Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit gondoltok a sztriptíztáncos nőkről? fórum

Ti mit gondoltok a sztriptíztáncos nőkről? (beszélgetős fórum)


1 2
13. timycat (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 17. 19:08

Ismerős anyukája varrónő, ő varrt régen fellépőruhát sztripper csajoknak is, azt mondta ámulatba ejtő milyen testük van. Kemények, feszesek, sportosak. Ha csak táncolsz az teljesen korrekt, szerintem vállalható munka. Persze oda kell figyelni a biztonságra, mert sokan azt hiszik hogy ha fizetnek akkor bármit is lehet.


Egyetem végén az egyik évfolyamtársnőm pattant le Svájcba táncolni. Hívott engem is, de nekem "sajnos rossz a ritmusérzékem" így nem mentem, ő pár évre tervezett csak kimenni, de kint maradt, férjhez ment, teljesen rendezett életet él. Hogy táncosként mekkora karriert futott be azt nem tudom, ahogy azt sem hogy hol ismerte meg a férjét.

12. Bless the child (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
2021. szept. 17. 19:05
A sztriptíz nem szexmunka
11. globus (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
2021. szept. 17. 18:54
Pláne ha adózik.
2021. szept. 17. 18:53
Izgatóak...
2021. szept. 17. 18:47
Szaszy, ha munkavállalásra kerülne a sor, és bejön az üzlet, szólj nekem is légyszi, társulok! :D
8. tien
2021. szept. 17. 18:24

Ez is csak egy munka nem?

Ha valaki szereti csinálni ,ő dolga.


/Magam nem tudnám elképzelni ,mert nagyon szégyenlős vagyok,és a dög sincs meg bennem./

2021. szept. 17. 18:14

semmit nem gondolok róluk

én sem tenném, mert nincs elég önbizalmam, de szerintem nem akkora bűn ez

2021. szept. 17. 18:08

Engem anno a rúdtánc érdekelt volna, mint sport. Aztán támogatás hiányában hamar befuccsolt a "karrierem". :D


Sztem otthon oké, de máshol nem hiszem, hogy van "kultúrája" ennek a dolognak, ezért egyáltalán nem tartom biztonságosnak.


Sztem inkább ne legyél az, ha ezen gondolkozol. :)

5. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 17. 18:07
Semmit, a szexmunka is munka.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 17. 17:59

Eddig semmit nem gondoltam róluk. És különösebben most sem.

Tervezed ezt a pályát?

2021. szept. 17. 17:52
Te mit gondolsz kedves fórum indító?:)
2021. szept. 17. 17:16

Soha nem dolgoztam és nem is dolgoznék ilyen munkakörben, és nézni sem szoktam, mert lány vagyok;)


Annak ellenére nem, hogy egyéb táncokat szeretek nézni és táncolni is szeretek, de nem az erősségem:D


A férfiak viszont szeretik nézni, hogy miért azt nem tudom, de azt gondolom, hogy partnernek nem szeretik azokat a nőket, akik ilyen munkát végeznek, mert azt viszont nem szeretik, ha az ő partnerüket idegenek nézik....

2021. szept. 17. 17:05
Sziasztok. Ti mit gondoltok a sztriptiz tancos nokrol? Barmi tapasztalatotok van e ebben a munkaban vagy csak szorakozas keppen stb. Nagyon megoszlanak a velemenyek az ismeroseim kozott . Kivancsi vagyok hogy ti mit gondoltok errol az egeszrol a munkarol a szemelyrol stb koszonom
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook