Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkolt TIC betegség fórum

Titkolt TIC betegség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
112. kszb (válaszként erre: 83. - Böce)
2015. okt. 29. 08:08
Egy másik kiírt fórumjában leírta a sztoriját, h hogy lett véletlen a baba. Nem úgy, ahogy te azt most leírtad.
111. nefaria (válaszként erre: 103. - Böce)
2015. okt. 29. 07:36

Nem a gyerek a pasi hibája, hanem hogy úgy csinált neki gyereket hogy nem mondta el hogy ő beteg és a gyerek is örökölheti. Ez a pasi hibája egyedül, nem volt helyes.


Az, hogy gyerek lett kettejük felelőtlensége amit a fórum indito el is ismert.

110. ancsika688 (válaszként erre: 100. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 21:51

Ne félj ,hogy megbántod,nem volt őszinte veled.

Még mindig jobb,mint titokban elvetetni a gyerekét,vagy csak köszönés nélkül lelépni.

109. 76c87e32e1 (válaszként erre: 100. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 21:42
Szerintem pont ezt kéne mondanod. Ez lenne a tisztességes egy olyan emberrel szemben, akivel együtt élsz és éppen gyereket vársz tőle. Lehet, hogy bántó, de ő nem bántott meg azzal, hogy nem volt őszinte, és nem mondta el nyíltan, részletesen, mire számíthatsz vele? Felesleges udvariaskodni, mi mást mondanál, hogy miért hagyod el és veteted el a gyereket? Talán neki is segítesz ezzel, hogy a legközelebbi nővel őszinte lesz.
108. viva70
2015. okt. 28. 21:33

Hogy mi lenne a helyes megoldás? Erre nehéz egy fórumon, idegen emberektől megkapni a választ. De, még, ha közeli ismerős/barátnő tenné fel a kérdést, akkor sem lehetne 100%-ig jó választ adni. Mert mindenki maga tudja/érzi mit tud bevállalni, mi fér az ő életébe, értékrendjébe bele. Sokan vagyunk, sokfélék... Ami egyiknek jó, attól a másik visítva menekül.

A te esetedre reagálva, csak annyit tudok írni, ha valóban úgy érzed nem tudsz a párod betegségével együtt élni, akkor még mindig tisztességesebb külön utakra térni, mint magadra erőlteni a vele való házasságot és szenvedni mellette utána.

Az viszont számomra is érthetetlen, hogy nem lehetett ezt fél év alatt észrevenni, meg ameddig nem voltál biztos a kapcsolatotok tartósságában, miért játszottál a tűzzel? Felvállalva egy nem kívánatos terhességet... Na, de most már mindegy..., a helyzet adott. Dönteni kell..., és a lehető legjobban.

2015. okt. 28. 21:32

Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek, innen már menni fog egyedül is!

Az ember kívülről mindig jobban látja a dolgokat, és ha nem olyan rosszindulatú, mint Böce, még segít is! ;)

2015. okt. 28. 21:27

Ennek a kapcsolatnak már így is, úgy is befellegzett.



Most az a kérdés, akarsz-e egyedüláőlló anya lenni.. Nyilván nem. Akkor tiszta sor.


Ha nem tartod meg a babát (nagyon efelé gondolkodsz), akkor viszont gyorsan intézkedj.

105. Böce
2015. okt. 28. 21:21

olyan kis ártatlanka se


a fene ezt a telefont

104. Böce (válaszként erre: 99. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 21:20

1. kérdésed:"Ti mit tennétek?"


Leülném, átgondolnám, és eldönteném, megmondanám a páromnak, de nem nyitnék fórumot félinformációkkal, ki tudja, mennyire megmásitott tényekkel (mert szerintem van itt egy kis csúsztatás itt-ott.)


2. kérdés: "Most tényleg én vagyok a bunkó?"


Ezt nem tudom, de olyan kis ártatlaka s, mint ahogy beállitod.


Na, megválaszoltam a fórumindító kérdéseidet.

103. Böce (válaszként erre: 12. - Nefaria)
2015. okt. 28. 21:11
Már bocs, de minimum együtt csinálták, akkor miért csak a faszi hibája?
102. Böce
2015. okt. 28. 21:02
Bocs a hibákért.
2015. okt. 28. 21:01
90 és 01-es valaszolonak Köszönöm szépen, hogy megertenek!
2015. okt. 28. 21:00

Ancsika!


Igen.Van benne valami.Le sem merek vele ülni megbeszelni, félek, hogy megbantom.Ha őszinte lennék vele, így szólna a mondatom: "Nem szeretném megtartani a babát, mert nem ilyen apukát kepzelek el gyermekem apjának.Nem tudok együtt élni a betegsegeddel, és félek, hogy a gyermek is orokolne tőled. Ezt valószínű nem tudnám sem neked, sem magamnak megbocsatani".


...szóval van az a helyzet mikor nem kell oszintenek lenni..

2015. okt. 28. 20:55
Az érem másik oldala, hogy ne haragudj meg amit írok, de egyáltalán nem érdekel, hogy mit hiszel el..A topik kerdese nem igy szól...Ha ilyen hozzászolasok lennének, nem sokra mennék. ..
98. Böce (válaszként erre: 95. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 20:54

És nem olt cseppet sem gyanús a rángatózás?


Mióta tudod "biztos forrásból" és ki az?


Vdekezés nélkül szexeltél, a baba benne volt a pakliban, nem érhetett anmyira váratlanul.

2015. okt. 28. 20:52

Böce!


Én sem hittem volna , hogy van ilyen, de mégis. .Sajnos.Egyebkent magát a betegséget sem tudtam hogy létezik míg a tünetek alapján ki nem googléztam...


A babát valóban ketten csináltuk, ez ugye máshogy nem is lehetséges.

96. Böce (válaszként erre: 93. - Mutáns Jane)
2015. okt. 28. 20:50
Miután csak az érem egyik oldalát mutatták meg, ebben nem lehetsz biztos.
2015. okt. 28. 20:49

Hunorka!


Már kb. 2 oldallal ezelőtt leírtam hogy hogyan tudta eltitkolni. Dióhéjban:keveset voltunk együtt, aztán mikor gyanús volt a sok köhögés meg hélium a rangatozassal megspékelve, ràkérdeztem mért köhög, erre azt felelte, hogy nem tudja...Még el is hittem volna ha biztos forrásból nem tudnám, hogy az exe ugyan így rakerdezett, és neki elmondta...Szóval ez számomra titkolózás és bár kegyes, de attól még hazugság. ..Erre jön a a sztori legjobb része; kiderult, hogy állapotos vagyok...

94. Böce (válaszként erre: 85. - Nefaria)
2015. okt. 28. 20:48

A babát ketten csinálák, nem a pasi egyedül csinálta szegény lánynak...


Mellesleg én nem hiszem, hogy ilyen erős tic-et nem lehet több hónap együttélés alatt észrevenni, csak félév után.


Köhög, hörög, ugrál az ágyon - már az első héten kiderül!

Szeruntem meggondolta magát a topikindító.

93. Mutáns Jane (válaszként erre: 87. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 20:38
Ne érezz lelkifurdalást. Nem te vagy a hunyó kettőtök közül. Erre gondolj.
92. ancsika688 (válaszként erre: 87. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 20:33

Ne haragudj,de milyen kapcsolat az ahol nem meritek megbeszélni a problémákat?

Ő is hibás,nem mondom ,hogy nem az,de akkor is döntened kell,és elmondani mit akarsz.

Egyébként is tudod már...

91. 76c87e32e1 (válaszként erre: 87. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 20:32

Nincs egyensúlyban az, hogy gyereket szülnél valakitől, akivel együtt is élsz, de megbeszélni nem mersz vele egy mindkettőtök, vagy mindhármótok számára rendkívül fontos dolgot.


Azt tegyed, ami neked jó, felesleges áldozatokat hozni valakiért, akit nem is ismersz, nem őszinte veled és nem is törődik veled. Különben elmondta volna a dolgokat, hogy tudd, mire számíts, ne érjen váratlanul.

90. Mutáns Jane (válaszként erre: 87. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 20:28
Az, hogy nem tehet a betegségéről, nem jogosítja fel arra az általa elkövetett sunyiságra, amelynek te áldozatául estél. Erre nincs mentség.
89. Mutáns Jane (válaszként erre: 87. - 5264da6034)
2015. okt. 28. 20:27

De hát már alapból átvert téged! Ez sem ad neked elég bátorságot ahhoz, hogy leülj vele megbeszélni azt, amit tulajdonképpen Ő NEM AKAR megbeszélni?

Te vagy erkölcsi fölényben vele szemben! Nem érzed ezt?

2015. okt. 28. 20:19
Hogy lehet ezt a betegséget eltitkolni?! Főleg fél évig.
2015. okt. 28. 20:15

Az igaz, hogy nem tehet róla, és pont ezért nem merek vele leulni szemtől szembe, és konkrétan kimondani a dolgokat. Ez az én gyàvasàgom, tény. Az pedig egy másik tény, hogy valószínűleg nem most van a betegsége miatt először hátrányos helyzetben. ..Gondolom ezért próbálja titkolni.Viszont ha ő nem néz szembe ennyi idősen önmagával, akkor én kuzdjek még ezzel is? Plussz szuljek egy kisbabát...Úgy érezem rögtön két gyermekem lenne...


Valószínűleg elvetetem a babàt! Túl nagy a köd az úton, de én ha családalapitásra gondolok, nem szeretnék tapogatozni.Elvezni szeretném a kismamasàgot, nem két hànyàs között a pszichiátriai osztàlyokat hivogatni, hogy ki tud segíteni apukànak...Később pedig még nehezebb lenne...

2015. okt. 28. 20:08
Ebből a történetből már senki nem tud jól kijönni.
85. nefaria (válaszként erre: 84. - 76c87e32e1)
2015. okt. 28. 19:51
igen, teljességgel igazad van. Többen sajnálják itt a pasit, hogy szegény, meg hogy nem ezzel ront be az ember a házba, hogy ez meg ez a bajom, de összeköltözni és babát csinálni valakinek anélkül, hogy ezt a fontos infót megosztaná vele .... hát nemtom.
84. 76c87e32e1 (válaszként erre: 82. - Bucóka20)
2015. okt. 28. 19:30
Lehet, hogy gonosz vélemény, de az a férfi bőven megérdemelné, hogy elhagyják. Felnőtt emberekről van szó, ha komoly kapcsolatot, együttélést akar, sőt most gyereket, az lett volna a minimum, hogy időben elmondja az igazat magáról, nem sumákol. Aki szereti, az úgyis mellette marad, aki nem szereti, az meg e nélkül is elhagyná idővel.
83. Böce (válaszként erre: 48. - Kszb)
2015. okt. 28. 18:28

Hát, nem tudom, de manapság már igazán minimális esélye van a "véletlenül becsúszott" babának szerintem.


Tudom, tudom, most majd írtok több olyan esetet, hogy védekezés, gyógyszer mellett is lehet babája xy-nak, de kérdés, hogy mennyire őszintén mondják el ilyenkor a tényleges dolgot.


Mert ugye azt nem sokan mondják, hogy hülye v. lusta voltam védekezni... a legegyszerűbb azt állítani, hogy gyógyszer mellett...


Egyébként ha nem akarok babát, akkor többszörösen védekezek (gyógyszer, óvszer vagy ha gyógyszer nem mehet, akkor egyéb eszköz/szer kombó pl.). Esélyt sem adok.

Négy hónapos kapcsolatnál meg abszolút felelőtlenség.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook