Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » The Witcher 3 - Wild Hunt fórum

The Witcher 3 - Wild Hunt (beszélgetős fórum)


2016. máj. 21. 00:00

Kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban. :) Már ha találok olyat aki játszik ezzel... :D


Szóval: Van az a rész mikor a Fúriákkal beszélgetek és azt kérik öljem meg a fában élő szellemet. Na most én már korábban kiengedtem azt a szellemet egy fekete ló testébe. Mert felfedeztem a helyét, és választhattam hogy megölöm, vagy kiengedem. Nem öltem meg, mert mondta hogy a Fúriák zárták oda be, hanem elvittem neki a lovat és belebújt a testébe, így szabad lett. És később találkoztam a Fúriákkal. Szóval nem öltem meg, viszont lemészárolt egy falut, később tudtam ezt meg, mikor a Véres Báró feleségét mentünk megmenteni. Megmentettük a nőt, mindenki hazament, az árva gyerekek meg sehol, gondolom a Fúriák vitték el őket. A kérdésem annyi lenne hogy ugye megígértem nekik hogy elintézem őket, mikor Ciri-ről kérdeztem őket...most akkor majd valamikor kinyírhatom őket, vagy már nem találkozom velük? Ja, és mi van a Fekete lóval?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook