Tetszik egy nálam 6-7évvel fiatalabb srác, sosem akartam fiatalt! Mi a tapasztalat velük, sex stb? (beszélgetés)
Elolvastad, amit írtam? "8,5 év múlva már én is vén csoroszlya leszek." -> ÉN EZZEL TISZTÁBAN VAGYOK!!!!!!!!
Amúgy majd igyekszem ügyelni magamra is, hogy ne legyek olyan, mint egy ház... :-) Próbálok önmagamra nézve is igényes maradni.
Vigyázz kislány!!
Már csak 8 és fél év és te is vén csoroszlya leszel, hátad mögött 1-2-3 gyerekkel, nagy seggel, hassal!
Akkor ki lesz az öreg?
Meglehetössen termeszetes hogy , 20-eves korban az ember "öregnek!" titulalja a 30-eveseket ! Majd ha te is 30-40-eves leszel , maskeppen fogsz gondolkodni !
Azt viszont nem igen hiszem hogy, 16-17-evesnek nezne teged valaki ? Volt neked fönt keped nem is olyan regen elegge sötetböru,sötethaju zömök ,hizasra hajlamos leanyzo volt azon a kepen :) En minimum 25-evesnek saccoltalak a kepröl itelve.
Nem akartam senkit megbántani, ez csupán a SAJÁT NÉZETEM. Én 30 éves koromban már öregnek fogom tartani magam. Lehet, hogy valaki nagyon jól néz ki 30 évesen, de attól még 30. És én most a kort elsősorban a gyermekvállalással kapcsolatban értem. Én, ha lehetőségem lesz rá, szeretném 30 éves korom ELŐTT világra hozni az összes gyermekemet. Utána már nem szívesen vállalnék babát. De ez megint CSAK ÉN VAGYOK.
Én 21 és fél éves vagyok, de folyamatosan 16-17-nek néznek, aminek örülni kell. De egyelőre nem tudok. Majd ha 30 évesen néznek 20-nak, az jó lesz, de attól még "öreg" leszek. :-)
Nem azért, de sajnos előttem szinte csak rossz példák vannak a 30-as, 40-es korosztályból. Akad kivétel is, de a többség szörnyen fest. El vannak hízva, az öltözködésük pocsék... Nem azt mondom, hogy legyenek pálcikák és vegyenek maguknak méregdrága ruhákat, de sokuk tényleg tesz arra, hogy úgy mégis kinézzen valahogy. Szerintem ezeknek az embereknek a többsége nem is igazán érzi jól magát a bőrében, csak nem tesznek ellene, gondolván, úgyis minek... Elkényelmesednek a kapcsolatukban vagy az addigi életvitelükben... Nincsenek saját céljaik, vágyaik, "önkritikájuk". (idézőjelesen!)
Én nem festem a hajam, nem is fogom sosem, drogokkal nem élek, dohányozni nem dohányzom, alkoholt csak alkalmakkor fogyasztok, akkor is igyekszem mértékkel. Nem sminkelem magam erősen, csak egy nagyon finom alapozást szoktam feltenni a bőrhibák eltüntetésére, meg a szememet szoktam kiemelni. Kb. ennyi. :-)
Amúgy érdekes, hogy engem ugye 16-17-nek néznek, holott 21 vagyok, a mostani GYEREKEKET pedig, akik 12-13 évesek, hát kinéznek vagy 20-nak! :-S Ez tök durva.
Igazából én még sosem voltam nálam fiatalabbal, úgyhogy ezt nem tudom.
Ha viszont tetszik a srác, mindenképpen megér egy próbát! Úgyis az ágyban fog csak kiderülni, hogy "mit tud" - persze, rajtad is sok minden múlik. Ha nem próbálod ki, lehet, hogy életed végéig bánni fogod, ha meg kipróbálod és nem jön össze, felfoghatod úgy, hogy tapasztalatot gyűjtöttél.
Ha nekem igazán megtetszene egy fiatalabb srác, biztosan nem a korkülönbséget nézném!
nekem soha nem volt fiatalabb pasim, szóval 20 évessel 18 évesen voltam utoljára, de rá nem volt semmi panaszom, jól működött ezen a téren minden.
aztán jó pár év (és néhány pasi) kellett mire megint találtam olyan embert akivel tökéletes a szex.
A kettő között voltak korombeliek és idősebbek is, kevés és nagyon sok tapasztalattal rendelkezőek is, de messze voltak a tökéletestől.
Szóval szerintem nem a kor számít. Lehet 20 évesen, kevés tapasztalattal valaki nagyon jó szerető és sok tapasztalattal csapnivaló.
Egyébként próbáld ki és kiderül :)
bár ez a seác megmondta h nem akar komolyat,most végülis énsem,most szakitottam nemrég.-
de amugy a 20 évesek stb is birják sokáig ???
Hogy milyenek a mai lányok nemtom, remélem mire a fiam oda kerül lesz még NŐ (direkt csupa nagybetűs!) Viszont minden fiú életében szokott lenni olyan szakasz, mikor isősebbekre vágyik.
Általában a huszonévesek nem roncsok, nagyon sok van a környezetemben. A gondtalan egyetemi, főiskolai évek után a meló, család, anyagi feszültségek leterhelik, fáradtabbá teszik a nő ismerőseimet, csak kevesen és ritkán mutatják korábbi gondtalan életük kisugárzását.
Igen, pont erre gondoltam, amikor a mai tizenévesekről beszéltem.
Sok fiatal srác panaszkodik a mai lányok miatt, hogy semmi tartás nincs bennük, minden gondolkodás nélkül odaadják magukat, isznak, káromkodnak - kinézetük ellenére semmi nőiesség nincs bennük (persze itt is vannak kivételek). Talán ezért is keresnek maguknak idősebb partnert a fiúk.
igaz,miélrt lenne egy 40éves idös ??
nekem van egy 41éves bnöm, most szült tökre fitt stb, azt mondta a dokik ott féltek h elsö gyerek stb biztos sok lesz a komplikáció,semmi baja nemlett,Ö volt az elsö aki kiugrott az ágyból.
a 20éveseknek meg minden baja vlt..
ja és van egy másik nagyon jó bnöm is,nyaraláson ismertem meg.57éves de agya mintha 30lenne a külseje meg 45.
> Szerintem ne sértegessük egymást!
Ahhoz képes sikerült 9 soron keresztül sértegetni egy egész korosztályt, pedig a fiatal lány magáról beszélt elsősorban. :-))
Ne haragudj, de ez egy kicsit sértő! Én 39 éves vagyok és nem érzem magam öregnek, főleg nem vén csoroszlyának!!!
Én meg mondjam rátok, hogy kis csitrik?
Szerintem ne sértegessük egymást!
Látjátok, ez a baj a mai társadalomban! Aki elmúlt 30 éves, az ássa el magát!
Nem hiszem, hogy csak a 20 éveseké a világ! :D
Szerencsére a fiatalság múlandó - leszel Te is 30-35-40 éves - akkor milyen jó lesz azt hallanod, hogy öreg vagy!
Azért megnézheted a mai 30-40-eseket! Nagyon sokan nagyon jól tartják magukat és nem lehet megmondani róluk, hogy ennyi idősek.
Kíváncsi leszek rátok, meg a mostani tizenévesekre, milyenek lesztek 10-20 év múlva - amikor már most sem tudjátok, hogyan tegyétek tönkre magatokat a sok kencével, hajfestékkel, drogokkal - látom, hogyan élnek a mostani tizenévesek - már most kivénhedtnek tűnnek (természetesen tisztelet a kivételnek!)
Ezt le kellett írnom, mert nagyon rosszul esett, amit írtál - és szerintem minden 30-on túlinak. Kicsit árnyaltabban is fogalmazhattál volna!
Hát én 30 vagyok és nem érzem magam vén csoroszlyának mert nem is nézek ki annyinak.
Nem hiszem hogy a kor számit.Némely huszonéves megirigyelhetné a mai 30 éves nők kinézetét!
További ajánlott fórumok:
- Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak?
- Idősebb vagy fiatalabb nálad a párod?
- Tetszik a masszőröm. Ha fiatalabb lennék, ha nem lenne...
- Hol 10+ évvel idősebb férfi tetszik, hol évekkel fiatalabb....
- Újabban nekem is egy évekkel fiatalabb srác tetszik.....
- Tetszik egy jóval fiatalabb srác, de esélytelen a dolog. Tippek a továbblépéshez?