK, de, mivel nem mindig van szárnyuk,

nem ismerjük fel

Őket.

Ezeket a szárny

nélküli angyalokat BARÁTOKNAK nevezzük,

AMILYEN TE IS VAGY

SZÁMOMRA,amilyenek Ti is vagytok valaki számára..

add át

ezt az üzenetet igaz barátaidnak!

2009. nov. 9. 12:41

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek! :)


Hogy telik a napotok? Megy a pozitív gondolkodás?


Nekem ma beteg lett a hörcsögöm, de nem arra gondolok, hogy meg fog halni (azt elengedem) hanem arra, hogy nagyon kifáradt tegnap mert sokat kerekezett!!!!! :D

2009. nov. 9. 12:39

Én csak ennyivel tudok labdázni a mai napra...


HA EGY GYEREK SZIDALOMBAN ÉL, MEGTANULJA AZ ÍTÉLKEZÉST.

HA EGY GYEREK HARAGBAN ÉL, MEGTANULJA A HARCOT.

HA EGY GYEREK FÉLELEMBEN ÉL, MEGTANULJA A RETTEGÉST.

HA EGY GYEREK SZÁNALOMBAN ÉL, MEGTANULJA AZ ÖNSAJNÁLATOT.

HA EGY GYEREK GÚNYBAN ÉL, MEGTANULJA A SZÉGYENT.

HA EGY GYEREK FÉLTÉKENYSÉGBEN ÉL, MEGTANULJA AZ IRÍGYSÉGET.

HA EGY GYEREK SZÉGYENBEN ÉL, MEGTANULJA A BŰNBÁNATOT.


HA EGY GYEREK BÍZTATÁSBAN ÉL,MEGTANULJA AZ ÖNBIZALMAT.

HA EGY GYEREK MEGÉRTÉSBEN ÉL, MEGTANULJA A TÜRELMET.

HA EGY GYEREK HELYESLÉSBEN ÉL, MEGTANULJA MAGÁT SZERETNI.

HA EGY GYEREK ELISMERÉSBEN ÉL, MEGTANULJA HOGY JÓ, HA CÉLJA VAN.

HA EGY GYEREK TISZTESSÉGBEN ÉL, MEGTANULJA AZ ŐSZINTESÉGET,

MEGTANULJA, MI AZ IGAZSÁG ÉS BECSÜLET.

HA EGY GYEREK BIZTONSÁGBAN ÉL, MEGTANULJA HOGY BÍZZON MAGÁBAN

ÉS A TÖBBIEKBEN.

HA EGY GYEREK NYUGALOMBAN ÉL, MEGTANULJA MEGTALÁLNI A SAJÁT BÉKÉJÉT.


A TE GYEREKED MIBEN ÉL?

134. 93f8940be5 (válaszként erre: 133. - Beabe)
2009. nov. 9. 12:30
Ez nagyon szép történet és elgondolkodtató. Biztos, hogy továbbítom. Köszönöm Neked.
133. Beabe
2009. nov. 9. 12:09

Egy

kislány bement a szobájába és a szekrénykéje mélyéről

előhúzott egy

lekváros üveget. Kiöntötte a padlóra az üvegben lévő érméket

és

gondosan számolni kezdte. Háromszor is megszámolta, mert a

végösszegnek

nagyon pontosnak kellett lennie. Nem

hibázhatott.

Ezután óvatosan visszatöltötte a

pénzérméket az üvegbe,

rázárta a tetejét, és kisurrant a hátsó

ajtón.

A hat

háztömbnyire lévő patikába ment, amelynek

ajtaja

fölött a nagy vörös

Indián Törzsfőnök képe volt látható.


Türelmesen várt a patikusra, hogy szentelne rá egy

kis

figyelmet, de a patikus éppen nagyon el volt

foglalva.

Tess - így

hívták a kislányt - megcsoszogtatta a lábát a

padlón.

Semmi.


Megköszörülte a torkát úgy, hogy a legkellemetlenebb hangot

adja,

amit csak lehet. Ez sem volt sikeres. Végül kivett egy érmét

az

üvegből és megkocogtatta a pult üvegét. Ez használt!


- És te mit szeretnél? -

kérdezte a patikus érezhetően

bosszús hangon. - Éppen a testvéremmel

beszélek Chicagóból, akit már ezer

éve nem láttam - tette hozzá a

patikus, mint aki választ sem vár

a

kérdésére.


- Én pedig az én testvéremről szeretnék

beszélni veled -

mondta Tess a patikuséhoz hasonlóan bosszús

hangon. - Az öcsém nagyon beteg

és egy csodát szeretnék venni

neki.

- Tessék?

- fordult hozzá a patikus.


- A neve Andrew és valami csúnya dolog nő a fejében, és az

Apukám

azt mondta, hogy csak egy csoda mentheti meg őt. Hát tessék

mondani,

mennyibe kerül egy csoda?


- Kislányom, mi nem árulunk csodákat.. Sajnos nem

tudok

neked segíteni - felelte a patikus, kissé megenyhült

tónusban.

- Figyelj,

nekem van pénzem, meg tudom fizetni. Ha nem lenne

elég, kipótolom. Csak

mondd meg mibe

kerül.


A patikus testvére, akivel eddig beszélgetett, jólöltözött

férfi

volt.Lehajolt a kislányhoz és megkérdezte:


- Mondd csak, miféle csodára van az öcsikédnek

szüksége?

- Azt

nem tudom - válaszolt Tess könnyes szemmel - csak azt

tudom, hogy

nagyon beteg és Anyu azt mondta, hogy valami operációra

volna

szüksége De Apu nem tudja megfizetni, ezért szeretném

odaadni az én

pénzemet.


- Mennyi pénzed van? - kérdezte a

chicago-i

férfi.


- Egy dollár és tizenegy cent - felelte Tess alig hallhatóan

- Ez

az összes, ami van, de tudok többet is szerezni, ha kell.


- Nahát, milyen csodálatos véletlen! -

mosolygott a férfi -

Egy dollár és tizenegy

cent - éppen az a

pontos összeg, ami egy kisfiú

csodájának az ára.


Egyik kezébe tette a pénzt, a másikkal

kézen fogta a

kislányt:


- Vezess engem haza hozzátok, szeretném látni az öcsédet

és

találkozni a szüleiddel. Lássuk, hátha van nálam egy olyan

csoda, amit te

szeretnél.


A jólöltözött férfi Dr. Carlton Armstrong volt,

sebészorvos,

aki az idegsebészetre specializálódott. Ingyen

elvégezte az operációt, és

nem telt bele sok idő, amire Andrew ismét

otthon volt, épen, egészségesen.


Anya és Apa boldogan beszéltek arról az

esemény-láncolatról,

ami idáig vezetett.


- Ez a műtét egy igazi csoda volt - suttogta

Anya - vajon

mennyibe került

volna?


Tess mosolygott. Ő pontosan tudta, mennyibe

került a csoda:

egy dollárba és tizenegy centbe, no és egy

gyermek töretlen hitébe.


Egy csoda nem a természet törvényeitől függ, hanem

magasabb

törvények működésétől.


Tudom, hogy továbbadod a labdát! Itt van, dobd hát

oda

valakinek, aki jelent valamit a számodra!A labda egy kör,

illetve gömb, se

eleje, se vége


Együtt tart bennünket mint a Barátok Körét. De a

legnagyobb

kincs számodra látni és érezni azt a barátságot,

amiben te részesítesz engem...



Egy picit hosszúra sikeredett,de talán tanulságos és idevágó lehet ez is a mai naphoz:-)

. Ma én dobtam felétek a labdát,akinek gondoljátok dobjátok tovább...

132. Beabe
2009. nov. 9. 09:14

Sziasztok szép napot mindenkinek:-))

Én már beleképzeltem magam az annyira áhított helyzetbe és ezt megteszem a mai napon még többször is:-))

2009. nov. 9. 07:04

A mai 10 milliószoros nap érdekessége:


A tibeti hagyományok szerint négy olyan nap van az évben, amikor az energiák tízmilliószorosan hatnak vissza ránk, ebben az évben az utolsó ilyen nap 2009. november 9-én lesz. Minden amit gondolunk, mondunk, teszünk, tízmilliószoros erővel hat vissza ránk.


Ezeken a napokon az energiák jóval erősebben hatnak, mint máskor. Ilyenkor érdemes arra gondolni, amit szeretnénk, hogy megvalósuljon az életünkben. A negatív érzelmeinket, gondolatainkat pedig könnyebben elengedhetjük. A tisztítások, gyógyítások, elengedések is 10 milliószoros erővel hatnak, azaz minden nagyon gyorsan megteremtődik. Ezért ezeken a napokon a legjobb, ha már reggel kinyilvánítjuk mit szeretnénk elengedni, ill. megteremteni az életünkben, és elképzeljük, átéljük (a nap folyamán akár többször is), amint már be is következett, meg is valósult. Igyekezzünk, hogy az öröm, a harmónia, a béke és a szeretet járjon át bennünket egész nap, és ezeket az érzéseket terjesszük ki családunk tagjaira, barátainkra, az emberiségre, minden élőlényre, és a Földre is. Képzeljük el, hogy a Föld és a rajta élők egészségesek, a harmóniát, a békét és a szeretetet árasztja minden, és mindenki!

Ha valamit "teremteni", elérni szeretnénk az életben, ezeken a napokon mindenképpen gondoljunk rá sok-sok pozitív érzelemmel! Ha negatív érzelmek, gondolatok merülnek fel bennünk, nyilvánítsuk ki, hogy elengedjük őket!

A nagy terhek feloldását is érdemes erre a napra időzíteni.

Az évnek ennek a néhány napján tegyünk meg mindent, amiről azt kívánjuk, hogy 10 milliószoros erővel hasson! Legyen ez akár a legkisebb hétköznapi vágy (pl. kiegyensúlyozott hétköznapok, szerető család, egészség, sikerek stb.), de lehetnek globális gondolataink, kívánságaink is.


November 9-e továbbá a hármas kapu első napja, annak aktivizáló energiáival. A hármas kapu-energia a belső transzformációt és ezáltal az újjászületést fogja segíten, valamint a legfontosabb életbeavatások megélését, átdolgozását, a hozzá kapcsolódó blokkok oldását.


A három kapu:


1. A halál kapuja, s vele az elmúlás, veszteségek feldolgozása, az elengedés és a továbblépés lehetősége, a félelmekkel való szembenézés és azok oldásának lehetőségét adja, mely előkészíti az újjászületést, az átlépést egy újabb életszakaszba, magát az előrelépést, a fejlődést és a feloldódást.


2. A transzformáció kapuja, s benne a változás (és a válság, a krízisek), a fejlődés és a vele járó bizonytalanságok, türelmetlenség felszámolásának lehetősége. Az érzelmek megélése, kifejezése az örömtől a haragig. Az időtlenség, a feloldódás tanításai.


3. A születés kapuja, s vele az újjászületés, megújulás lehetősége, az ezekhez kapcsolódó megélések blokkjainak oldásához kiváló lehetőség. Az én megtapasztalása és kifejezése.

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook