Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tintapatron utántöltés fórum

Tintapatron utántöltés (tudásbázis kérdés)


15. jucika33 (válaszként erre: 14. - D7ba7bf7ff)
2020. szept. 16. 07:13
Igen én is ilyet szeretnék. Melyik nyomtató az?
14. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 15. 21:06

Én jártam úgy, hogy vettem utántöltőset, de csak 20%-ig volt benne a tinta. Jó, mi?


Tipp: Olyan nyomtatót kell venni, ami hatékony és olcsó bele a gyári patron. Úgy nem veszítesz sokat. Tehát mindig a patron szerint vásárolunk új nyomtatót, nem a nyomtató szerint új patront!

13. jucika33 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 15. 09:42
Volt már töltve. Nem pont ez a patron, hanem másik uhgyanilyen.
2020. szept. 15. 09:42
Köszönöm a velem gondolkodást. Valóban nagyon nem gazdaságosak ezek a nyomtatók. :-( Elgondolkodom másik nyomtató beszerzésén. Addig is keresek bele másik patrosnt.
11. Garabonciás (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. szept. 14. 16:05
Jaja, Tom Hanks az is, jo kis film. De tenyleg detto ugyanaz a szitu, értem a hasonlatot. 😁😜
10. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Garabonciás)
2020. szept. 13. 20:31
Lattad a Penznyelo c. filmnet?
2020. szept. 13. 20:27
Nekem HP-m volt, vmi multifunkcionális, nem mostani darab már, de hogy utáltam bakker. Amúgy nem is kellett volna, csak ajándékba adták a fényképező mellé. De aztán rájöttem miért, nyelte be a tintát úgy mint a vakolat. :D A tinta többe volt bele mint maga a gép. Egy darab színes patron jópár évvel ezelőtt, majd egy tízezres volt bele. A fekete meg 5 körül. Qrvára nem volt gazdaságos vele dolgozni, pedig az volt a dobozán hogy megéri az árát. :D Hát, tényleg megérte, jó ha ötször-hatszor használtam életem során.
2020. szept. 13. 20:13

Nekem mikor ez elkezdodott a Canonomnal, a szervizes srac monta, bamilyen jol kereshetne az allando fuvoka tisztitason, inkabb vegyek ujat. Nem a patronban van a hiba (es elottem belecsapta egy masikba, es ment). Idovel a tisztitas hiabavalo, az altaktesz meg kerult volna annyiba (szereles nelkul), mint egy uj nyomtato.

Isten nyugosztalja szegeny gepet, remelem, kiszolgalta a magaet. Es amugy a rendszeres tisztitas, amit meg kell csinalni, de a gepek 1 %-an, ha elvegzett a maniakus hulyek keze alatt, sokat segit.

Nem az agyonhasznalas a halaluk ezeknek a gepeknek, hanem ha allnak.

7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 13. 18:24
Ötletem nincs a kivarázslásra, de próbáld meg utángyártott vagy eredeti patronnal, akkor kiderülhet, hogy a nyomtatóban vagy a patronban van-e a hiba. Töltöttet egyébként sem nagyon szoktak javasolni, inkább az utángyártottat, ha már nem eredeti, mert az teljesen új patronba kerül.
6. globus (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2020. szept. 13. 14:18
Úgy emlékszem, nálunk a régebbi Canon nem ment utántöltöttel, folyton hibát vernyákolt. Új is Canon, rájöttem, érdemesebb inkább szkennelni, és Kyocerával kinyomtatni, persze fénymásolásnál ez nem jön szóba.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Jucika33)
2020. szept. 13. 14:09

Volt már máskor is töltve? Ha nem, akkor lehet csak az eredtivel működik.

A régebbit lehetett utángyártottal is, de ezt a mostani hp-t nem.

4. jucika33 (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. szept. 13. 13:51
Férjem a tisztító funkciót is végigcsinálta. :-(
3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. szept. 13. 13:50
Ezen már nem volt zárófólia,mert nem új, már használtuk. Töltés előtt nem rég is még jó volt. nem hiszem hogy beszáradt. De áztatták is egy csomót, hátha az feloldja.
2020. szept. 13. 13:13

Levetted róla a zárófóliát?

Esetleg még beszáradt a nyomtatófej. Nézd meg a beállításainál, van-e tisztító funkció.

2020. szept. 13. 13:07
Canon nyomtatóba való tintapatront (feketét) elvittem tegnap utántölteni. De nem működik. Úgy mozog a nyomtató, mintha nyomtatna, de nem jön belőle egy csepp tinta sem. Már törölgettem nedves zsepivel, már áztattam is, de meg sem moccan benne a tinta. Biztos, hogy töltöttek vele, mert lemértem és 5g-mmal nehezebb, mint egy másik ugyanolyan üres patron. Van-e valakinek használható ötlete, hogy hogyan lehetne kivarázsolni a tintát belőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook