Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérbabakocsi vagy testvérfellépő? Kinek melyik vált be vagy hogy oldottad meg ha 2 kicsivel kellett közlekedni? fórum

Testvérbabakocsi vagy testvérfellépő? Kinek melyik vált be vagy hogy oldottad meg ha 2 kicsivel kellett közlekedni? (tudásbázis kérdés)


13. c95c921ae7 (válaszként erre: 11. - Vikasz)
2010. aug. 22. 23:12
Szia, a peg perego kocsikon beépített:) testvérfellépő van, nincs útban és szuper jó szolgálatot tesz:)
12. vikasz
2010. aug. 22. 22:34
Tippek? :-)
11. vikasz
2010. aug. 19. 22:57

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy testvérfellépővel ellátott babakocsit mennyire nehéz tolni. Nincs útban a babakocsit toló számára? Nem rug bele állandóan? :-)


Én is gondolkodom rajta, mert a 2 és fél évesem hazafelé állandóan a babakocsiban tolatja magát, a kicsit meg vihetem kézben. Nem könnyű...

10. Naplemente. (válaszként erre: 8. - Csibefalat2008)
2010. aug. 16. 22:46
Simán befér a csomagtartóba.
9. buschne (válaszként erre: 8. - Csibefalat2008)
2010. aug. 16. 21:29

Szerintem különböző méretek vannak.

Nekem nagy volt, de láttam jóval kisebbet is.

Az enyémek is szerették és én is. Nekem nem kellett tömegközlekedéssel mennem, itt vidéken használtam.

Kocsiba is befért, emlékszem, anyukémékhoz is vittük:-)

2010. aug. 16. 21:19
Mekkora összecsukva 1 testvérbabakocsi (cm-ben kb)? Autóval közlekedünk csakhát nem mindegy befér-e a csomagtartóba:-(
2010. aug. 16. 21:14
Mi testvérbabakocsit(egymás mögött ülnek) használunk.A fiam 2 éves,kislány 7 hónapos.Szeretem én is és a gyerekek is.Az tény,hogy alacsonypadlós buszra tudok velük csak felszállni.Nekem könnyű vele közlekedni.
2010. aug. 16. 21:05
Testvérfellépönk volt, nagylányom nem szerette 2 és fél éves volt, inkább gyalogolt.
2010. aug. 16. 20:45

A testvérbabakocsi nekünk nagyon bevált.

Egymás mögött ültek a fiaim, nagyon szerették és könnyű volt vele közlekedni.

Leszokni sem akartak róla. :)

Jó állapotban van, ha valakinek kellene eladó.

2010. aug. 16. 20:41
Hát nálunk a hordozóban viszem a picurt a 2 éves lányom pedig sétál, igaz kaptunk testvérfellépőt. De a sétát jobban kedveli a 2 éves lányom.
2010. aug. 16. 20:39

Nekünk is fellépőnk van, de a nagyobb lányom szerette, ha a kicsi mögé ültettem a babakocsiba. a kicsi nem mindig volt felhőtlenül boldog tőle...:)

múltkor találkoztam egy lánnyal, neki testvérkocsija volt /mármint a gyerekeknek/, segítség nélkül nem tudott tömegközlekedni vele.

2010. aug. 16. 20:33
Nekünk volt testvérfellépő..ill. olyan babakocsink volt, amin gyárilag van. A lányom(a nagy) nagyon szerette. Teljesen megfelelt a célnak, mondjuk ő már 3 éves volt.
2010. aug. 16. 20:30
Testvérbabakocsi vagy testvérfellépő? Kinek melyik vált be vagy hogy oldottad meg ha 2 kicsivel kellett közlekedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook