Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mennyire ügyeltek arra, hogy harmonizáljon a körmötök színe a lábatokon és a kezeteken? fórum

Ti mennyire ügyeltek arra, hogy harmonizáljon a körmötök színe a lábatokon és a kezeteken? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. ápr. 25. 18:26

Nagyon ritkán járok nyitott cipőben, de olyankor olyan színűre lakkozom amilyen a ruhám.

A kezemen sosem lakkozom, mert a házimunka miatt naponta 3x semmi kedvem hozzá.

9. MoulinRouge (válaszként erre: 6. - 6b72794f68)
2021. ápr. 25. 18:16
Nekem azzal van a legnagyobb problémám, hogy az esetek nagy részében franciára vannak festve a kezemen a körmeim, de lábon nagyon macerás, ezért olyankor a lábamon az egész fehér, de valahogy nem érzem az igazinak így.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2021. ápr. 25. 18:10

Sok mindent csináltak a k..k annak idején, még az utcán is dohányoztak.

Van, akinek nem nagyon szép a lábán a körme, és lakkal takarja.

De akinek szépek és szabályosak a lábkörmei, az meg kiemelheti ezen a módon. Miért is ne tehetné?

2021. ápr. 25. 18:07
Én undorítónak tartom a lábon lévő köröm festését. Anno csak a k...k festették, legalábbis így tudom. Szerintem semmi szépség nincs benne.
2021. ápr. 25. 17:58
Én nem szoktam egyformára...mert a kezemen nem szeretem a színeset, de a lábamon elviselem. A kezemen általában francia.
2021. ápr. 25. 17:55
Ha esetleg különböző, akkor csakis olyan színűre ami illik egymáshoz. De főleg egyformára szoktam. Azt sem bírom ha a lábamon ki van festve de a kezemen nincs, vagy fordítva 🤷‍♀️
2021. ápr. 25. 17:52
Ha lakkoznám a körmöm, akkor egészen biztosan ugyanolyanra lakkoznám a lábamon és a kezemen.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 25. 17:49
Utcára sem lépnék, ha nem ugyanolyan színűre lenne lakkozva a lábamon a köröm, mint a kezemen. Ez alap. Főleg egy bizonyos szint is igényesség felett és mellett.
2021. ápr. 25. 17:46
100%-osan!
2021. ápr. 25. 17:44
Télen annyira nem releváns talán ez a téma, de mindjárt itt a nyár, lassan előkerülnek a szandálok, nyitott orrú cipők, papucsok. Hogyan szoktatok színt választani? Ugyanolyan színűre teszitek a kezeteken, és a lábatokon, vagy teljesen mindegy?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook