Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti is ennyire fulladtok a nyári fülledt melegtől, vagy van valami bajom? fórum

Ti is ennyire fulladtok a nyári fülledt melegtől, vagy van valami bajom? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Noorah (válaszként erre: 12. - Jossie)
2011. jún. 7. 13:18

Biztos, hogy benne van.. Én először mondjuk nem napon ájultam (régen volt, anya épp fonta a hajam kislány koromban), de másodjára ige, egy temetésen, aztán pedig a strandon (bár akkor meg is volt).

Buszon még nem "sikerült", de számtalan alkalom lett volna rá, többször majdnem sikerült is. Ott még a szagok is rájátszanak...

12. Jossie (válaszként erre: 10. - Noorah)
2011. jún. 7. 13:12
Buszra például melegben nem is merek ülni, mert egyszer ott ájultam el az emberek közt. :S Úgyhogy tényleg lehet a félelem az oka. :(
11. Jossie (válaszként erre: 10. - Noorah)
2011. jún. 7. 13:11
Lehet. :( Már én is gondoltam erre is. :((
10. Noorah (válaszként erre: 7. - Jossie)
2011. jún. 7. 13:10
Akkor lehet idegi aklpon is van ez nálunk, hogy előre félünk az ájulástól és bepánikolunk. :(
9. Noorah (válaszként erre: 6. - Bujuli)
2011. jún. 7. 13:08
Készülök egyhez, de az itteniek eddig semmit nem értek. Tavaly kivették a mandulámat, azt hittem a tüszőkkel ez is megszűnik, hát nem... Orrommal is voltam többször, mindig negatív volt az allergia teszt, most mégis azt mondta a doki, hogy az lehetek, és írt fel egy sprayt, amik semmit nem használ...
2011. jún. 7. 13:07
Rólam csak a víz folyik állandóan, emg persze szomjas vagyok, de fulladás nem jellemző, szerintme annak más oka lehet!
7. Jossie (válaszként erre: 5. - Noorah)
2011. jún. 7. 13:07
Velem idáig csak kétszer fordult elő ájulás miatta. :( Akkor megkérdeztem az orvosomat, és azt mondta, hogy nincs semmilyen betegségem és hogy bárkivel előfordulhat az ilyen, viszont azt is mondta, hogy vashiány okozhatja, úgyhogy azóta szedek vastablettát és nem ájultam el, bár nem is igazán voltam olyan szituációban. Viszont a fulladás ugyanúgy megmaradt. :(
6. bujuli (válaszként erre: 5. - Noorah)
2011. jún. 7. 13:05
Kérdezz meg egy fülorrgégészt.
5. Noorah (válaszként erre: 2. - Jossie)
2011. jún. 7. 13:04

Én már ájultam is el tőle régebben. :(

De ha az a nagyon száraz meleg van, akkor annyira nem súlyos a helyzet, csak ha párás, nyomott levegő van.


Emlékszem tavaly szenvedtem még sokat a Debreceni mediterrán Aquatikumban, alig tudtam megszokni...

2011. jún. 7. 13:03
Nincs különösebb bajod. Ennyire fülledt a levegő. Szerintem az egészséges embereket is nagyon-nagyon megviseli.
2011. jún. 7. 13:02

Azt tudni kell, hogy az orrom nem igazán szelel már egy jó ideje (nem vagyok allergiás) és refluxom van (ha ez lényeges esetleg ide).


Az a baj, hogy ma is, meg máskor is eső előtt vagy után a párás vagy nyomott levegőtől simán el tudnék ájulni, ha nem tudnám kezelni tapasztalatból a szituációt. Most is fulladok kicsit, szorít a torkomnál, színeket látok, félek, nagyon rossz. :S

Reggel elmentem egy turkálóba, de rohantam is ki, mert majdnem összeestem, annyira nem volt bent levegő.


Nem újkeletű dolog nálam, de eljött az ideje, hogy rákérdezzek: normális ez? Ti is így vagytok ezzel?

2011. jún. 7. 13:01
Én igen, szó szerint kapkodnom kell a levegőt. :( Még a házban sem bírom...napra meg, ha tehetem nem is megyek, mert el is ájulok. :(
2011. jún. 7. 12:59
Ti is ennyire fulladtok a nyári fülledt melegtől, vagy van valami bajom?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook