Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a tapasztalatotok az utángyártott (nem utántöltött) tintapatron és az eredeti között? fórum

Mi a tapasztalatotok az utángyártott (nem utántöltött) tintapatron és az eredeti között? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 12. 19:41
köszi szépen mindenkinek a hozzászólást,most már biztos,hogy kipróbálom az u.gy.patront,mivel csak pozitív válaszokat kaptam.
2011. jan. 12. 06:50

Még egy voks részemről is az utángyártott patronokra.

Egy garnitúra eredetit használtam el és azóta is csak azokról leszedett chipeket cserélgetem az utángyártott tartályokon. Negyedik éves a Canon nyomtatóm és napi rendszerességgel használom. Anno engem is ijesztgettek vele, hogy ugrik a garancia meg tönkreteszem a nyomtatófejet vele. De úgy voltam vele egye fene, hiszen már 5-6 garnitúra utángyártott árkülönbözetéből (a gyárihoz képest) szinte vissza is jön a nyomtató ára.

Én azóta sem bántam meg, minőségben is teljesen elégedett vagyok vele.

2011. jan. 11. 21:07
Mi is utángyártottat használunk-és forgalmazunk is,sokkal többen veszik,mint az eredetit,semmi gond vele!
11. Tücke (válaszként erre: 2. - Zsaliera)
2011. jan. 11. 20:16
semmi baja nem lesz tőle ugyan az az anag van benne csak nem fizeted meg a márkanevet is mellé
2011. jan. 11. 20:16
Nekem is bevált az utángyártott patron.Kb.5ezret spóroltam vele.
2011. jan. 11. 20:15
Ui: Az én nyomtatóm CANON.
2011. jan. 11. 20:14
Hosszú évek óta után gyártott patront használok, eddig semmi gond nem volt, jól működik. Lényegesen olcsóbb, mint a másik. Nem teszi tönkre a nyomtatót.
2011. jan. 11. 20:14
Mi is most tértünk át az utángyártott patronra.Epson nyomtatónk van. Az eladó azt is mondta, hogy több tinta van az ilyen patronokban.
6. mh07
2011. jan. 11. 20:04
Mi már a második HP gépünknél használjuk az utángyártott patronokat, üzletben szoktuk vásárolni - fele annyiért mint az eredetit - semmi probléma nem volt még ezidáig. Sőt az utángyártott patront is meg szoktam 1x-2x töltetni - nagyon kedves és segítőkész az üzletben az eladó és - szól amikor már nem érdemes töltetni.
2011. jan. 11. 20:03

én is utányártott patront használok évek óta és remekül működik, csak ajánlani tudom.Brother nyomtatóm van.

Anyumnak kis gond volt az utángyártott patronnal, mindig kiírta neki, hogy nincs benne patron; vagyis nem ismerte fel az utángyártottat,de működött végül.

2011. jan. 11. 19:57
Én évek óta azt használok és teljesen jó, szerintem még tovább is tart :)
3. secret! (válaszként erre: 2. - Zsaliera)
2011. jan. 11. 19:55
Nekem canon van, áttértem én is az utángyártottra, azzal megy fél éve, semmi gond vele.
2011. jan. 11. 19:54
bocsi!nyomtatóról van szó és az érdekelne,hogy okozhat-e problémát az utángyártott patron a géppel.eddig eredetit használtam hozzá,de az u.gy.feleannyiba kerülne csak,de nem szeretném tönkretenni a nyomtatómat.várom segítségeteket!!!!!!!!
2011. jan. 11. 19:46
Mi a tapasztalatotok az utángyártott(nem utántöltött) tintapatron és az eredeti között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook