Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tennétek, ha így járnátok a helyemben? fórum

Mit tennétek, ha így járnátok a helyemben? (beszélgetős fórum)


13. michelle.r (válaszként erre: 8. - Nati45)
2018. aug. 3. 09:57

Amennyit a fodrász mondd. Én már nem láttam a képet, de az esetek többségében saját magunk rosszabbnak gondoljuk a helyzetet, mint valójában ;)


Ne kísérletezz, mert a végén teljesen tönkre vágod. Nézz uána az Olaplex kezelésnek, remekül helyre tudja hozni a festékkel megnyúzott hajat. Van egy csomó más is, nem tudom, azok mit tudnak, azt sem, hogy mennyibe kerülnek, én az Olaplexről beszélek. Azt sem használtam, mert egészséges a hajam, de látom, hogy a fodrászom mit csinál más nők hajával.

12. Nati45 (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2018. aug. 2. 14:53
nem festettem át azóta.
2018. aug. 2. 14:51

Már a másik fórum kiírásodra is megírtuk, hogy minimum egy évet várj, míg ismét átfesteted. És az a kiírás sem az első volt.

Hányszor kérdezed még meg???

10. Nati45 (válaszként erre: 9. - Piroska52)
2018. aug. 2. 14:34
Köszi a választ.
9. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Nati45)
2018. aug. 2. 14:33
Legalább fél évet,
2018. aug. 2. 14:32
Köszi a válaszokat igen muszáj lesz kb mennyi időt várjak.
7. Piroska52 (válaszként erre: 3. - Nati45)
2018. aug. 2. 14:31
Nincs ezzel a színnel semmi baj, pihentesd a hajad,
2018. aug. 2. 14:29
Szerintem sem rossz. De most kicsit tényleg várj és pihentesd a hajad.
5. Nati45 (válaszként erre: 4. - Martini64)
2018. aug. 2. 14:27
köszi a választ akkor nem használom azt a rúzst..
2018. aug. 2. 14:26
A sötét hajjal semmi baj. Az a tulipiros rúzs sokkal jobban öregít.
2018. aug. 2. 14:23
Képek az adatlapomon vannak.
2018. aug. 2. 14:19
Tedd fel a képet, hadd nézzük.
2018. aug. 2. 13:57
Évekig festetett fekete hajam ,volt.Az után pár éve meg untam és úgy döntöttem hogy át festetem vörösre.Ahhoz pedig le kelett szívatni a hajam teljessenszőkitővel és ugye mivel évekig feketére festettem,a hajam igy nem lett szép vörös.Itt ott foltos lett. Igy nem tetszett és a végén úgy döntöttem hogy választok egy szép sötétbarna szint amivel be is festettem a fodrászommal csak a, végén olyan sötét lett mintha fekete hajam lenne megint.Ami a legszörnyűbb hogy most nem is tudok mit kezdeni vele mert egyszer le lett már szívatva a hajam színe. És most egy ideig nem is szabad újra le szivatni a szint mivel tönkre menne a hajam de másképp meg nem tudom világosabbra festetni .Ez a szín sajnos nem tetszik mert nagyon sápaszt és öregit.Szerintem.Akinek kell kép annak küldök tényleg olyan rémesen áll-e ahogy ,én látom.Mert sokszor az ember ,másképp látja magát mint mások.És arra lennék kíváncsi ti mit tennétek ha igy járnátok.Beszéltem a fodrászommal is ő azt mondta hogy legalább fél évet kellene várni hogy ha újból akarnám le szívatni a hajam vagy egy 3 -hónapot akkor bírnám melíroztatni a tetejét.Akkor világosabbnak tűnne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook