Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti tudtok utazásra gyűjteni? fórum

Ti tudtok utazásra gyűjteni? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 8. 21:14
rendszeresen = rendesen :)
2012. ápr. 8. 21:13
Nekünk is rendszeresen visszaesett a bevételünk, rosszabb lett a megélhetésünk, de azért tavaly elkezdtünk gyűjteni utazásra úgy, hogy fogtunk egy perselyt és a 100-200,-forintosokat bedobáltuk. Na meg ha bármi kis plussz jött, azt is. Ha nem is sokat, de valamennyit sikerült gyűjteni. Mondjuk mi Horvátországba vágyunk, ahhoz ennél több pénz kéne, de majd meglátjuk. Belföldön könnyebb elmenni, egy bizonyos aukciós oldalon (v..ra) nagyon olcsón ki lehet fogni nyaralásokat, még akár külföldre is. Érdemes böngészni. Mi tavaly - belföldön - 80 ezer forintból 4x voltunk (igaz wellneshétvégeken) kettesben, meg egyszer családostul.. Szóval azért még a mai nehéz időkben is megoldható.
2012. ápr. 8. 21:11
Idén nem, jövőre gyűjtögetjük a pénzt egy Spanyol útra. Most marad a Balaton (pároméknak ott van nyaralójuk).
2012. ápr. 8. 21:11
Tudunk, de más terveink is vannak így lehet elmarad, vagy csak belföld lesz.
2012. ápr. 8. 21:10
Ha nagyon akarnánk, tudnánk. Viszont annyi fontosabb dolog van év közben, hogy külföldre semmiképp nem megyünk. Egy-másfél hét lesz belföldön, és megyünk a gyerekkel a nagyszülőkhöz a Balatonra.
2012. ápr. 8. 21:06
Tudnánk, már meg is volt az úticél, de úgy döntöttünk, inkább legyen egy kis megtakarításunk, és amit nyaralásra szántunk volna, azt inkább megtartjuk, sose lehet tudni, mikor jön jól. Majd belföldön eltöltünk valahol egy hetet, meg kihasználjuk a hétvégéket. Egyébként tényleg nagyon elszálltak az árak, aki nyaralni indul, az akkor jár jól, ha first minute vagy last minute utat foglal.
2012. ápr. 8. 21:03

Hello. Igen, mi szerencsére tudunk. Esetleg Montenegrora gondoltál már?

Egész olcsó(főleg, ha busszal mentek) és nagyon szép.

2012. ápr. 8. 21:00
nem
5. 17edc27aec (válaszként erre: 1. - Andika751)
2012. ápr. 8. 21:00
Hát őőő...tavaly eladtam az egyik motoromat, így tudtam lemenni haverokkal balatonra 4 napra XD
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Andika751)
2012. ápr. 8. 20:59
Gondolom utazásra ugyanolyan módszerrel lehet gyűjteni, mint másra.
2012. ápr. 8. 20:59

valószínű hogy a Balatonra tervezet egy hetünk is elszállt :(

szóval nem :'(

2012. ápr. 8. 20:58
Nem is akarok.
2012. ápr. 8. 20:57

Sziasztok!


Tudom sok spórolós fórum van már, de én a nyaralásra, utazásra való gyűjtésre lennék kíváncsi, ti tudtok erre gyűjteni?


Én egy kicsit elkeseredtem, mert nagyon elszálltak az árak, főleg külföldön, nagy vágyam volt , hogy egy kicsit utazgassak, de azt hiszem erről le kell mondanom.


Ki hogy van ezzel? Nektek marad rávaló? Akár belföldön is?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook