Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tigris jelmez fórum

Tigris jelmez (beszélgetős fórum)


10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2012. febr. 2. 12:42

Meg nem mindegy milyen jelmezről van szó, mert van ami sokkal drágább otthon készítve, hiszen nem mindenki van felkészülve varrásra, mire megveszi az anyagot, kellékeket bizony több ezer forintra is rúghat az összeg és a vele töltött idő.

Az biztos, hogy izgalmas kihívás és jó családi program. :))

9. 9536810fa1 (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2012. febr. 2. 07:09

Nem gáz. :)

Mindenesetre volt egy ehhez kapcsolódó élményem... a kislányom 2. osztályos volt (iiigen, 13 éve), és akkor még valóban "divat" volt az sk jelmez, de volt aki már akkor megtehette, hogy kölcsönöz... Az egyik csodaszép kislánynak, szépséges királylány jelmezt kölcsönzött az anyukája, épp, hogy meg nem szólalt a ruha, és a kislány sírva tépte le magáról az osztályban, és irigykedve nézte a másikak egyszerű kis házi jelmezét, pillangót, bohócot.. meg ami volt. Azt hiszem, ha megkérdezték volna a kislányt, hogy a mi a gond, nem tudta volna megmondani, kifejezni... csak egy érzés volt...

8. jozsi.38 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2012. febr. 2. 06:44
lehet hogy gáz, de sokaknak nincs ideje jelmezt készíteni :)
2012. febr. 2. 06:37

Én mindig saját magam készítem a gyerekek jelmezét .

Narancssárga vagy ha nincs másik sárga esetleg keki színű póló , hasonló színű naci ..akár pizsi gatyó akár szabadidő vagy harisnya ...ha nem szeretnéd összefirkálni filccel akkor fekete termo anyagból vagy olyanból ami kevésbé foszlik, csíkokat varrsz rá ide-oda . Az archoz , sima arc festék . Mondanám, hogy szemhéjpúder és szemceruza is megteszi , de azt hiszem narancssárga szemhéjpúder azért ritka hogy van :) Nem lesz olyan ,mint a boltban vásárolt vagy kölcsönzött jelmez , de kis kreativitással sikerülhet nagyon klasszra és egyedire :) Ugyanígy gyártottam 3 éve egy egész osztályra való 101 kiskutya jelmezt és oltári siker volt ;)

6. tixtina (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 2. 00:38

Ez igaz-én a gyerekeimnek első osztályú angol jelmezt vettem a turiban,500 forintért.

Ha viszont sürgős,akkor maradnak az áruházak.

Weboldalakon is szoktam látni tigris jelmezt.

Kölcsönző nagyon drága-egyszer a fiamnak kölcsönöztünk Batman jelmezt-5 ezer volt 3 napra.

2012. febr. 2. 00:19
Turkálókban is szokott lenni.
4. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. febr. 2. 00:18

szerintem az olyan gáz....

éppen ma beszélgettem erről az óvodásaimmal.

3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Eb8bb4fdc0)
2012. febr. 2. 00:17

sárga póló, sárga cicanadrág

fekete textilfestő filc - a csíkokhoz


és egy farkinca


arcra arcfestéssel sárga-fekete csíkok

2012. febr. 2. 00:17
Azt hiszem a tescoban árulnak jelmezeket, de hogy pont tigrist lehet-e kapni nem tudom. Esetleg kölcsönzőben meg lehet próbálni.
2012. febr. 2. 00:16
Első ovis farsangra a kicsi fiam tigris (amolyan micimackós tigris:) szeretne lenni. hogyan készíthetném el neki? ill hol tudnék venni neki Debrecenben vagy Nyíregyházán? Sosben kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook