Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hogy szólítjátok az anyósotokat? fórum

Ti hogy szólítjátok az anyósotokat? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
287. Deni plus (válaszként erre: 286. - Andi6020)
2012. ápr. 15. 09:01
XD Jóban is vagytok !
2012. ápr. 15. 08:56
Viszontlátásra, mama.
285. Nonin
2012. ápr. 15. 01:06
Anyósommal semmi bajom nem volt, viszont az ex-férjem nagymamája mindenen túltett. Megismerkedésünk pillanatában leku...-zott, noha nem is ismert, "elvettem az unokáját". Bízva, h idővel jobb lesz a kapcsolat; hát tévedtem. A gyermekünk megszületése után is csak az volt, "azért kellettem, hogy megszüljem a dédunokáját". Igen erősen hozzájárult a házasságom megromlásához, ha jött, kikutatott mindent, a ruhásszekrénytől kezdve a spájzig. Mindent megtett, hogy a vagyon, amit én vittem a házasságba, feleződjön, csak hát azt igen elszúrta kiscsikó korában, mert nekem is felnyílt a szemem. Végül megmutattam neki, hol jött be a házba, arra ki is mehet jó gyorsan. Még válás után is hívogatott telefonon, lehordott mindennek. Halottakról jót, vagy semmit, de nem tudom elfelejteni neki azt a sok rosszat, amit tett velem. Amúgy vénasszony, öregasszony, előtte kezdetben "Mama", később "nagyanyád", hozzátéve, "nem csoda, h szegény nagyapád kihalt mellőle 30 évvel hamarabb"
284. 69a91503cb (válaszként erre: 265. - Bné Zsazsa)
2011. jún. 14. 16:24

Tudja csak az a gond ezzel, hogy amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Nem kéne neki is engem tisztelnie, mert szeretem a fiát és gondoskodom róla?


Én tiszteltem, de olyan mélyen megbántott nem egyszer, amit senki, még a legnagyobb szentek sem bocsátanának meg.


Emellett anyám is anyós (fiús is)és ég és föld a kettőjük viselkedése. Anyámnak bárkit vittünk eddig haza, abban a pillanatban, hogy belépett az ajtón elhalmozta a szeretetével. Az én kvázi sógórnőm nagyon szereti. Nekem gyakorlatilag hányingerem van, ha le kell mennem, mert attól félek, hogy mit kell majd megint kiállnom.


Én sose bántottam, csak a csillagokat nem hoztam le neki az égről, ő pedig folyamatosan bunkó velem. Hozzá kell tennem, hogy körülbelül annyit tud rólam, hogy mi a nevem és hol lakom.

2011. jún. 14. 13:40

Ilu néni.

Nekem nehezemre esne "anyukának" hívni, talán azért is, mert nem az anyukám, ezért ő kérte, hogy Ilu néninek hívjam.

Nem is tegezem, se anyósom, se apósom (pedig ők szertnék), de nem jön a számra.

2011. jún. 14. 13:31

előtte: Ani néni

párom előtt: anyukád

szüleim előtt: anyósjelöltem

barátaim előtt: a sárkány, aki megkeseríti az életemet

2011. máj. 7. 09:59
a keresztneven szolitam, de nem sokszor szoktam a nevet mondani (a nemetben jol lehet a szemelyes nevmasokkal varialni :-) )
280. Franc22
2011. máj. 2. 20:07
a keresztnevén: Margitka vagy néha anyucinak!!!!!
279. Hmv.
2011. máj. 2. 19:31

40 évvel ezelőtt esküdtünk, akkoriban még úgy hívtuk az anyóst, hogy ANYUKA! És természetesen szigorúan magáztam.

Nagyon nehezen jött a számra ez a megszólítás, míg meg nem esküdtünk, addig Erzsike néni volt, jobb lett volna, ha annyiban maradunk.

2011. febr. 24. 07:44

Face to face: Zsuzsa néni

férjem előtt: édesanyád

lányom előtt: nagymama

2011. febr. 24. 07:40
sziasztok, nekem csak "anyós jelölt" egyenlőre és "Lacianyukája" -nak szólítom;)
2011. febr. 24. 07:40
Mama, bár 12 éve elváltam a fiától, de szeretjük és tiszteljük egymást. :)
2011. febr. 24. 07:31

Mama.

Nagyon jó viszonyban vagyunk, természetesen tegeződünk a férjem szüleivel, mert már én is a "gyerekük" vagyok.

2011. febr. 23. 20:52
nekem nincs,mivel páromat a nagymamája nevelte
273. kattyus
2011. febr. 23. 20:50
Enyém a legjobb anyós:) Nektek is ilyet kívánok:) Mami a neve
272. 06718ca650 (válaszként erre: 271. - 25a27430dd)
2011. febr. 23. 20:49
hát van olyan anyós is. :)
2011. febr. 23. 20:45

Nekem nincs anyósom, meghalt már.


Barátnőm úgy emlegeti az anyósát, hogy "vén ...rva", de otthon a férje is partner ebben, ami fura.

2011. febr. 23. 20:41
Kati néni. :)
2011. febr. 23. 20:39
"megboldogult"
268. capuccino77 (válaszként erre: 267. - Bné Zsazsa)
2011. jan. 20. 13:10
A pletykálkodást meg az ember porig alázását úton-útfélen, nem nevezném élettapasztalatnak. :P Jószándék meg aztán semmi. Ha pl. hozott valamiből, amit épp főzött, na azt egy idő után visszahallottam másoktól: "viszek nekik, hogy legyen mit enniük"! Azt nem vette tudomásul, hogy amit Én főztem, úgyis azt teszem a család elé, ugyanis nem a kutyáknak főzök. Megjegyzem naponta főzök és abból az alapanyagból, amit MI veszünk meg, a MI saját pénzünkön, tehát nekem ne fröcsögje azt mindenhol, hogy Ő etet minket. :P Világéletemben rühelltem az olyan embereket, akik ha adtak, azt utána felhánytorgatták és állandó hátbaveregatést vártak. Még ha időközben eltelt akár 5-10 év is. Az ilyen inkább ne adjon!
267. Bné Zsazsa (válaszként erre: 266. - Capuccino77)
2011. jan. 20. 11:21
Vajon semmi jószándék, semmi élettapasztalat nincs abban amit mond???
266. capuccino77 (válaszként erre: 265. - Bné Zsazsa)
2011. jan. 19. 14:32
Az egy dolog, hogy felnevelte, az egy másik, hogy hogyan, de az nem jelenti azt, hogy szeretnem és tisztelnem kellene. Tiszteltem, becsültem (bólogattam mindenre, mint az a bizonyos kutya az autóablakban) addig, amíg meg nem untam az állandó kétszínűsködését, a hátam mögötti szarkeverését. :P Örülök neki, ha Te jó anyósnak tartod magad. Biztos jól bánsz a menyeddel és a vejeddel, megbecsülöd Őket. Őszíntén mondom, irigylem Őket. :(
2011. jan. 19. 10:42

Rettenetesen felháborít ahogy a párotok édesanyjáról tudtok beszélni!

Nem ő nevelte fel azt akit állítólag szerettek???

( lányos és fius anyós is vagyok)

264. capuccino77 (válaszként erre: 263. - 17dfdcec7d)
2010. dec. 25. 15:04
Nemhogy egy az anyósunk + a sógornőnk is? Annyira rájuk ismertem! :P
2010. dec. 21. 20:48
hala istennek megszunt vele minden kontaktus.jo messzire koltoztunk tole,2100 kmre,Angliaba,dierekt azert mert egy elviselhetetlen dog volt.budos dognek,mocsok,ganye,eroszakos dog,furrancs majom,igy szoktam emlegetni.szemebe a neven szolitottam mikor at ette a rosseb hozzank.de azota ,h megszuletett a kis fiunk telkjesen megromlott a kapcsolat vele,de jobb is mert utaltam ahogy van.meg az utcan is rossz lett a kozerzetem mikor meglattam.egy alattomos,furmnyos,telepedos dog.ilyena sogornom is,utalom oket
2010. dec. 10. 10:39
Sehogy! Megszüntettem vele minden kapcsolatot. Tele lett, sőt túlcsordult az a bizonyos pohár. Amit akár vödörnek is nevezhetnék. :P Azért ha szóba kerül a drága mama, akkor vén dögnek vagy púpos vén k...ának hívom! :)) Amúgy kölcsönösek az érzéseink! :P Túl jó voltam neki menynek és úgy látszik a drága anyós pajtásoknak ez sem jó! Hát most issza a levét.
261. t.Ili
2010. nov. 17. 21:22
Nagyanya
2010. nov. 17. 19:47
VK
2010. okt. 5. 23:11

Az elsőt Icának, a másodikat anyukának, és az apósomat apukának ( u.úgy, mint a szüleimet, csak valamivel kevesebb érzelemmel )

Hátuk mögött , mindkettőt . "anyósom " - ként emlegetem.

Az elsőférjem is a keresztnevükön hívta a szüleimet, második férjem szintén anyukának, apukának szólitja őket.

258. AncsyKém (válaszként erre: 252. - Fegyver)
2010. okt. 5. 22:38

:D

Amikor hallja, akkor Marika néni, amikor nem, akkor öreglány, Marika, stb.:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook