Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Termékenysági korong fórum

Termékenysági korong (beszélgetős fórum)


2008. nov. 1. 14:21

Én hőmérőztem,és az mutatta a peteérés idejét. De se a mikroszkóp, se a Lh teszt nem mutatott semmit. Ennek ellenére még is terhes lettem és már 6 hónapos a kislányom!

Szerintem a legjobb módszer a hőmérő. Nem nekhéz használni. A neten is elég sok tájékoztatást lehet róla kapni, és csak egy lapon kell vezetni, és ha dokihoz is jár az ember, ő is többet tud erről leolvasni, mint minden más eszközről.

4. d5804739e2 (válaszként erre: 2. - Moncsa78)
2008. aug. 28. 10:13

Én is úgy döntöttem, hogy nem használom többet.


Most remélem sikerült ebben a hónapban hőmérőzéssel tüneteim is vannak, ha nem akkor veszek a dm-ben tesztet én is.


Köszi

2008. aug. 25. 19:11
Ja a teszt helyett, inkább a az lh tesztet használd. Igaz költségesebb, de az eredmény tuti.DM-ben lehet kapni, 2300ft, 5db.
2. moncsa78 (válaszként erre: 1. - D5804739e2)
2008. aug. 25. 19:10

Szia nálam sem mutatott soha pozitív eredményt, viszont ugyanakkor jártam uh-ra, és volt peé-em.

A hőmérőzés egy elég jó dolog de sok idő kell hozzá míg az ember ráérez, és tudja hogy mi mit jelent.Én márciustól hőmérőzök.

2008. aug. 23. 09:26

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy, aki használt ilyet mi a tapasztalata.Én PG53-mat használok közben hőmérőzök, hőmérőzés szerint van peteérés, de a korong nem mutat semmit.


Tapasztalatokat várok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook