Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » HTC Wildfire S fórum

HTC Wildfire S (beszélgetős fórum)

2012. márc. 1. 23:51
Sziasztok ! Kb 2 hete van meg a telóm, jól összebarátkoztunk csak az a gondom vele hogy nagyon halk.Kérlek segítsetek , hogy létezik e valamilyen alkalmazás, vagy valamilyen trükk hogy az sms és az ébresztő hangosabb legyen.Köszönettel :)
2012. febr. 25. 13:30
Sziasztok! Nekem szeptember óta van ez a telóm. Eleinte imádtam...de most... Már vagy kb. 2 hónpja semmit nem tudok letölteni a telefonomra, mert mindig azt írja ki, hogy kevés a hely rajta. Márpedig semmi extra nincs a telómon, csak ami alapból rajta volt. Ha esetleg valamit le is töltök, az SD kártyára megy. már töröltem a futó alkalmazásokat is, szedtem le egy progit, ami törli a felesleges alkalmázosat. Ezekkel sem mentem többre, most kemény 7 mega szabad helyem van a belső tárolón. És ami a legszebb az egészben, hogy kb 5 mega alatt nem lehet belépni se a galériába, se a zenékhez. Nagyon idegesítő! s tényleg szinte semmi nincs a belső tárolón! kezdek megőrülni!!! Áhhhh
2012. febr. 7. 21:00
Wildfire s-em van. A probléma az hogyha lezárom akkor néha újra magától elkezd világítani.
2011. júl. 21. 20:37
Amúgy ezt a cikket olvastam, de ez az előző típus, az újról még nem találtam semmit, ezért kérdeztem itt.
2011. júl. 21. 20:36
Köszi, közben kezdünk jóban lenni a telefonommal :)
2011. jún. 20. 22:21

szerintem olvasd el a ph-s tesztet:


[link]


amit ráadásul vagy ezer hozzászólás követ, szóval van miből mazsolázni :D

2011. jún. 20. 22:18
Na é most ismerkedek vele, itt is infót kerestem....
2011. jún. 13. 15:18

Érdekelnének vélemények a fenti mobiltelefonról.

Hátha ismeri valaki...

Köszi!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook