Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hogy tudjátok? Tértivevényes levelet az ajánlott szelvény nélkül is lehet feladni, vagy csak azzal együtt? fórum

Ti hogy tudjátok? Tértivevényes levelet az ajánlott szelvény nélkül is lehet feladni, vagy csak azzal együtt? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 27. 14:54

Köszönöm a segítségeket!

Én is így tudom, hogy csak együtt lehet. De egy ismerősöm azt mondja, hogy ő magában adta fel a tértis levelet, az ajánlott szelvény nélkül. Csodálkoztam ezen, de úgy voltam vele, hogy ha a postai ügyintéző elvette így tőle a levelet az ablaknál, akkor biztosan így is elér a címzetthez.

2011. jan. 27. 14:48
A postán ki kell tölteni egy nyomtatványt, bejelölöd a megfelelő rubrikát, ill. a tértivevényes papírt is kitöltik. Ezt csatolják a borítékhoz. A címzett ezt majd aláírja, és ez jön majd vissza a feladónak.
2011. jan. 27. 14:48
Csak azzal együtt lehet feladni.
2011. jan. 27. 14:48
Az ajánlott szelvényen töltöd ki,hogy hogyan szeretnéd kézbesíttetni a levelet.X,el jelölöd!Szerintem:-)
2011. jan. 27. 14:47

Szia!

Csak azzal együtt,ugyanis az ajánlott szelvényen ikszeled be a tértivevényességet is.

2011. jan. 27. 14:46
csak azzal együtt lehet
2011. jan. 27. 14:45
Ti hogy tudjátok? Tértivevényes levelet az ajánlott szelvény nélkül is lehet feladni, vagy csak azzal együtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook